אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

החלטתם לערוך אירוע לעובדים או לקהל הלקוחות שלכם ועכשיו אתם חושבים לתת ערך מוסף לאותו יום. ברצוננו להציע מגוון רחב של סדנאות והרצאות בהתאם לסוג האירוע והתקציב.
 
הרמת כוסית לעובד מצטיין – טקס הרמת כוסית לעובדים אשר בחודש, רבעון, שנה הצליחו להגיע לתוצאות יוצאות מהרגיל. ברצוננו לתת הרצאה או סדנה על פיתוח מצוינות. משחקי יציאה מהקופסה, מנהיגות ויוזמה, חשיבות הדמיון ככלי מקפצה לחיים ועוד..
 
השקת מוצר חדש – הכנס הוא יריית הפתיחה עבור אנשי השיווק והמכירות והחברה כולה. ניתן לקבל הרצאה על התפקיד של שפת גוף במכירות, שפת גוף ביחסים שבין גברים לנשים, תפקיד הרושם הראשוני המטרה היא שהלקוחות ירגישו כי החברה משקיעה והחשיפה תעזור למכור יותר.
 
יום הולדת לעובדים – במידה ויש מספר עובדות או עובדים שיש להם יום הולדת באותו חודש אז אפשר להזמין אותנו לתת סדנא בתחום של יוגה צחוק. הסדנה מצחיקה ומפעילה דרך מעגלי צחוק, משחקי כריות, פנטומימה, אלתור ועוד.
 
טקס פרידה מעובד/ת – כאשר העובד/ת מסיימים את תפקידים בארגון אין כמו הרצאה או סדנא שבו ניתן להמתיק את העזיבה. סדנת גרפולוגיה שבה אנשים כותבים ומביעים את הערכתם כלפי מי שעוזב רק שתוך כדי ננתח את משמעות הכתב, נלמד כיצד הציורים מלמדים על קיום היצרים, ואיזה מהעובדים עדין "חופרים".
 
כנסים וימי עיון – ביום עיון העובדים נחשפים לחומר מקצועי שנועד להעשיר את הידע שלהם כך שעבודתם תהה יותר פרקטית. אנו מציעים לשלב סדנא בתחום התקשורת הבין אישית עם נגיעות של עבודת צוות. תחרות בין בצוותים, משחקי חברה גם ירעננו וגם יחזקו את "רוח הצוות" בארגון.
 
להזמנת סדנאות לאירועים ניתן ליצור איתנו קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160( עד 22:00 בלילה ).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.