אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פעילות קבוצתית מגבשת היא הדרך לאחד בין העובדים ולגרום להם תחושה של לכידות ומשפחתיות. פעילויות, אטרקציות, משחקי גיבוש לצד ערב צוות, אירוע חברה, ימי כיף ייתנו את התשובה המנצחת.
הבניה הנכונה של הפעילות מתחילה בארגון ומסתיימת בביצוע ביום של האירוע. לפניכם מספר רעיונות אשר יעזרו לכם לבחור את ההפעלה הרצויה לצוות העובדים.
א.בניית קונספט לאירוע - כתבו על מסמך וורד או על דף מסמך שבו מפורטים המטרות והתוצאות הרצויות מבחינתכם, מצד העובדים ומצד המנהלים עבור האירוע.
ב.קביעת תקציב - קבעו את התקציב בהתאם למיקום, כמות העובדים,סגנון האוכל הרצוי.
ג.בחירת פעילות מתאימה - בחרו את הפעילות החברתית על פי המטרות והתוצאות אשר כתבם במסמך.
ד.יצירת קשר עם האומן/ית – כאשר אתם יוצרים קשר עם המפעיל/ה ערכו תאום ציפיות, בקשו לקבל המלצות בטלפון.
 
רעיונות לגיבוש קבוצתי – עשי זאת בעצמך
א.מבקשים מהעובדים להתחלק לזוגות ולעמוד אחד ליד השני. יש לבקש לעמוד קרוב. המטרה לתת מכה על עקב רגל החיצונית כאשר אחד צריך לנסות להגיע לרגל והצד השני מנסה לברוח. לאחר מכן מחלפים.
ב. כל זוג עומד ומביט במשך 30 שניות אחד על השני. (מבקשים רק להתבונן) לאחר מכן מבקשים לעמוד גב אל גב ומנסים להיזכר בכמה שיותר פרטי לבוש, צבעים, תכשיטים וכו..
ג.מחלקים את העובדים לשלשות ומבקשים מהם תוך שבע דקות להגדיר מה הדבר המאחד אותם כקבוצה, הם צריכים להמציא המנון, מטרה משותפת, וריקוד.
ד.כל העובדים קמים ועומדים במעגל, יחד עם כיוון השעון כל עובד/ת צריכים להקדיש שיר לצוות או לאחד מהעובדות או העובדים.  
 
אטרקציות והופעות מיוחדות במיוחד.
1.גרפולוגיה והדרכים לזהות את העובדים "החופרים", לצייר ציורים ולבדוק את מצב היצרים, הרושם הראשוני על פי החתימה, ולגלות מי מהעובדות והעובדים רוצים ורוצות להיות על הבמה.
2.שפת גוף בין גברים לנשים זאת קומדיה מצחיקה ביותר. ההבדלים בשפת גוף, עמידה מול קהל, רושם ראשוני, פלרטוט, לבוש, תכשיטים, וסימנים מחשידים.
3.יוגה צחוק – הדרך הבטוחה להשתולל ולצחוק, סיטואציות משעשעות, משחקים מפעילים, מעגלי צחוק ותיפוף על הגוף יעמדו במרכז העניינים.
4. משחק ואימפרוביזציה - העובדים הם השחקנים, דרך משחקי אסוציאציה, פנטומימה, ג'יבריש ואלתור, יערכו הופעה בלתי נשכחת
5.הופעה משולבת – יוגה צחוק, שפת גוף, גרפולוגיה ומשחקי חברה יהפכו את האירוע לנוצץ, מקורי, ומפעיל במיוחד.
 
להזמנת פעילות קבוצתית מגבשת ניתן ליצור איתנו קשר במספרים הבאים
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.