אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פעילות קבוצתית מגבשת היא הדרך לאחד בין העובדים ולגרום להם תחושה של לכידות ומשפחתיות. פעילויות, אטרקציות, משחקי גיבוש לצד ערב צוות, אירוע חברה, ימי כיף ייתנו את התשובה המנצחת.
הבניה הנכונה של הפעילות מתחילה בארגון ומסתיימת בביצוע ביום של האירוע. לפניכם מספר רעיונות אשר יעזרו לכם לבחור את ההפעלה הרצויה לצוות העובדים.
א.בניית קונספט לאירוע - כתבו על מסמך וורד או על דף מסמך שבו מפורטים המטרות והתוצאות הרצויות מבחינתכם, מצד העובדים ומצד המנהלים עבור האירוע.
ב.קביעת תקציב - קבעו את התקציב בהתאם למיקום, כמות העובדים,סגנון האוכל הרצוי.
ג.בחירת פעילות מתאימה - בחרו את הפעילות החברתית על פי המטרות והתוצאות אשר כתבם במסמך.
ד.יצירת קשר עם האומן/ית – כאשר אתם יוצרים קשר עם המפעיל/ה ערכו תאום ציפיות, בקשו לקבל המלצות בטלפון.
 
רעיונות לגיבוש קבוצתי – עשי זאת בעצמך
א.מבקשים מהעובדים להתחלק לזוגות ולעמוד אחד ליד השני. יש לבקש לעמוד קרוב. המטרה לתת מכה על עקב רגל החיצונית כאשר אחד צריך לנסות להגיע לרגל והצד השני מנסה לברוח. לאחר מכן מחלפים.
ב. כל זוג עומד ומביט במשך 30 שניות אחד על השני. (מבקשים רק להתבונן) לאחר מכן מבקשים לעמוד גב אל גב ומנסים להיזכר בכמה שיותר פרטי לבוש, צבעים, תכשיטים וכו..
ג.מחלקים את העובדים לשלשות ומבקשים מהם תוך שבע דקות להגדיר מה הדבר המאחד אותם כקבוצה, הם צריכים להמציא המנון, מטרה משותפת, וריקוד.
ד.כל העובדים קמים ועומדים במעגל, יחד עם כיוון השעון כל עובד/ת צריכים להקדיש שיר לצוות או לאחד מהעובדות או העובדים.  
 
אטרקציות והופעות מיוחדות במיוחד.
1.גרפולוגיה והדרכים לזהות את העובדים "החופרים", לצייר ציורים ולבדוק את מצב היצרים, הרושם הראשוני על פי החתימה, ולגלות מי מהעובדות והעובדים רוצים ורוצות להיות על הבמה.
2.שפת גוף בין גברים לנשים זאת קומדיה מצחיקה ביותר. ההבדלים בשפת גוף, עמידה מול קהל, רושם ראשוני, פלרטוט, לבוש, תכשיטים, וסימנים מחשידים.
3.יוגה צחוק – הדרך הבטוחה להשתולל ולצחוק, סיטואציות משעשעות, משחקים מפעילים, מעגלי צחוק ותיפוף על הגוף יעמדו במרכז העניינים.
4. משחק ואימפרוביזציה - העובדים הם השחקנים, דרך משחקי אסוציאציה, פנטומימה, ג'יבריש ואלתור, יערכו הופעה בלתי נשכחת
5.הופעה משולבת – יוגה צחוק, שפת גוף, גרפולוגיה ומשחקי חברה יהפכו את האירוע לנוצץ, מקורי, ומפעיל במיוחד.
 
להזמנת פעילות קבוצתית מגבשת ניתן ליצור איתנו קשר במספרים הבאים
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.