אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
גרפולוגיה תעסוקתית יכולה לעזור במגוון דרכים במיוחד בתחום העסקי.
לפניכם ריכזנו את השירותים הנבחרים שבהם תוכלו להיעזר בשרותינו.
אבחון גרפולוגי למועמדים, סדנת גרפולוגיה, לימודי גרפולוגיה.
 
אבחון גרפולוגי
 
מיון ראשוני של עובדים – כאשר יש גל גדול של מועמדים וצריך לעשות ניפוי ראשוני.
דרך פענוח כתב היד ניתן להגיע לתוצאות מהירות,
כך שיישארו המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד.
 
בחירת המועמד/ת הטובים ביותר - באבחון גרפולוגי ניתן להשתמש כאשר ישנים מספר מועמדים וצריך לבחור את הטוב מביניהם. האבחון יאתר את המועמד/ת בעלת התכונות הטובות ביותר לתפקיד. בעוד שבראיון אישי המועמד מתרגש ויש הטיה סובייקטיבית. אבחון כתב היד מעניק ידע נוסף כגון, מהירות, אנרגיה, שמירה על נהלי הארגון, סגנון חשיבה, ביטחון עצמי, יכולת מכירה, סגנון דיווח, יחסי אנוש ...
 
אבחון גרפולוגי שנתי – היום בעידן שבו הכול זז מהר, אבחון גרפולוגי יכול לתת דיווח על סימנים של לחץ ושחיקה ומצב העובד.
 
מתנה לעובדים אבחון גרפולוגי – לא פעם יש התלבטות איזה מתנה לקנות לעובדים לקראת חג, יום הולדת, טקס עובדת מצטיין וכו.. אפשר להזמין מראש אבחון גרפולוגי אישי או אבחון גרפולוגי זוגי כמתנה.
 
סדנת גרפולוגיה
 
סדנאות גיבוש מרגשות, מצחיקות, אשר מפעילות את כל החושים. נדגים כיצד תקשורת בין אישית, זוגיות, ויצרים נפגשים בכתב. נבקש לכתוב ברכות, לחתום ולצייר וכך נוכל לדעת מי זה "שחופר".
 
סדנה למנהלות משאבי אנוש – סדנה שבה נסביר את תפקיד השימוש של גרפולוגיה במאה 21. נספר על תפקידה של גרפולוגיה תעסוקתית, נפעיל את המשתתפות והמשתתפים בדרך מהנה, מקורית, כך שיקבלו תובנות נוספות.
 
סדנת גרפולוגיה תעסוקתית לעובדים – סדנה שבה נחשוף את העובדים אל מול גרפולוגיה תעסוקתית. המטרה שיצאו עם ידע חדש ומעניין שיעזור להם בעסקים.
 
סדנת מתנה לעובדים – סדנה שאתם בוחרים לעובדים כבונוס או מתנה עבור יום הולדת, הצטיינות של העובד/ת ועוד...(פענוח של עשר תכונות גרפולוגיות בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ).
 
לקבלת פרטים נוספים אודות גרפולוגיה תעסוקתית ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 ישירות לנייד 050-5711160 עד (22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.