אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פעילות פרידה היא דרך אחת מיני רבות שבה בוחר הארגון לחגוג ולהוקיר את תרומתם של העובדים. פעילות פרידה היא מעין "טקס" שבה מבחינה רגשית נפרדים מחבר/ה לעבודה. הטקס עוזר "לעקל" את השינוי, ולקבל ברוב המקרים ביתר קלות את העובד/ת החדשה.

פעילות פרידה בעבודה יכולה להתבצע בתוך המחלקה כאשר כל הצוות נמצא ואז מתקיים טקס שבמהלכו יש נאומים קצרים, דברי מאכל, טקס חלוקת תעודות הצטינות וכן פעילות חברתית לעובדים. ניתן לבצע פעילות פרידה מחוץ לכותלי העבודה ששם גם ניתן לעשות דברים שהם פחות פורמאלים ורשמים.

רעיונות להפקה וארגון מסיבת פרישה 

א. קביעת מועד - פתחו את לוח השנה ואת היומן ובחרו שלושה תאריכים שיכולים להתאים. בשיתוף עם ההנהלה, העובד/ת שעוזבים וכן העובדים קבעו תאריך מוסכם. פרסמו את התאריך שבחרתם במייל לעובדים.
ב. קבלת תקציב - בררו מה התצקיב שאתם יכולים לקבל עבור אירוע פרידה או גבשו סכום מוסכם לכל עובד/ת.
ג. בחירת המקום תעשה על פי היחס שבין עלות פעילות חברתית לבין עלות המקום.
כמו כן ניתן לערוך את הפעילות בבית, מסעדה, אולם אירועים, אולם מופעים, מועדון /בר..
ד. כתיבת יעדים לאירוע - פתחו מסמך וורד וכתבו מה המטרות שהייתם רוצים שיוסגו במהלך מסיבת פרידה, איזה פעילות מהנה יכולה להתאים, אפיון העובדים, הכנת רשימה
ה. פעילות חברתית - בהתאם למטרות בחרו פעילות חברתית לעובדים והתאימו את התכנים לעובד/ת אשר עוזבים.
ו. הזמנת מפעיל/ה תעשה לאחר שערכתם איתם תיאום ציפיות וקבלת המלצה טלפונית
ז. קביעת תפריט - במידה והחלטתם לערוך "ברביקיו" זיכרו שמנת בשר ממוצעת לעובד/ת היא כשלוש מאות גרם. אם כל אחד ואחת צריכים להביא דבר מה חשוב לערוך רשימה מאורגנת מראש. התיעצו עם אנשים שאמונים על הפקת אירועים ויש להם ניסיון.
אם החלטתם ללכת למסעדה חשוב לבדוק את נושא הכשרות.
ח. ביום האירוע שלחו הודעת SMS בצירוף כתובת מדוייקת ונקודת ציון. 

פעילות פרידה - רעיונות להפעולות 

1.סדנת גרפולוגיה - נעלה את העובדים לחתום ונפרש את המקרים "המעניינים ביותר", דרך ציורים נבדוק את מצב היצרים, נוסיף גם שלל בדיחות והומור לחגיגה.
2. סדנת יוגה צחוק - משחקים, מעגלי צחוק, הפעלות, פעילויות, שיגרמו להשתחרר ולהנות ואפילו לרזות. (שעת צחוק שווה 500 קלוריות).
3. סדנת שפת גוף ותקשורת - שפת גוף של נשים וההבדלים מול הגברים, תפקיד הרושם הראשוני, תדמית, עמידה מול קהל, עצבנות וחוסר יושר, משחקים המועדדים תקשורת.
4.סדנת אימפרוביזציה - פנטומימה, ג'יבריש, פעילות קבוצתית במרחב, מ.אסוציאציה. 
5. סדנה משולבת - כשגרפולוגיה, שפת גוף בין אנשים, ומשחקים תיאטרליים נפגשים... 

הזמנת פעילות פרידה לאירוע בלתי נשכח
צרו קשר ורצוי עוד היום בכדי שנוכל לשריין את התאריך המתאים ביותר עבורכם.
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160

_______________________________________________________

פעילות פרידה לעובדות בנק פועלים
 
בתאריך ה16.6.2010 נקראנו לעשות פעילות פרידה לעובדות בנק פועלים סניף מבצע עובדה ב"ש. המקום שנבחר היה במסעדת יקוטה, מסעדה מרוקאית הפועלת משנת 1965 ובה מתקיימים פעילות גיבוש בשני מתחמים שונים.
 
פעילות פרידה דרך קלפים
היתרון בקלפים זה שניתן באופן אסוציאטיבי עוזרים להעביר מסרים שלפעמים העובדים מתקשים לעשות זאת באופן מופגן. כל עובד היה צריך לבחור קלף שמייצג את העוזבים והעוזבות ולאחר הסבר קצר לתת אותם למי שנבחר.
 
פעילות פרידה גרפולוגיה
חתימות על פי גרפולוגיה מסמלות את הרושם הראשוני של האדם וכך ביקשנו לעלות אל הלוח ולחתום. לאחר מכן פירשנו את המשמעות הסימבולית של החתימה, הסברנו על חשיבותה והעברנו אינפורמציה שתעזור לעובדי ועובדות בנק הפועלים בהמשך דרכם.
 
פעילות פרידה שפת גוף
לשפת גוף תפקיד חשוב בהבנת הלקוחות ובתקשורת הבין מילולית בין הצדדים.
חשפנו את סודות שפת הגוף, שמנו דגש בהבדלים בין גברים לנשים, דומיננטיות, כנות ועוד.
 
פעילות פרידה משחקים
תוך כדי האירוע הפתענו עם מספר משחקים שגרמו לעובדים לצחוק ולהפעיל את כל החושים.
 
ממליצם עלינו
הזמינה את האירוע מבנק פועלים ענבל. וניתן ליצור איתה קשר בנייד 050-6610036
 
הזמנת פעילות פרידה
להזמנות עבור פעילות פרידה / מסיבת פרידה וכן סדנאות גיבוש ניתן ליצור קשר ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00) טלפון במשרד 03-5590868
_______________________________________________________

פעילות פרידה - מאמר
פעילות פרידה מעובד/ת מדגישה כי התרבות הארגונית שמה על דגלה נתינה וחלוקת כבוד לאחרון העובדים והמנהלים.
 
לעובד/ת "הטקס" מסמל את השינוי בתפקידו ונותן את האפשרות האישית להיפרד משאר החברים והחברות לעבודה ובעצם סוגרת מבחינתו את המעגל וכך הוא יוכל לנתב טוב יותר את המרץ והאנרגיה במקום החדש.
 
קבוצות כדורגל וכדורסל מגלות חשיבות רבה לפעילות פרידה מהשחקנים, פעילות זה כוללת, משחק פרידה מהשחקן עצמו, תליית חולצתו מעל תקרת ההיכל ועוד.
 
חברה אשר משמרת את העבר ואת ההיסטוריה היא מציגה את חוסנה התרבותי וההיסטורי ואת הכבוד הראוי שהיא רוכשת לעובדים ששירותו אותה נאמנה.
 
פעמים רבות הצוות מחליט לקחת מעשה, כך העובדים מכינים סרט קצר בכיכובם, אפילו משחקים ואף עורכים חיקוי של העוזבים,ככול שהמעורבות של העובדים גדולה יותר, הסיפוק גדל, התחושה שהם היו חלק "מפעילות פרידה" תעזור להם בהתמודדות עם הפרידה.
 
פעילות פרידה שמארגן מי שעוזב מעניקה את האפשרות לבחור את הדרך הטובה מבחינתו.ישנם עובדים אשר מזמינים את חברי הצוות להרמת כוסית בביתם הפרטי תוך צפייה בסרט שהוכן מראש, הכנת ברביקיו ואפילו טיול מגבש ברחבי הארץ.
הזמנת מנחה אורח או מפעיל שמעביר סדנאות צחוק, גרפולוג, מרצה לשפת גוף ואפילו סקסולוגית ונומרולוגית נותנת לאירוע "פאן" פחות רשמי ויותר קליל ובידורי.

להזמנת פעילויות פרידה לעובדים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.