אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
סדנת גרפולוגיה משחררת ומובילה
 
נגבש בתיפוף של עטים על הדפים להמחשת "עבודת צוות סינרגטית"
 
נמצא היכן האופטימיות והשמחה מסתתרים אצל מנהלים/ות העובדים/ות
 
נחשוף דרך שירבוט את עולם הזוגיות, היצרים, השכל והרגש.
 
נפעיל עם ציור עץ ונבחין אצל מי הראש בעננים והרגלים "יציבות על הרגבים".
 
נצחק עם העובד/ת שלא מפסיק "לחפור"
 
נערוך הכרות מפתיעה ומעצימה ע"פ החתימה
 
נעצים במשחקי כתיבה משעשעים  לפיתוח מצוינות וקבלת תובנות חיים 
 
 
*בחירת סדנת גרפולוגיה בירושלים צריכה לעשות בהתאם למגזר המיוצג ע"י העובדים/ות.
 
*ישנה חשיבות לבחור את התכנים הנכונים כדי ליצור חוויה של שחרור, שמחה, חיבור והעצמה.
 
*כתב היד הוא סיפור חיים של כל עובד/ת ומכאן העוצמה של סדנאות כתב יד.
 
להזמנת סדנה בגרפולוגיה לחצו 0505711160

 
 
 
רעיון לסדנה בירושלים לעובדים
ניתן לשלב מספר סדנאות גיבוש וכיף לעובדים בירושלים. לפניך אוגדן רעיונות לבחירת סדנה מוצלחת לעובדים/ות, מנהלים/ות. 
 
סדנת מדיטציה בירושלים – בסדנאות מדיטציה אנו נכנסים למצב של התבוננות שבו מתבוננים פנימה אל תוך הנשימה או לחילופין החוצה אל התמונה שמבעד לעין, המטרה הגיע למצב שבו ההתבוננות כשל ילד שאך זה נולד.
 
סדנת יוגה צחוק – סדנאות שבהם אנו גורמים לאנשים לצחוק ללא סיבה, אין צורך בידע מוקדם. דרך משחקים והפעלות באוויר הפתוח נשמח ונצחיק את הנשמה, נערוך מעגלי צחוק, נשלב ידיים, נשחק בתופסת הצחוק ותוך כדי נדאג לגבש את צוות העובדים.
 
סדנת שפת גוף בירושלים – סדנאות שבהם נדגיש את חשיבות שפת הגוף להעברת מסר. נתחלק לזוגות נשקף את שפת הגוף, נבדוק באיזה דרכים נוכל לשפר את שפת הגוף שלנו מול אנשים, נדגים עד חשיבות הסימטריה דרך הטבע ומה הקשר למשיכה בין גברים לנשים.
 
סדנת גרפולוגיה בירושלים – סדנאות שבהם נדגים את הקרוב והרחוק בטבע וכיצד הדבר מתבטא באותיות ובמילים שאנו כותבים, נוסיף גם תקשורת זוגיות ויצרים כפי שמתבטאים על פי גרפולוגיה, ונדאג שהעובדים יכתבו משפט ברכה להעצמה כשאנו ננתח מה מסתתר מאחורי המילה הכתובה.
 
סדנת מנהיגות בירושלים – ירושלים כמקום שבו החזון מתגשם. חזון לצד הגדרת מטרות ויעדים, הניצחון במלחמת ששת הימים כדרך להבנת הצורך בחשיבות הפרטים, המנהיגים הגדולים שהיו בירושלים וכיצד הצליחו, וכל זאת תוך חיבור למקורות אקדמיים בתחומי המנהיגות.
 
סדנת ניהול זמן בירושלים – דווקא בגן הירושלמי ניתן להדגים את השוני בחשיבות הזמן, נערוך הפעלות שבהם העובדים יקבלו תובנות על חשיבות ניהול הנכון של הזמן.
 
סדנת לחץ ושחיקה בירושלים – זה הזמן להוציא את העובדים ליום שבו יחוו את סוד ההתמודדות של הלחץ והשחיקה בעיר הירושלמית. המצב בירושלים הוא נפיץ זאת כולם יודעים ועדין יש לו מעט אנשים החיים בעיר הזאת בשמחה. נבדוק מהיכן מגיע הלחץ ומהם הדרכים להירגע.
 
סדנת מכירות בירושלים – נלך לשוק מחנה יהודה והפעם במקום לקנות נלמד כיצד הסוחרים בשוק מוכרים את מרכולתם. ננסה להפתיע ולנועזים והנועזות שבצוות נציע למכור לסוחרים דבר אחד או שניים ונראה את התגובות "באון ליין". לאחר מכן ננסה להפיק מהסיטואציה מרגליות.
 
סדנה בירושלים יכולות להיות מרתקת ומעניינת דווקא על הרקע הגיאו פוליטי של העיר.

להזמנת סדנאות גיבוש - משרד 03-5590868 או נייד 050-5711160
 
 
סדנה בירושלים לעובדים
 
מקומות לפעילות odt בירושלים
עין כרם, האזור של בר גיורא, אזור הסטף, אזור הסינמטק, מתחם של בן ינון, בריכת הסולטאן, גן העצמאות, גן סאקר, פארק קנדי, גן הוורדים (בתנאי שלא מתוכננת הפגנה באותו יום) במידה וכן ניתן להגיע ולערוך סדנאות גרפולוגיה במסעדה לעבודים/ות. 
 

 
סדנה בירושלים
 
50 שנים של סדנאות לעובדים/ות בירושלים

אם בעיר ירושלים שוכנת השכינה ויש כאלה שאין להם מחשב או מכשיר שקולט אינטרנט אז רצוי לפחות לערוך סדנאות, הרצאות, הופעות לגיבוש וכיף.
 
לפני מספר שנים התפרסמה כתבה על כך שמשרד התיירות, משרד האוצר, עריית ירושלים, הרשות לפיתוח ירושלים חתמו על הסכם למיתוג העיר מחדש בהשקעה של 315 מיליון דולר.
 
מטרת המאמץ הלאומי היא למשוך כמה שיותר תיירים, מסתבר שהיו שנים שהייתה  ירידה של עשרה אחוזים בכמות התיירים שהגיעו לירושלים, יחד אם זאת רוב האנשים שמגיעים לישראל רוצים להגיע לראות את ירושלים.
 
בעיר יש מחסור בבתי מלון ובחדרי הערכה ויש צורך בתקציב ממשרד התיירות שייתן דחיפה לפיתוח בתי המלון קיימים והוספת בתי מלון חדשים.
 
אחת מהפעילות הראשונות למיצוב העיר מחדש היה הבאת "האולפן השקוף" של ערוץ 24 שהפך להיות חלק מהנוף הירושלמי במדרחוב. בזמנו ראש העיר הקודם מר ברקת הביא את גמר "כוכב נולד" לירושלים נמצא כי עיר בירתנו ממתגת את עצמה גם  דרך הופעות מוזיקה.
 
 
 
בירושלים יש אווירה מיוחדת כמילות השיר "אוויר הרים צלול כיין". אז בין אם תזמינו סדנאות אלכוהול או סדנת יין חשוב לעשות טיול לפחות במחנה יהודה הצבעוני.. 
 
כמדריך יוגה צחוק נסעתי עם ידידתי שלומית למפגש של מדרכים/ות בגן הוורדים. האווירה במקום גרמה לתובנה כי ניתן לשווק את עיר בירתנו ירושלים גם כמקום של סדנאות ייחודיות בעלות השפעה על מוטיבציה, גיבוש, והעצמה.  
 
ההיסטוריה ורב הגוניות שהעיר מציעה יכולה לגרום לעובדים/ות, מנהלים/ות לצאת ממסגרת של קיבעון.  
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.