אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
סדנאות הגיבוש מותאמות לכל מקום בארץ. הכל מסדנת otd  המתקיימת בחוץ, דרך ערבי צוותים  צל אחד מהמנהלים/ות, ועד ימי כיף וכן בבתי מלון ובטבע.
 
מטרת הסדנה
ישראל טל ז"ל אבי פרויקט המרכבה נשאל איזה טנק ינצח בקרב והוא השיב שהטנק בו נמצא הצוות הטוב ביותר הוא זה שינצח. אין ספק כי צוות המתפקד ברמה גבוה יגיע גם לתוצאות מעולות.  
עריכת סדנה אפקטיבית דורשת מאיתנו לדעת מספר פרטים חשובים לדוגמא האם הצוות וותיק או צוות חדש. גם למטרה יש תפקיד חשוב, האם לבדר את הצוות או לעבוד על התקשורת הבין אישית, או לגבש אותו. בחלק גדול מהמקרים הבקשה היא שנשלב בין שלושת המרכיבים.
 
גודל קבוצת העובדים
סדנה אפקטיבית יכולה להיות בצוות המונה עד עשרים איש. כאשר אנו מדברים על כמות עובדים גבוהה יותר שיכלו להגיע עד מאות, יש צורך לערוך הרצאה משתפת או לחילופין לחלק את העובדים למספר קבוצות כאשר כל קבוצה תקבל מנחה אשר יעביר את הסדנא. היתרונות של הרצאה משתפת שכל העובדים יכולים להשתתף בהרצאה כך שהיא פתוחה ומעבירה את הידע לכולם החיסרון שאין אינטימיות, ולא ניתן לערוך "שינוי תהליכי"  לאומת קבוצה קטנה.
 
סוגי הסדנאות
בהתאם לאופי האירוע להלן הסדנאות העומדות לרשותכם : אינטליגנציה חברתית, גישור קונפליקטים, גרפולוגיה, יוגה צחוק והומור, לחץ ושחיקה, מנהיגות, פיתוח עבודת צוות, פיתוח מצוינות, ניהול זמן, שפת גוף ותקשורת לא מילולית.
 
עמדת המוצע
תפוקת העובד תעלה באם הוא ירגיש סיפוק בתחום עיסוקו, וזיקה למקום עבודתו.
ימי כיף, ערב צוות, כנסים ייתנו את הערך המוסף בשילוב הסדנה המתאימה ביותר. 
 
סדנת גיבוש מעולה בירושלים 
אין ספק כי ירושלים היא כיר מיוחדת עם כך כך הרבה צבעים, ריחות וטעמים.
בתי המלון יכולים להעניק תפאורה מושלמת לסדנה לעובדים. ניתן לערוך גם אירוע
בפארקים השונים בימים נעימים . 
 
סדנת מעולה במרכז לעובדים
כשמדברים על המרכז מיד עולה לנו "ארץ תל אביב". אבל לאורך חוף הים מחיפה ועד אשדוד ישנו מקבץ של מסעדות, בתי מלון שיכולים לשמש כמקום מפגש לצוות העובדים. 
 
סדנה בדרום הארץ לעובדים
אם חשבתם שהדבר הנכון בחורף לקחת את העובדים לחרמון תחשבו מחדש
הדרום מאילת וערבה דרך הנגב הצפוני ועד עיר המדבר באר שבע מספקים שפע
של אטרקציות ומקומות בילוי לעובדים ומקומות לערוך סדנאות גיבוש לעובדים. 
 
סדנה בצפון לעובדים
בין הרי הגולן לצד עמק החולה, בית לחם הגלילית,להר תבור,  זכרון יעקב לבנימינה  ניתן למצוא עשרות מקומות מדהימים לאירוע מגבש לעובדים/ות. רק תבואו... 
 
להזמנת סדנת גיבוש כל הארץ ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן להתקשר עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.