אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

                                    

קיבלת עליך את התפקיד לערוך ערב גיבוש לצוות שלך. ראשית בהצלחה, מתוך ניסיוננו נעביר אליך מספר כלים שיעזרו לך להצליח בגדול. חשוב לבחור להתחלה משחק חימום שיגרום לכולם להפתח. המשחק המומלץ הוא משחק שבו עובד רוקע ברגלו וכולם צריכים לעשות אחריו. עושים סבב ואז מתחילים את הפעילות.. 
 
 1. איפיון הצוות – אם רוב צוות העובדים מכירים אחד את השני חצי שנה או יותר ניתן לשתף אותם בשניים שלושה רעיונות שעלו לך. או לבדוק איתם אם יש להם רעיונות. (השיתוף לכל אורך התהליך ). במידה והצוות חדש כדאי לשתף בכך שמתחילים לארגן להם ערב צוות ולבקש רעיונות בהמשך האתגר גדול בהובלה של האירוע, בגלל שההכרות היא שונה.
    
 1. גילוי כישרונות בצוות – אם יש מישהו שיש לו ידע או כישרון בתחום מסוים זה הזמן לרתום אותו למשימה, זה יכול להיות מישהו עם סיפור מעניין שקרה לו בסין או תחביב בתחום מסוים, גם העובדים ישמחו להכיר פאן נוסף וגם העובד עצמו יקבל סיפוק. באחד מהחברות שעבדנו ביקשו שירותי גרפולוגיה ליום כזה.  
 
 1. האצלת סמכויות בשבילך – אם יש מישהו או מישהי שעשו בעבר אירוע דומה בחברה אחרת, הוא או היא יצירתיים אפשר לקחת אותם כעוזר/ת בהפקה הדבר יוריד את הנטל, רעיונות למשחקי גיבוש מגיעים בדיוק מהעובדים שיש להם ניסיון, לא לשכוח להודות להם בסיום האירוע !!!
 
 
 1. האצלת סמכויות מול הצוות – על כל שלושה או שני עובדים מוטלת משימה כלשהי, למשל להכין משחק, באחד מערבי גיבוש לחברת אורנג על מספר עובדים הוטל להכין את משחק החבילה, הקשורה לעבודה. אם האנשים יצירתיים אז לתת להם את ההחלטה ואם לא אז לעזור להם ולקבל את האלטרנטיבה הטובה ביותר רעינות לערב גיבוש זה דבר מצויין, צריך מישהו שיקח על עצמו לבצע אותם ויוריד ממך את הנטל.
 
 1. כולנו שחקנים – אפשר לבקש מהצוות לשחק את משחק הלקוח/ה, כלומר כל אחד ישחק איזה לקוח "מיוחד" שכולם מכירים או תופעה שמאוד בולטת אצל לקוחות. ניתן לאתגר ולערוך תחרות כך שכל צוות יציג איזה שהיא סיטואציה מהעבודה והצוות ששיחק הכי טוב, היה מקורי יקבל את המקום הראשון.
 
 1. משחק הסוכריות – קונים סוכריות ומכניסים לקופסה כל עובד/ת לוקח סוכרייה. לכל צבע בסוכרייה יש משימה, צבע ירוק למשל לספר בדיחה, צבע אדום לספר על משהו נועז, צבע כתום, לשיר שיר.
 
 1. משחק הבקבוק – מחלקים את הצוות לשתי קבוצות. ממלאים בקבוק במים ומבקשים להעביר את הבקבוק בין אנשי הצוות, פעם עם הידיים ופעם בלי ובודקים מי עושה זאת יותר מהר. 
 
 1. משחק פנטומימה – מבקשים מאחד העובדים לצאת ולשחק דמות מסוימות שכולם צריכים לזהות. זה יכול להיות מישהו מהצוות, וכאן צריכים להיות רגישים מאוד כדי לא לפגוע, השימוש באינטואיציה יכול לעזור בכל מקרה כדי לדלג מעל מסוכה זאת ניתן לבקש לשחק מישהו מפורסם.
 
 1. עזרה מחברים -  מכרים שעובדים במקומות אחרים, וערכו ערבי גיבוש ניתן להיעזר בהם להעלאת רעיונות.
 
 1. האינטרנט – הקשה של המילה "רעיונות לערב גיבוש" בגוגל תיתן לכם מגוון של רעיונות נוספים. חפשו בפיסבוק מילים 
 
 1.  האוכל – אם האוכל בה התיאבון, אם הדבר נעשה בבית אפשר להכין רשימה שעל כל עובד להביא או להכין דבר מה, לפעמים ההפתעה היא מאוד גדולה.
 
 1. מיקום – אם יש מישהו שמוכן לנדב את ביתו הדבר יקל מאוד מבחינה תקציבית ויגרום לסוג של אינטימיות חזקה יותר.
 
 1. מסעדה – אפשר למצוא מסעדות שבהם יש חדר סגור, היתרון זה לא בבית, החיסרון המיקום לפעמים בעייתי כך שלא ניתן לשחק כל משחק, כדי למצוא מקום פנוי להיעזר באינטרנט או בעובדים
 
 1. להצטייד בהרבה אופטימיות – הרבה פעמים תופתע / תופתעי לגלות שהדבר הרבה יותר קל ממש שחושבים. 
 1. אנחנו עורכים סדנאות גיבוש בתחום שפת גוף, גרפולוגיה, יוגה צחוק, פיתוח מצוינות, עבודת צוות. המטרה שלנו היא 1. שיהיה הכי מצחיק וכיף  2. דרך ההפעלה לגבש את המשתתפים והמשתתפות 3. לתת ידע מעצים. 
 1. אם אתה/ את מחפשת מפעיל/ה או הפעלה עבור ערב גיבוש ניתן לקבל ייעוץ חינם בטלפון 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.