אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
חיפה עיר עם עתיד
העיר חיפה מסמלת מקום של גיוון, אותנטיות, סובלנות ובתוכה הרבה מאוד אטרקציות לעובדים ולכן היא מועדפת על ידי חברות רבות לעריכת יום גיבוש לעובדים.
 
יום גיבוש בחיפה - להרגיע את העובדים
בשדרות הנשיא ממוקמים מספר בתי מלון מפוארים שבהם עשרות חדרים שיכולים לאכלס את העובדים/ות ולהעניק להם רגעי שקט ואושר עם ארוחות בוקר טעימות שמשאירות טעם של עוד. כשצריך לארגן מאות חדרים מתחום המלונות יכול לספק פיתרון מצוין.
 
יום גיבוש בחיפה - לעובדים שאוהבים אסתטיקה
אטרקציית הגנים הבאים בחיפה הפכו לשם דבר בזכות הבנייה והצמחייה האסתטית שהיא כל כך יפה ומיוחדת. בתאום מראש הצוות יוכל לקבל הסבר על הדת הבהאית ועל חשיבותו של המקום. בדרכם למטה תהיה נקודת עצירה לתצפית, לכו לאט, תיהנו ובסוף תגיעו אל המשובה הגרמית. 
 
יום גיבוש בחיפה - לעובדים "שמרחפים"
המושבה הגרמית הוקמה בשנת 1869. אם אתם רוצים להראות לעובדים/ות מה היא עבודה "ייקית" קחו אותם למושבת הטמפלרים שברחוב בן גוריון. בהצטלבות עם רחוב המגנים ממוקמת תצפית עם נוף פנוראמי מרהיב.
 
יום גיבוש בחיפה – בין שכונת ואדי ניסנאס לרחוב הנביאים.
סיפורו של ואדי ניסנאס הוא נוגע לכל אחד ואחת. תוכלו לבקר בסמטאות השוק הצבעוני או שתחליטו להפתיע ולהכניס את העובדים למוזיאון האומנות שהוא אחד משלושת המוזיאונים הגדולים ביותר שיש בישראל. לאוהבי המדע מבין העובדים כדאי לקחת אותם אל מוזיאון המדע שם יוכלו להבחין במחשבים הראשונים ובהתפתחותם. אחד מהרחובות המרכזיים שחוצה את העיר חיפה הוא רחוב הנביאים. שמגדל הנביאים היה בין הראשונים בארץ שהוכנסו בו חלונות זכוכית. במהלך הסיור העובדים יוכלו להבחין במגוון של חנויות אותנטיות, בתי אומנים ועוד.
 
יום גיבוש בחיפה-  פעילות חופים
אחת מדרכים שבהם ניתן לערוך פעילות גיבוש לעובדים וסדנאות ODT עוברת דרך חופי הרחצה בחיפה, לקראות שעות הבוקר או בשעות הבוקר המוקדמות ניתן לערוך על החוף פעילות כמו סדנת יוגה צחוק, משחקי ילדות, הפעלות להידוק התקשורת הבין אישית תוך יצירת חוויה מיוחדת. ישנם כשישה חופים מוסדרים.
 
קצת תרבות ביום גיבוש
מוזיאון העיר עוסק בהקמתה של העיר חיפה ובהיסטוריה שלה. מוזיאון טיקוטין לאומנות יפנית שבו יש תצוגה של חפצי אומנות מיפן. המוזיאון הימי לאומי מספק הצצה נדירה אל חמשת אלפים שנים של היסטוריה ימית. בית הגפן נוצר בשנת 1963 בכדי לקדם פעילות והבנה לסבלנות שבין יהודים לערבים.
 
אטרקציות והופעות לעובדים
לאחר יום של סיורים וטיולים כדאי להזמין אטרקציות משעשעות ומגבשות לצוות החברה. לפניכם מספר רעיונות שיכולים להתאים למטרות ולקונספט שתבחרו
1.גרפולוגיה – פעילות משעשעת ומרתקת של סודות כתב היד עם פענוח אותיות.
 
2.יוגה צחוק – הפעלה שתגרום לעובדים/ות ליפול מרוב צחוק עם תחרויות ומעגלי צחוק.
 
3.שפת גוף – הטיפים המדליקים ביותר בתחום שפת גוף, מדוע נחירים מתרחבות ועוד..
 
4.עבודת צוות – הפעלות לחיזוק שיתוף הפעולה בצוות דרך תחרויות סגנון טיפוס.
 
5.תקשורת בין אישית – ליצור קבלה ואמפטיה דרך משחקי קירבה בקבוצות או בזוגות
.
6.לחץ ושחיקה – סדנה קלילה ומרתקת על ההבדלים בהתמודדות בין גברים לנשים.
 
7.קוקטיל משובח – שילוב בין שלושה נושאים על פי בחירתכם ליצירת חוויה אחרת.
 
יום גיבוש לעובדים הוא זמן חשוב לחיזוק הקשר ושיתוף הפעולה.,התקשרו וקבלו רעיונות או אטרקציות שיעניקו ערך מוסף ליום גיבוש.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.