אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
אנשים בתקופות שונות בחיים נמצאים לא פעם בפרשת דרכים. זאת תקופה שבה מקדישים יותר אנרגיה לחקירה פנימית, אם זה לגבי עבודה, כמו במה הכי מתאים לי לעסוק, האם כדאי לקבל או לדחות ההצעה חדשה. אם זה לגבי החיים האישים, בשלות לזוגיות ועוד. 

גרפולוגיה היא כלי עזר בקבלת החלטות בחיים, דרכה ניתן לבדוק את מצבו הרגשי, החברתי והתעסוקתי של הכותב/ת.
 
גרפולוגיה בפירושו המסורתי הוא כתב המוח, המוח נותן פקודה לטונוס השרירים שבסופה היד מתחילה לכתוב. התכנים הלא מודעים עוברים דרך הכתב והגרפולוג מנתח תחנים אילו. 
 
ניתן לזהות דרך הכתב מה מניע את האדם, סוג דחפים שיש לו, ואיזה דברים מכשילים אותו. סוגי חשיבה, זיכרון, דפוסי פעולה ועוד.
 
גרפולוגיה וזיקה לעבר
ניתן לבחון על פי גרפולוגיה את הזיקה לעבר, אך לכל אחד נשמרת הזכות להחליט מה מידת האנרגיה שהוא רוצה להשקיע בזיכרון העבר שלו ביום יום. אם נשמר כתב יד מלפני מספר שנים ניתן לראות האם חל שינוי בכתב ובאיזה צורה.חשוב לדעת כי שינוי התנהגותי שהפך לקבוע ישפיע על הכתב.
 
גרפולוגיה וזמן האבחון  
האבחון יכול לקחת מספר שעות שבסופו מתקבל מצבו של הכותב.ניתן לקבל את התשובה, במייל, בפקס או בדואר.
 
פגישה עם גרפולוג
 
גרפולוג הוא לא מאמן, אך יש חיבור בין גרפולוגיה שמבטאת את הכאן ועכשיו לבין אימון שבה מחליטים על דרכי פעולה בהווה.
הגרפולוג יסביר את ההבחנה שנעשתה, הוא יציג את החזקות והחולשות, כך שבמידה והולכים לעשות טיפול פסיכולוגי או קאוצינג המודעות תתרום להשגת היעד.
 
לכל אדם יש כתב מיוחד שהוא תוצר של ניסיון חיים, חוויות, חינוך, הצלחות או כישלונות.
כל אדם הוא ייחודי ויש לו את היתרון היחסי על פני חברו, וחשוב לזכור ולהזכיר זאת.
בחיים אנו מקדישים הרבה תשומת לב למגרעות ולחולשות שלנו, הגישות התיאורטיות כמו של מרקוס בקינגהם מדברות על הפעלת החזקות, ככל שמודעים לדברים שבהם אנו חזקים כך ניתן לפתח מיומנויות משלימות ולהיות מקצוענים אמיתיים בכל דבר תוך התמקדות במשמעת עצמאית ומוסר עבודה גבוהה ואז השמיים הם הגבול..
                                                                                                                                 .
לקבלת ייעוץ וחינם בתחום גרפולוגיה והאבחון  ניתן ליצור קשר ישירות לטלפון
 03-5590868 או לנייד 050-5711160 
________________________________________________________
* מבצע עכשיו !! פענוח כתב יד בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ לעשר תכונות נבחרות. 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.