אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
סדנאות הגיבוש מותאמות לכל מקום בארץ. הכל מסדנת otd  המתקיימת בחוץ, דרך ערבי צוותים  צל אחד מהמנהלים/ות, ועד ימי כיף וכן בבתי מלון ובטבע.
 
מטרת הסדנה
ישראל טל ז"ל אבי פרויקט המרכבה נשאל איזה טנק ינצח בקרב והוא השיב שהטנק בו נמצא הצוות הטוב ביותר הוא זה שינצח. אין ספק כי צוות המתפקד ברמה גבוה יגיע גם לתוצאות מעולות.  
עריכת סדנה אפקטיבית דורשת מאיתנו לדעת מספר פרטים חשובים לדוגמא האם הצוות וותיק או צוות חדש. גם למטרה יש תפקיד חשוב, האם לבדר את הצוות או לעבוד על התקשורת הבין אישית, או לגבש אותו. בחלק גדול מהמקרים הבקשה היא שנשלב בין שלושת המרכיבים.
 
גודל קבוצת העובדים
סדנה אפקטיבית יכולה להיות בצוות המונה עד עשרים איש. כאשר אנו מדברים על כמות עובדים גבוהה יותר שיכלו להגיע עד מאות, יש צורך לערוך הרצאה משתפת או לחילופין לחלק את העובדים למספר קבוצות כאשר כל קבוצה תקבל מנחה אשר יעביר את הסדנא. היתרונות של הרצאה משתפת שכל העובדים יכולים להשתתף בהרצאה כך שהיא פתוחה ומעבירה את הידע לכולם החיסרון שאין אינטימיות, ולא ניתן לערוך "שינוי תהליכי"  לאומת קבוצה קטנה.
 
סוגי הסדנאות
בהתאם לאופי האירוע להלן הסדנאות העומדות לרשותכם : אינטליגנציה חברתית, גישור קונפליקטים, גרפולוגיה, יוגה צחוק והומור, לחץ ושחיקה, מנהיגות, פיתוח עבודת צוות, פיתוח מצוינות, ניהול זמן, שפת גוף ותקשורת לא מילולית.
 
עמדת המוצע
תפוקת העובד תעלה באם הוא ירגיש סיפוק בתחום עיסוקו, וזיקה למקום עבודתו.
ימי כיף, ערב צוות, כנסים ייתנו את הערך המוסף בשילוב הסדנה המתאימה ביותר. 
 
סדנת גיבוש מעולה בירושלים 
אין ספק כי ירושלים היא כיר מיוחדת עם כך כך הרבה צבעים, ריחות וטעמים.
בתי המלון יכולים להעניק תפאורה מושלמת לסדנה לעובדים. ניתן לערוך גם אירוע
בפארקים השונים בימים נעימים . 
 
סדנת מעולה במרכז לעובדים
כשמדברים על המרכז מיד עולה לנו "ארץ תל אביב". אבל לאורך חוף הים מחיפה ועד אשדוד ישנו מקבץ של מסעדות, בתי מלון שיכולים לשמש כמקום מפגש לצוות העובדים. 
 
סדנה בדרום הארץ לעובדים
אם חשבתם שהדבר הנכון בחורף לקחת את העובדים לחרמון תחשבו מחדש
הדרום מאילת וערבה דרך הנגב הצפוני ועד עיר המדבר באר שבע מספקים שפע
של אטרקציות ומקומות בילוי לעובדים ומקומות לערוך סדנאות גיבוש לעובדים. 
 
סדנה בצפון לעובדים
בין הרי הגולן לצד עמק החולה, בית לחם הגלילית,להר תבור,  זכרון יעקב לבנימינה  ניתן למצוא עשרות מקומות מדהימים לאירוע מגבש לעובדים/ות. רק תבואו... 
 
להזמנת סדנת גיבוש כל הארץ ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן להתקשר עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.