אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
גרפולוגיה תעסוקתית יכולה לעזור במגוון דרכים במיוחד בתחום העסקי.
לפניכם ריכזנו את השירותים הנבחרים שבהם תוכלו להיעזר בשרותינו.
אבחון גרפולוגי למועמדים, סדנת גרפולוגיה, לימודי גרפולוגיה.
 
אבחון גרפולוגי
 
מיון ראשוני של עובדים – כאשר יש גל גדול של מועמדים וצריך לעשות ניפוי ראשוני.
דרך פענוח כתב היד ניתן להגיע לתוצאות מהירות,
כך שיישארו המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד.
 
בחירת המועמד/ת הטובים ביותר - באבחון גרפולוגי ניתן להשתמש כאשר ישנים מספר מועמדים וצריך לבחור את הטוב מביניהם. האבחון יאתר את המועמד/ת בעלת התכונות הטובות ביותר לתפקיד. בעוד שבראיון אישי המועמד מתרגש ויש הטיה סובייקטיבית. אבחון כתב היד מעניק ידע נוסף כגון, מהירות, אנרגיה, שמירה על נהלי הארגון, סגנון חשיבה, ביטחון עצמי, יכולת מכירה, סגנון דיווח, יחסי אנוש ...
 
אבחון גרפולוגי שנתי – היום בעידן שבו הכול זז מהר, אבחון גרפולוגי יכול לתת דיווח על סימנים של לחץ ושחיקה ומצב העובד.
 
מתנה לעובדים אבחון גרפולוגי – לא פעם יש התלבטות איזה מתנה לקנות לעובדים לקראת חג, יום הולדת, טקס עובדת מצטיין וכו.. אפשר להזמין מראש אבחון גרפולוגי אישי או אבחון גרפולוגי זוגי כמתנה.
 
סדנת גרפולוגיה
 
סדנאות גיבוש מרגשות, מצחיקות, אשר מפעילות את כל החושים. נדגים כיצד תקשורת בין אישית, זוגיות, ויצרים נפגשים בכתב. נבקש לכתוב ברכות, לחתום ולצייר וכך נוכל לדעת מי זה "שחופר".
 
סדנה למנהלות משאבי אנוש – סדנה שבה נסביר את תפקיד השימוש של גרפולוגיה במאה 21. נספר על תפקידה של גרפולוגיה תעסוקתית, נפעיל את המשתתפות והמשתתפים בדרך מהנה, מקורית, כך שיקבלו תובנות נוספות.
 
סדנת גרפולוגיה תעסוקתית לעובדים – סדנה שבה נחשוף את העובדים אל מול גרפולוגיה תעסוקתית. המטרה שיצאו עם ידע חדש ומעניין שיעזור להם בעסקים.
 
סדנת מתנה לעובדים – סדנה שאתם בוחרים לעובדים כבונוס או מתנה עבור יום הולדת, הצטיינות של העובד/ת ועוד...(פענוח של עשר תכונות גרפולוגיות בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ).
 
לקבלת פרטים נוספים אודות גרפולוגיה תעסוקתית ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 ישירות לנייד 050-5711160 עד (22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.