אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר


זה הרגע לגלות ... זה הרגע ...להסיר את המסכה ולחשוף את פניך...

כאשר צריך לארגן ערב גיבוש, כדאי שיתקיים דווקא לא במקום העבודה, כך העובדים ירשו לעצמם להוריד את המסכה הפורמאלית. הסוציולוג גופמן טען שלכל מקום אנו לוקחים מסכה אחרת , מחקרים אחרים מצביעים על כך שיש לנו 250 מסכות ולכן... 

ערב גיבוש המטרה שלנו היא להוריד את המסכה. לגרום להכרות אינטימית יותר בין העובדים, להראות צדדים נוספים של העובדים ובשילוב בין הגישות השונות :

גרפולוגיה, יוגה צחוק, עבודת צוות, פיתוח מצוינות, שפת גוף ותקשורת לא מילולית.

לרשותכם פירוט סדנאות עבור ערב גיבוש מקורי, ייחודי ושונה.

.
ערב גיבוש גרפולוגיה - דרך פענוח חתימות נחשוף את המסכה של הרושם הראשוני, דרך ציורים נבדוק את מצב היצרים, דרך העצים נגלה את החזקות ודרך הברכות נתחקה אחר החברים שלהם הרבה הרגשות. 
. 
ערב גיבוש יוגה צחוק - בואי נרקוד עד אור הבוקר, משחקי כריות, משחקי אסוציאציות, מעגל גדול של צחוק, פנטומימה, אלתור, גיבריש, ועוד המון הפעלות ומשחקי גיבוש שישאירו את העובדים עם חיוך מרוח על הפנים. 

.
ערב גיבוש למנהלים - נשים את הדגש על החזקות, נלמד על סגנונות מנהיגות, דרך משחקים המנהלים יקבלו תובנות, נתמקד בסיפורים המעוררים חדשנות, סיפורי מנצחים כדוגמת דאגלס אנגלברט וצוותו, חברת IBM , ביל גייטס ומיקרוספוט ועוד.  

ערב גיבוש משולב - דרך אלתור, כתיבה, משחקים, הפעלות, יוגה צחוק, שפת גוף בין גברים לנשים, עמידה מול קהל, כתיבה על גבי לוח, חתימות, ציורי עצים ועוד... נוכל להפוך ערב גיבוש לאירוע שייזכר למשך שנים רבות וזאת בגלל הגיוון, הפעילות והתובנות הפנימיות שהעובדים ישמחו לגלות
.
.

ערב גיבוש פיתוח מצוינות - נלמד את חשיבות הגישה הנרטיבית, וכמה חשוב להיות אופטימיים, נדגיש איך אומרים פידבק נכון ואיך משתמשים באסרטיביות בצורה מושכלת.
.
ערב גיבוש שפת גוף  - נחווה את שפת גוף בין גברים לנשים, נעדכן על חשיבות רושם ראשוני, נבקש לברך מעל הבמה ואז נעצים את שפת גוף מול כולם, נלמד על סימני עצבנות וחוסר יושר. 

לקבלת ייעוץ ורעיונות עבור ערב גיבוש ניתן לפנות אלינו :
למשרד בטלפון / פקס 03-5590868 או התקשרו ישירות לנייד 050-571116
ניתן לשלוח הודעת 24
SMS שעות ביממה ואנו נחזור בהקדם !!! 

ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.