אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
אנשים בתקופות שונות בחיים נמצאים לא פעם בפרשת דרכים. זאת תקופה שבה מקדישים יותר אנרגיה לחקירה פנימית, אם זה לגבי עבודה, כמו במה הכי מתאים לי לעסוק, האם כדאי לקבל או לדחות ההצעה חדשה. אם זה לגבי החיים האישים, בשלות לזוגיות ועוד. 

גרפולוגיה היא כלי עזר בקבלת החלטות בחיים, דרכה ניתן לבדוק את מצבו הרגשי, החברתי והתעסוקתי של הכותב/ת.
 
גרפולוגיה בפירושו המסורתי הוא כתב המוח, המוח נותן פקודה לטונוס השרירים שבסופה היד מתחילה לכתוב. התכנים הלא מודעים עוברים דרך הכתב והגרפולוג מנתח תחנים אילו. 
 
ניתן לזהות דרך הכתב מה מניע את האדם, סוג דחפים שיש לו, ואיזה דברים מכשילים אותו. סוגי חשיבה, זיכרון, דפוסי פעולה ועוד.
 
גרפולוגיה וזיקה לעבר
ניתן לבחון על פי גרפולוגיה את הזיקה לעבר, אך לכל אחד נשמרת הזכות להחליט מה מידת האנרגיה שהוא רוצה להשקיע בזיכרון העבר שלו ביום יום. אם נשמר כתב יד מלפני מספר שנים ניתן לראות האם חל שינוי בכתב ובאיזה צורה.חשוב לדעת כי שינוי התנהגותי שהפך לקבוע ישפיע על הכתב.
 
גרפולוגיה וזמן האבחון  
האבחון יכול לקחת מספר שעות שבסופו מתקבל מצבו של הכותב.ניתן לקבל את התשובה, במייל, בפקס או בדואר.
 
פגישה עם גרפולוג
 
גרפולוג הוא לא מאמן, אך יש חיבור בין גרפולוגיה שמבטאת את הכאן ועכשיו לבין אימון שבה מחליטים על דרכי פעולה בהווה.
הגרפולוג יסביר את ההבחנה שנעשתה, הוא יציג את החזקות והחולשות, כך שבמידה והולכים לעשות טיפול פסיכולוגי או קאוצינג המודעות תתרום להשגת היעד.
 
לכל אדם יש כתב מיוחד שהוא תוצר של ניסיון חיים, חוויות, חינוך, הצלחות או כישלונות.
כל אדם הוא ייחודי ויש לו את היתרון היחסי על פני חברו, וחשוב לזכור ולהזכיר זאת.
בחיים אנו מקדישים הרבה תשומת לב למגרעות ולחולשות שלנו, הגישות התיאורטיות כמו של מרקוס בקינגהם מדברות על הפעלת החזקות, ככל שמודעים לדברים שבהם אנו חזקים כך ניתן לפתח מיומנויות משלימות ולהיות מקצוענים אמיתיים בכל דבר תוך התמקדות במשמעת עצמאית ומוסר עבודה גבוהה ואז השמיים הם הגבול..
                                                                                                                                 .
לקבלת ייעוץ וחינם בתחום גרפולוגיה והאבחון  ניתן ליצור קשר ישירות לטלפון
 03-5590868 או לנייד 050-5711160 
________________________________________________________
* מבצע עכשיו !! פענוח כתב יד בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ לעשר תכונות נבחרות. 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.