אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
כשהצפון בחדשות זאת קריאה השקמה לגרפולוג !
לא משנה עם העיר היא נהריה, עפולה, קצרין, או קריית שמונה
תוכלו לקבל חוויה גרפולוגית מיוחדת ומצחיקה במיוחד.
 
לפניכם סדנת גרפולוגיה מקורית מפתיעה, מצחיקה, ומפעילה. באירוע נתמקד בכתב היד כפי שהוא מתבטא בזוגיות, ביצרים, בתקשורת ובעסקים. מטרתנו לדאוג לחוויה של העובדים יחד עם בני ובנות הזוג המשפחה והחברים. 

האירוע מתאים -  ערב צוות, יום כיף, פעילות פרידה, כנסים, ימי עיון, מסיבת סיום...  לפניכם מספר הצעות לסדנאות בגרפולוגיה שבהם ניתן להתמקד :

סדנת גרפולוגיה מקיפה - סדנא שבה נשלב בין זוגיות, תקשורת וסקס על פי כתב היד, נעלה את הנועזות והנועזים לחתום על הלוח ונבדוק את מצב הרוח, נלמד לזהות " את החסכנים" ודרך הציורים נחשוף את עולם היצרים. נוסיף ונגוון עם בדיחות משעשות לצד טיפים של השימוש בכתב היד, בעולם הקריירה והעסקים.

סדנת גרפולוגיה ותקשורת - נאתגר את הקהל בתכונות גבריות ונשיות על פי כתב היד. נעלה את אלה שיש להם אומץ לכתוב
 על הלוח ברכה שאותה נפענח בלי שום "הקלה". נבחן מי שומר על מרחק, ומי חייב להתקרב יותר מידי, בין היתר נזהה למי חשוב לעמוד "במרכז" ולמי דווקא "טוב בצד".

סדנת גרפולוגיה זוגית -  לחתימות .. היכון .. צאו..  נעלה זוגות, זוגות אל הלוח נבקש שיחתמו ואז נערוך להם פענוח. נבדוק מה כל אחד מהם רוצה לסמל בחתימה. נבחן מי שם את הדגש על המשפחה, נזהה את "הפולניה" בקבוצה, את אילו שמשלימים אחד את השני ולא נפרדים, ומי יודע לתת את הספייס לצד השני.  

סדנת גרפולוגיה וטנטרה - היצר והרגש מניע את האדם זה שנים, ננסה לאבחן מה מניע את הכותבים, ומה קורה אצלם בעולם היצרים. נתעקב על העולם התחתון שבאותיות ומי אצלו האנרגיה המינית "חזקה מאוד".

סדנת פענוח ציורי ילדים – סדנא מתאימה לסיעות וגננות.  ניתן סימנים על איזה דברים כדאי להסתכל בציורים (אלימות, פחדים, פרפקציוניזים, חוש אומנותי ועוד
נלמד כיצד הציור מבטא את היחסים שבין הילד/ה למשפחה ולהורים וכיצד הוא מבטא את עצמו. נעמוד על ההתפתחות הפעילות המוטורית של הילד/ה.

סדנת פענוח ציורי עצים - כבר בתנ"ך מוזכר העץ באימרה "כי האדם עץ השדה". מבחן העץ הינו מבחן השלכתי שמכוני מיון משתמשים בו. בסדנה נגלה את משמעות העץ על פי
השורשים, גזע, הענפים, צמרת, גודלו, גובהו, סביבתו ועוד..

סדנת גרפולוגיה בקצב הסמבה -  סדנה קצבית, חווייתית, מצחיקה, ומקורית ולא פחות מכך משולבת ומקצועית שתסחוף את הקהל ותעניק רגעי אושר וצחוק לצד "תובנות על". להזכירכם ניתן לגוון עם סדנה משולבת הכוללות  שפת גוף, יוגה צחוק, אימפרוביזציה.

לקבלת רעיונות אודות סדנאות בגרפולוגיה  מפי
גרפולוג  ומנחה קבוצה ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד עד 22:00 -050-5711160

הצגת פענוח ראשוני באירוע רב משתתפים

* קורה כי כאשר מזמינים סדנת גרפולוגיה לאירוע הצגת הדברים בפני כולם היא על בסיס חיובי ונשאלת השאלה מדוע ?  ישנם שלוש תשובות לכך :
א.כשמזמינים סדנת גרפולוגיה לאירוע חברה המטרה היא החוויה, הכיף, את הביקורת אפשר להשמיע תמיד אבל צריך להתחשב בסובבים ובעיתוי.
ב.כאשר עורכים אבחון על פי גרפולוגיה הבדיקה עלולה לקחת מספר שעות, ואז ניתן "להוציא" הרבה יותר תכונות אופי. לא תמיד ניתן "להוציא" מאבחון ראשוני מספר רב של תכונות.
ג. לרמת המודעות של האדם יש תפקיד חשוב. כל אדם יכול לתפוס דברים בצורה שונה.
לכן באבחון גרפולוגי יש תמיד מקום לשאול שאלות לאחר קריאת האבחון.
____________________________________________________
* מבצע עכשיו !! פענוח כתב יד בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ לעשר תכונות נבחרות. 
_____________________________________________________
טיפ - אם אתם צריכים לבחור סדנת גרפולוגיה בצפון או כל הרצאה ופעילות לעובדים, תנו למנחה קבוצה כמה שיותר פרטים הכוללים את הרכב הקבוצה, גיל, מין, מגזר, מערכת יחסים והאינטרקציה שבינהם. בנוסף רשמו מה הציפיות שלכם מהאירוע, מהי המטרה המרכזית ומה העובדים היו רוצים ערכו תאום ציפיות עם מנחה הקבוצה / הגרפולוג.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.