אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

להתפוצץ על הבמה
בכל אירוע אם זה לצוות שמונה עשרה אנשים או הופעה לחמש מאות עובדים/ות, חשוב לי לתת את כל הנשמה, האנרגיה, חוכמת החיים ולהשתמש במיטב ההומור כדי לגעת בלב, לאתגר את המחשבה ולהצחיק את הנשמה.
 
הפקת מסיבה אולטימטיבית
בכדי ליצור מסיבת גיבוש לצוות  "שלמחרת ידברו עליה" בחברה עליכם למצוא לוקיישן (מיקום) מתאים, לדעת מה הבאדג'ט (התקציב) שלכם, להזמין או להכין בופה טעים (הכיבוד בכניסה), ליצור אטמוספרה (אווירה) נכונה ולבחור את הפעילות שתתאים למטרות שהצבתם לאירוע. מקום עבודה מורכב מפספס של אנשים ולכן חשוב להתאים את הפעילות לסגנון של העובדים/ות. בדקו מה נעשה בעבר ומהם הצפיות האישיות גם שלכם וגם של העובדים.
 
סדנה חד ממדית לחברות
אם הייתה לכם האפשרות לבחור בין צפייה בטלוויזיה המשדרת בצורה אנלוגית כמו בשנות השמונים לצפייה בטלוויזיה המשדרת בשיטת התלת מימד או ה- Full hd במה הייתם בוחרים ? כיום רוב האומנים והמפעלים נוהגים לערוך סדנה אחת לדוגמא: סדנת שוקולד לעובדים. הצוות מקבל שוקולד מותך ועושה ממנו פרלינים ושאר צורות של שוקולד מיוחדות. הצוות טועם, מלקק ועובר חוויה מתוקה במיוחד. סדנה אחת טובה ככל שתהיה לו תמיד מצליחה לקלוע לכלל העובדים/ות.
 
סדנה רב ממדית לחברות
בשנת 2012 חברות וארגונים מעסיקים עובדים/ות שמגיעים לישראל מכל העולם. הגיוון של האנשים בצוות הוא חלק מסוד ההצלחה של חברות כדוגמת טבע, כתר, IBM, אינטל ועוד. חברות כמו הוט, פרטנר, סלקום, בזק מעסיקות עובדים ממגזרים שונים עם שונות מאוד גבוה, ישנם אנשים צעירים ומבוגרים, חדשים וותיקים וכולם עובדים באותה משמרת או באותה צוות. מנהלים/מנהלות שיבחרו בפעילות משולבת כך שהעובדים/ות  ימצאו את נקודת האור האישית שלהם, את האושר, יכולה להוות פתרון מעולה.
 
בואו אתם תהיו השופטים

סדנה רב ממדית מורכבת מכמה פעילות המובילות בתחום הבידור לצוותים וחבורת בארץ. כמו "בדה וויס", או "בכוכב נולד" הפכו לרגע לשופטים, רק שהפעם אתם אלה שצריכים להחליט איזה פעילות "תודח" ואיזה פעילות תמשיך "לשלב הבאה". היעזרו בעובדים הוותיקים כדי שהפעילויות הטובות ביותר יגיעו לגמר.

עוד עצה "בקטנה".  אם עוד לא הכנתם שיעורי בית קבעו מה המטרה ומה הפעילות שתביא את התוצאה המתאימה ביותר מבחינתכם ומבחינת הצוות., בחרו עד שלושה הפעלות, סדנאות, הרצאות.

 
1.פעילות צחוק – משחקי צחוק, תחרויות צחוק, מעגלי צחוק שיגרמו להפלת "מסכות".
2.שפת גוף – אומנות שפת הגוף בדייט עסקי או רומנטי. טיפים "שחבל על הזמן".
3.גרפולוגיה – גיבוש עובדים דרך כתיבה ופענוח אותיות, סקס, זוגיות, חסכנות, חמדנות.
4.תקשורת בין אישית – משחקים לחיזוק הקרבה בצוות בזוגות ובחלוקה לקבוצות.
5.משחקי גינה – משחקי הילדות שתפסו פופולאריות. עלי באבא, משחקי כדור, חבל ועוד.
6.שחיקת בצוות – תחרויות להמחשת המושג עבודת צוות הרמונית. קלפים להורדת מתחים
7.שלושת המימדים – בחירה של שלושה פעילויות, הרצאות סדנאות מתוך הרשימה.
 
אז למה אתם מחכים
החלטתם איזה פעילויות / הופעות / הרצאות מתאימות לקונספט שלכם ? אז התקשרו ויחד איתכם נגבש הופעה בלתי נשכחת. אם אתם צריכים/ות עזרה אז הנה לפניכם מספרי הטלפון: 03-5590868 או בסמארט פון 050-5711160
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.