אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מה הדבר שמשותף לחתונה ולשיפוץ בית ? אתם קובעים את ההתחלה אבל אין לכם שום דרך לנבא מה יהיה הסוף. רוצים לדעת מה הסיבות הפופולאריות לדחיית חנוכת הבית ?
 
1."רק נחכה שהריהוט יגיע לחדרים".
 
2. "ברגע שיתאפשר לקנות את הספא החדשה לסלון".
 
3."ברגע שנקנה את הגרילר".
 
4."ברגע שהחורף יסתיים."
 
5."ברגע שהשיפוצניק יסיים את הנישה.... בשירותים".
 
בינתיים מה שיקרה שהאישה תכנס להריון, הסתיו יגיע, ובפעם הבאה שתערכו מסיבה זה יהיה בברית/בבת מצווה ובכל מקרה לא אצלכם בבית. לכן גברותי ורבותי... מהפך ! אתם צריכים "להחליף את האיפד המחשבתי" ודווקא ולהביא את החברים/ות מיד בתום השיפוץ או קבלת המפתח לדירה. כל מה שצריך שתהיה ספה בסלון, שהחשמל והמים יעבדו (בשירותים) וכמובן שיהיו מספיק כיסאות.
 
כך לא "תתפסו תחת" משאר החברים שידם לא משגת לקנות בית חדש או לערוך שיפוץ ובנוסף יהיה לכם הכי קל לנקות והבונוס מי שאוהב/ת לארח יוכל להזמין שוב בכדי לראות את "הגימור הסופי" ואולי גם לקבל מתנה נוספת.
 
מי רוצה לערוך חנוכת בית ע"פ כתב היד ?
 
גרפולוג לחנוכת בית יכול לזהות על פי כתב היד איזה אנשים אוהבים לעשות את הרושם  ייתכן שנוכל להבחין באותיות גדולות, עיצוב מיוחד, כתיבה מהירה, לחץ חזק, שהם חלק מהפרמטרים המעידים על "שופוני אנס". .אלה חברים/ות שלא יפספסו את ההזדמנות לערוך חנוכת בית, להראות עד כמה השקיעו בכל פרט, ואיזה בחירה מוצלחת עשו בבחירת הריהוט ואגב "כמה זה עלה". האסכולה המתאימה להם נקראת "המכה". הם יחליטו על יום ושעה ויזמינו  את כל המשפחה.
 
טיפ לחנוכת בית! כשאני ואשתי כאשר עברנו דירה קבענו "אירוע מתגלגל" ביום שבת מעשר בבוקר ועד עשר בלילה. כך גם המשפחה הדתית תוכל להגיע במוצאי יום שבת. ולא כולם יגיעו ביחד ויכלנו לתת את תשומת הלב המתאימה.
 
ישנם זוגות שאוהבים לארח, חשוב להם לשמור על קשר עם החברים אבל לא לעשות מחנוכת הבית ביג דיל. הם יפרידו בין חנוכת בית למשפחה לחנוכת בית לחברים. ייתכן כי סגנון כתב היד שלהם יהיה מאופק, אותיות מרוסנות, כתב יד קטן, חיבורים טובים, קעריות ועוד האסכולה המתאימה להם נקראת "ביחידות". הם יזמינו כל פעם קבוצות חברים או משפחה.
 
 
הרימונד עם הגרפולוג
 
הפעלה עם גרפולוג לחנוכת בית יכולה להיות הדובדבן שקצפת. אם הגרפולוג הוא מוסמך כמנחה קבוצות אז יחד איתכם יוחלט על התכנים הנכונים לפני אבל הוא ישאיר פתח לשינויים בהתאם לדינאמיקה ולאינטראקציה במהלך המופע. התכנים למופע יכולים להתמקד על פי בחירתכם:
 
1.משחקי כתיבה קלילים לחיבור בין החברים/ות. (במידה ואין הכרות מוקדמת).
 
2.שרבוטים אסוציאטיביים לבדיקת "מצב הזוגיות".
 
3.סקס בעיר הגדולה על פי האותיות והציורים.
 
4.בוחן פתע לבדיקת רושם ראשוני.
 
5.צחוק והומור על פי האתיות.
 
6.למה כולם "אוהבים" את ציור העץ.
 
7.רימונד בכתב היד. טיפים להעצמה אישית.
 
רעיונות מדליקים לחנוכת בית
 
א.הרצאה על ההבדלים בשפת הגוף שבין גברים לנשים.
 
ב.יוגה צחוק של הנאה ושחרור לחברה שמוכנים ללכת "עד הסוף".
 
ג.אימפרוביזציה של משחקי תיאטרון בפנטומימה, ג'יבריש, אסוציאציה ועוד.
 
ד.מופע משולב הכולל גרפולוגיה, שפת גוף, ומשחקי צחוק ופנטומימה.
 
מתנה לחנוכת בית
רוצים רעיון שונה ומיוחד של מתנה לחנוכת בית ? למה שלא תזמינו הפעלה כמתנה ? במקום לשבור את הראש מה לקנות? קניית מתנות לחגים או לחנוכת בית זה לרוב סיוט בשבילנו הגברים כשמדובר במתנה לזוג החברים/ות. לכן אפשר שתתארגנו ובמקום לתת שובר לאיקאה או להום סנטר פשוט הזמינו סדנת פנג שוואי או גרפולוג לחנוכת בית וכך גם תפתיעו אותם וגם תעניקו להם חוויה שונה ומיוחדת.
 
צריכים עוד המלצות, רעיונות וטיפים ? מוזמנים ליצור קשר בכל עת לסמארט פון שמספרו 050-5711160
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.