אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
גרפולוגיה תעסוקתית יכולה לעזור במגוון דרכים במיוחד בתחום העסקי.
לפניכם ריכזנו את השירותים הנבחרים שבהם תוכלו להיעזר בשרותינו.
אבחון גרפולוגי למועמדים, סדנת גרפולוגיה, לימודי גרפולוגיה.
 
אבחון גרפולוגי
 
מיון ראשוני של עובדים – כאשר יש גל גדול של מועמדים וצריך לעשות ניפוי ראשוני.
דרך פענוח כתב היד ניתן להגיע לתוצאות מהירות,
כך שיישארו המועמדים המתאימים ביותר לתפקיד.
 
בחירת המועמד/ת הטובים ביותר - באבחון גרפולוגי ניתן להשתמש כאשר ישנים מספר מועמדים וצריך לבחור את הטוב מביניהם. האבחון יאתר את המועמד/ת בעלת התכונות הטובות ביותר לתפקיד. בעוד שבראיון אישי המועמד מתרגש ויש הטיה סובייקטיבית. אבחון כתב היד מעניק ידע נוסף כגון, מהירות, אנרגיה, שמירה על נהלי הארגון, סגנון חשיבה, ביטחון עצמי, יכולת מכירה, סגנון דיווח, יחסי אנוש ...
 
אבחון גרפולוגי שנתי – היום בעידן שבו הכול זז מהר, אבחון גרפולוגי יכול לתת דיווח על סימנים של לחץ ושחיקה ומצב העובד.
 
מתנה לעובדים אבחון גרפולוגי – לא פעם יש התלבטות איזה מתנה לקנות לעובדים לקראת חג, יום הולדת, טקס עובדת מצטיין וכו.. אפשר להזמין מראש אבחון גרפולוגי אישי או אבחון גרפולוגי זוגי כמתנה.
 
סדנת גרפולוגיה
 
סדנאות גיבוש מרגשות, מצחיקות, אשר מפעילות את כל החושים. נדגים כיצד תקשורת בין אישית, זוגיות, ויצרים נפגשים בכתב. נבקש לכתוב ברכות, לחתום ולצייר וכך נוכל לדעת מי זה "שחופר".
 
סדנה למנהלות משאבי אנוש – סדנה שבה נסביר את תפקיד השימוש של גרפולוגיה במאה 21. נספר על תפקידה של גרפולוגיה תעסוקתית, נפעיל את המשתתפות והמשתתפים בדרך מהנה, מקורית, כך שיקבלו תובנות נוספות.
 
סדנת גרפולוגיה תעסוקתית לעובדים – סדנה שבה נחשוף את העובדים אל מול גרפולוגיה תעסוקתית. המטרה שיצאו עם ידע חדש ומעניין שיעזור להם בעסקים.
 
סדנת מתנה לעובדים – סדנה שאתם בוחרים לעובדים כבונוס או מתנה עבור יום הולדת, הצטיינות של העובד/ת ועוד...(פענוח של עשר תכונות גרפולוגיות בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ).
 
לקבלת פרטים נוספים אודות גרפולוגיה תעסוקתית ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 ישירות לנייד 050-5711160 עד (22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.