אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כאשר ביולי אלפים ושתיים עשרה נכנסו הגזרות הכלכליות בכדי למנוע את המיתון נדמה היה כי הדבר הראשון שחברות יעשו הם יקצצו "בשומן" כלומר בכל מה שקשור לפעילות הרווחה. כשחברות הסלולארי כמו פרטנר, סלקום או פלאפון הפסידו לקוחות רבים נידמה היה כי ההנהלה תעדיף לקצץ בתקציבי הרווחה. ועדין חברות רבות יערכו במהלך השנה ימי גיבוש וכיף במרכז גם אם התקציב יקוצץ כי אין תחליף להפוגה אחת לרבעון ולפחות אחת לשנה שבה העובדים/ות מחדשים כוחות, מחזקים את ההכרות ההדדית בכדי ליצור ערך מוסף לארגון ולחברה שבה הם עובדים.
 
יום גיבוש לעובדים במרכז
אין ספק כי מישור החוף מהווה פלטפורמה נהדרת להפקת יום גיבוש לעובדים במרכז. ישנם מספר מקומות שבהם נערכים ימי כיף לעובדים אם בעיר תל אביב – יפו, ברמת גן ורמת אפעל, ראשון לציון חולון ובת ים. כל אחת מהערים הללו יש בה אטרקציה מיוחדת.
 
יום גיבוש לעובדים במרכז - ראשון לציון
מה שסימל את העיר ראשון לציון בעבר הוא המוזיאון לתולדות העיר והשמחות ביקב. כיום האטרקציה המוכרות ביותר היא הסופרלנד אולם העיר מציאה עוד כמה הפתעות. לאוהבי איכות הסביבה ניתן להגיע למרכז המבקרים בשפד"ן. לעובדים/ות שאוהבים/ות סרטי אימה אפשר לקחת אותם "למבוך" בו הםא יצטרכו להתמודד בחושך עם פחדים ומפלצות, לעובדים/ות תחרותיים/יות אפשר ללכת לבאולינג ואם הלקוחות שלכם מזכירים לעיתים חיות ניתן לקחת אותם אל "חי כיף גן החיות". אם יש עובדים "מרחפים במיוחד" כדאי לבדוק מה מציע "הטרקטרון המעופף". אזור התעשייה מערב ראשון, סינמה סיטי, חוף הים, ואזור התעשייה במזרח ראשון מספקים מסעדות עם חדרים פרטיים שבהם ניתן לערוך סדנאות בגרפולוגיה. לאוהבי בשר מומלצת המסעדה "קאסה דה לה סול".
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – בת ים
בזכות פעילותו של ראש העיר שלמה לחינאי  "הצוהר הרגשי" לבת ים נפתח בפני המוני עובדים/ות מנהלים/ות. מוזיאון בת ים לאומנות יכול להפתיע גם את המנכ"ל, שם תמצאו את סיפור תולדות העיר לצד תערוכת הפסלים של יעקב אפשטיין. בטיילת תמצאו את המסעדות שמאפיינות את בת ים היום (אל תבנו דווקא על ארוחת דגים). על חוף הים ניתן לקיים סדנאות צחוק ותקשורת בין אישית לחיזוק שיתוף הפעולה. רוצים לפנק את העובדים בטיפולי ספא הזמינו מקום בdream spa- במלון לאונרדו.
 
יום גיבוש לעובדים בחולון
חולון - מדיטק חולון מספק שלושה אולמות עם תיאטרון, ספריה וסנימטק, במקום יש את המוזיאון לעיצוב וקומיקס. הגן היפני בחולון הוקם על שני דונם ובו פסלים יפנים, ברכות נוי ומפלים מעוצבים. במוזיאון הילדים בחולון ישנם מספר אטרקציות כמו "דיאלוג בחשכה" שבו העובדים/ו יכנסו למעין מבוך בחושך. להעצמת האווירה אפשר גם לאכול במסעדה כשהיא חשוכה לחלוטין מבלי שהעובדים/ות יוכלו לראות מה אוכלים. במוזיאון חוסמסה המנהלים/ות יכירו את תולדות העיר. בפארק פרס ניתן לערוך פעילות ODT בתחום עבודת צוות, יוגה צחוק ואימפרוביזציה.
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – אזור
שני אטרקציות היסטוריות מחכים לכם בישוב אזור. המצדה העתיקה בה ניתן לערוך הפעלות ODT לעובדים/ות והיא נמצאת בכניסה הצפונית לאזור. ברחוב העלייה השנייה ניתן למצוא את "החאן" ולידו עץ השקמה העתיק.שם ניתן לערוך סדנאות לקבוצות בתחום משחקי ילדות, תחרויות בין קבוצות, סדנאות תקשורת ועוד. בתאום מראש ניתן להגיע למוזיאון לתולדות הישוב. הישוב אזור משך אומנים כמו עלי מוהר ז"ל וכיום מתגוררים זמרים כמו  כמו עופר לוי ומרגלית צנעני. עובדים/ות שלא אוכלים כשר יוכלו ליהנות מהמסעדה הוותיקה של "אלברט" ואם תרצו להראות לעובדים כיצד עסק יכול להיות מצליח ולמשוך עשרות אנשים ביום בקרו במסעדת "עזרה ובניו".
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – מקווה ישראל
מרכז המבקרים במקווה ישראל מספק הצצה נדירה על ההיסטוריה של תקומת העם היהודי. סיפורו של בית הספר החקלאי, בית הכנסת שנבנה בסוף המאה התשע עשרה, היקב, המסגרייה שבה יצרו את המרגמות ה"דווידקה", הקבר של קרל נטר, הגנים, הכניסה המשופצת, והאנדרטה למפגש של בנימין זאב הרצל עם הקיסר.
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – פארק השרון
כור ההיתוך הישראלי בו הגפילטה פיש והכריימה נפגשו כבר בשלהי שנות החמישים נמצא בפאר שרון. במקום מרכז מבקרים שבו תוכלו לקבל מידע כיצד נוצר ההר, איך הגיע למקום השם "חיריה" וכיצד תרבות הצריכה בסופו של דבר פוגעת בכולנו. את עבודת השיקום הנרחבות והבלתי פוסקות תוכלו לראות בפסגת ההר. בעלות סבירה תוכלו לקבל פעילות של מספר שעות.
 
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – תל אביב
אם בעקבות אולימפיאדת לונדון העובדים קבלו השראה ניתן לקחת אותם לחוויה האולימפית במרכז המבקרים. תוכלו להעשיר בסדנה שבה יתקיימו תחרויות בין קבוצות להבנת המושג סינרגיה. בצפון העיר תל אביב תוכלו ליהנות מהנמל המחודש של העיר. במרכז העיר תוכלו להכיר את הבית של חיים נחמן ביאליק, בית העצמאות, שדרות רוטשילד, ואילו בדרומה ישנו המתחם הרכבת המחודש וכמובן הטיילת שעל חוף הים.
 
 
יום גיבוש לעובדים –  ביפו
הקסם של יפו הוא מיוחד. עם כניסתכם ליפו מתל אביב תגיעו לכיכר הגדולה ואל השעון העתיק. בסמטאות השוק תוכלו למצוא "רהיטי רטרו". העיר האתיקה, רחובות המזלות, מסעדות הדגים המפורסמות כשמעל כולם נמצאת המסעדה במתחם "נא לגעת" שבה בחושך מוחלט העובדים/ות יצטרכו לאכול ואותם ישרתו מלצרים/יות עיוורים/ות.
 
יום גיבוש לעובדים במרכז –  גבעתיים
אם אתם רוצים לעשות יום גיבוש חינוכי וערכי כדאי מאוד לקחת את העובדים לסיור "בבית קובי". תוכלו לקבל הרצאה על המקום. קובי איכלבאום נפל בנצרים 10.3.2002 וכיוון שערכים כמו בית משפחה ואהבת הארץ היו לנגד עיניו המקום מקדם ערכים אלה דרך סיוע לחיילים בודדים ועריכת סדנאות בנושא ערכים למפקדים. לאחר ההרצאה ניתן לערוך סדנה חיצונית כדוגמת שפת גוף, לחץ ושחיקה, עבודת צוות.
 
יום גיבוש לעובדים במרכז - רמת גן
הספארי המקורי היה פעם אי שם בתל אביב היכן שהיום נמצא "גן העיר". לעובדים/ת שחיים בבועת האורבניות זאת הזדמנות מיוחדת להכניס קצת את "הטבע" לחיים. כדאי לבדוק איזה אטרקציה יש במקום לקבוצות עובדים/ות מנהלים/ות. מקום נוסף לפעילות הינו בגן הלאומי שם ניתן לערוך פעילות למנהלים/ות בתוך הפארק. בכפר המכביה תוכלו למצוא חדרי אירוח לסדנאות ובית מלון . בריכות השחייה תיתן לעובדים/ות רגעי נחת לצד ארוחת צהרים משובחת.
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – בני ברק
בית חזון איש שאליו הלך דוד בן גוריון הינה נקודת התחלה מצוינות. בגבעת סוקולוב תוכלו למצוא את גן העצמאות והאנדרטה לזכר חללי מערכות ישראל. אפשר לקחת את העובדים לגן עקיבא גור לפעילות מיוחדת בלב ליבה של העיר החרדית. בית הכנסת של הפועל המזרחי הינה אטרקציה בזכות חמש הקשתות שבחזית. אחד מהרחובות הססגוניים בעיר הוא הרחוב רבי עקיבא שם תוכלו לראות שלל כובעים וכיפות וכיצד מתנהלים חיי היום יום. אם חשקה נפשכם לראות ישיבות אפשר ללכת לישיבת סלובודקה, או לבקר בבית כנסת איצקוביץ. מי לא היה במאפייה? עולם מאפיית ויזניץ הינה מיוחדת בפני עצמה כשבימי שישי החלות הטריות והחמות נקנות על ידי העוברים/ות.
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – רמת אפעל
בסמינר רמת אפעל תוכלו למצוא כרי דשא, והרבה חדרים להרצאות וסדנאות כשניתן לקבל גם ארוחה כשרה.
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – פתח תקווה
אחד מהמקומות היפים ביותר לעריכת יום גיבוש עם הרצאות וסדנאות נמצא במרכז ההדרכה של שירותי בריאות כללית בפתח תקווה. במקום חדרי סדנאות והרצאות מהמשוכללים שיש ויכולים לתת לכם פתרון מצוין. באמצע העיר ישנו מוזיאון זואולוגי וגן חי המתפרס על פני 12 דונם. מוזיאון האדם והסביבה בפ"ת הינו ייחודי ומדגיש את הקשר שבין האדם לסביבה, מוזיאון פתח תקווה לאומנות יענה על צרכים האינטלקטואלים לחובבי אומנות מקרב העובדים/ות אך זה גם המקום לצפות בתחילתה של העיר "מלאבס".  
 
רעיונות להפעלות ליום גיבוש במרכז לעובדים
הדבר החשוב בבחירת פעילות מתאימה היא לשלב בין הצרכים של העובדים/ות לבין המטרות שלכם כמנהלים ומנהלות. חשוב לאפיין את סגנון העובדים/ות ולבדוק האם הפעילות יכולה להביך מגזרים המיוצגים בצוות. לקבלת רעיונות עבור יום גיבוש לעובדים  לסדנאות והרצאות ניתן לפנות בטלפון 03-5590868 או לסמארט פון 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.