אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
גרפולוג לגיל הזהב
ישנם לו מעט גרפולוגים שיכולים לתת הרצאות לגיל הזהב. כמנחה קבוצות וגרפולוג חשוב לי להגיע עם תכנים שיעניינו וירתקו. אני משוחח איתם על החתימה של דוד בן גוריון, מנחם בגין, מטרומפלדור ועד אהוד ברק תוך מתן הסבר גרפולוגי. אחת מההפעלות המרכזיות הוא שרבוט חתימות ונתינת הסבר קצר וקולע ובצורה הומוריסטית ומשעשעת. 
 
גרפולוגיה ושיפור זיכרון
כמנחה קבוצות שנותן הרצאות גם על שיפור זיכרון חשוב לי במהלך ההרצאה לשלב גם טיפים לשימור זיכרון. ייתכן שאכתוב אותם על הלוח ולאחר מכן אתן לאותיות ולמילים פירוש גרפולוגי. אשתף אותם במידע מדוע לא שוכחים לכתוב אבל מדוע קשה לזכור מה "רצינו" לעשות לפני רגע. 
 
גרפולוגיה זוגיות וסקס
אומרים כי אם לא עושים אז לפחות רצוי לדבר על זה. דרך כתב היד ניתן לדבר על מיניות בצורה מכובדת ומצחיקה כאחד כמו לדוגמא מדוע לגודל יש משמעות מיוחדת בגרפולוגיה.
 
הרצאות בבתי אבות
אין כמו להתחיל הרצאה אחרי ארוחת הבוקר כאשר החברה בשיא הערנות. כיוון שישנם אוכלוסיות שונות וברמות שונות חשוב להתאים את התכנים לרמה של הקבוצה. באחד מביקורי התבקשתי לספר במעט על פענוח ציורי ילדים. הסתבר שגם באוכלוסיית הגיל השלישי רוצים לדעת על סימני מצוקה בציורי ילדים.
 
הרצאות במתנסים
הרצאות בגרפולוגיה ניתנות גם למתנסים ולכול שדרות האוכלוסייה. לעיתים אני מביא להרצאה כתבי יד ומבקש מהקהל להגיד איזה טיפוס מסתתר מאחורי האותיות, המילים והמשפטים. הדבר גורם להשתתפות ערה מצד כלל המשתתפים.
 
לצייר שעון ומחוגים
בכדי לגרום לקהל "להתעורר" אני מבקש לצייר שעון. הרי פעם ברגע שפרשת נתנו לך שעון למה? "בכדי שתתחיל לספור את הזמן שעוד נשאר לך". דרך הציור ניתן לדעת מאפיינים על המצייר או המציירת ולכן אני תמיד שואל "למה ציירת את השעון הזה דווקא". הפירוש  לשרבוט לא מתייחס בהכרח לצד הגרפולוגי.  
 
פעילות כיפית וחוויתית
במהלך ההרצאה מי שיכול לכתוב יקבל אתגר. לרשום מה הוא אוהב לעשות, מה הכי מרגיז אותי, ומה הכי מצחיק. כך יינתן גם פורקן רגשי והכול תחת המעטפת הגרפולוגית. הזמנת גרפולוג לגיל הזהב הינה חוויה מיוחדת לקהל שראה כבר הכול. בנוסף ניתן לשלב תכנים נוספים מעולם שפת הגוף, דרך שיפור זיכרון ועד נזקי עישון.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.