אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי גיבוש בחיפה
 
חיפה חיפה עיר עם אטרקציות לקבוצות עובדים
העיר חיפה מסמלת מקום של גיוון, אותנטיות, סובלנות, דו קיום, ובתוכה הרבה מאוד אטרקציות לעובדים ולכן היא מועדפת על ידי חברות רבות להפקת יום גיבוש לעובדים.
 
חופשה בחיפה 
 
יום גיבוש בחיפה - נופש במקום עבודה
לאורך העיר חיפה ובשדרות הנשיא ממוקמים מספר בתי מלון מפוארים שבהם עשרות חדרים שיכולים לאכלס את העובדים/ות ולהעניק להם רגעי שקט ואושר עם ארוחות בוקר טעימות שמשאירות טעם של עוד. כשצריך לארגן מאות חדרים מתחום המלונות יכול לספק פיתרון מצוין.
 
 
 
יום גיבוש בחיפה - לעובדים אסטטים 
האסתטיקה בחיפה נמצאת בהרבה מאוד פארקים. (תמונה מפארק הכט).
אטרקציית הגנים הבאים בחיפה הפכו לשם דבר בזכות הבנייה והצמחייה האסתטית שהיא כל כך יפה ומיוחדת. בתאום מראש הצוות יוכל לקבל הסבר על הדת הבהאית ועל חשיבותו של המקום. בדרכם למטה תהיה נקודת עצירה לתצפית, לכו לאט, תיהנו ובסוף תגיעו אל המשובה הגרמית. 
 
 יימי כיף בחיפה הרכבל
 
יום גיבוש בחיפה - לעובדים "מרחפים"
הרכבל על רקע נוף הכרמל המוריק יכולה להיות אטרקציה ייחודי. ואם אתם רוצים להכניס להם קצת "סדר בעבודה" המושבה הגרמית הוקמה בשנת 1869. אם אתם רוצים להראות לעובדים/ות מה היא עבודה "ייקית" קחו אותם למושבת הטמפלרים שברחוב בן גוריון. בהצטלבות עם רחוב המגנים ממוקמת תצפית עם נוף פנוראמי מרהיב.
 
 
יום גיבוש בחיפה
 
יום גיבוש בחיפה – בין  מערת אליהו הנביא שכונת ואדי ניסנאס לרחוב הנביאים.
 
מערת אליהו הנביא מקודשת לדתות: יהודים, נוצרים, מוסלמים, דרוזים ולפי המסורת זה המקום שהנביא התחבא בו.
 
סיפורו של ואדי ניסנאס הוא נוגע לכל אחד ואחת. תוכלו לבקר בסמטאות השוק הצבעוני או שתחליטו להפתיע ולהכניס את העובדים למוזיאון האומנות שהוא אחד משלושת המוזיאונים הגדולים ביותר שיש בישראל.
 
לאוהבי המדע מבין העובדים כדאי לקחת אותם אל מוזיאון המדע שם יוכלו להבחין במחשבים הראשונים ובהתפתחותם.
 
אחד מהרחובות המרכזיים שחוצה את העיר חיפה הוא רחוב הנביאים. שמגדל הנביאים היה בין הראשונים בארץ שהוכנסו בו חלונות זכוכית. במהלך סיור לעובדים הם יוכלו להבחין במגוון של חנויות אותנטיות, בתי אומנים ועוד...
 
 
 
 
יום גיבוש בחיפה- פעילות לעובדים בחופים
אחת מדרכים שבהם ניתן לערוך פעילות גיבוש לעובדים וסדנאות ODT עוברת דרך חופי הרחצה בחיפה, לקראות שעות הבוקר או בשעות הבוקר המוקדמות ניתן לערוך על החוף פעילות כמו סדנת יוגה צחוק, משחקי ילדות, הפעלות להידוק התקשורת הבין אישית תוך יצירת חוויה מיוחדת. ישנם כשישה חופים מוסדרים.
 
סיור במוזיאון הימי הלאומי
 
 
יום גיבוש עם טאץ' היסטורי
מוזיאון העיר עוסק בהקמתה של העיר חיפה ובהיסטוריה שלה. מוזיאון טיקוטין לאומנות יפנית שבו יש תצוגה של חפצי אומנות מיפן. המוזיאון הימי לאומי מספק הצצה נדירה אל חמשת אלפים שנים של היסטוריה ימית. בית הגפן נוצר בשנת 1963 בכדי לקדם פעילות והבנה לסבלנות שבין יהודים לערבים. 
 
 
יום גיבוש מדעי בחיפה
ימי כיף  בחיפה יכולים להתקייםך במוזיאון המדעטק שנותן מבט שונה, מיוחד וקליל על התפתחות המדע בעולם. שלוש קומות עם חדרים שכל אחד מהם מתמקד בעולם המדע מאסטרונומיה ועד "מציאות רבודה". 
 
 
 
ימי כיף בחיפה - הופעות בלתי נשכחות
הפקת אירוע לעובדים מחייבת בדיקה איזה אירועים יש באותו חודש. לדוגמא בחודשי הקיץ מתקיים פסטיבל הסרטים בחיפה, מיזם בתים פתוחים והופעות בשכונת בת גלים. 
 
 
 ימי גיבוש בחיפה
 
סדנאות הרצאות והופעות לעובדים בחיפה
לאחר יום של סיורים וטיולים כדאי להזמין אטרקציות משעשעות ומגבשות לצוות החברה. לפניכם מספר רעיונות שיכולים להתאים למטרות ולקונספט שתבחרו:
 
1.גרפולוגיה – פעילות משעשעת ומרתקת של סודות כתב היד עם פענוח אותיות.
 
2.יוגה צחוק – הפעלה שתגרום לעובדים/ות ליפול מרוב צחוק עם תחרויות ומעגלי צחוק.
 
3.שפת גוף – הטיפים המדליקים ביותר בתחום שפת גוף, מדוע נחירים מתרחבות ועוד..
 
4.עבודת צוות – הפעלות לחיזוק שיתוף הפעולה בצוות דרך תחרויות סגנון טיפוס.
 
5.תקשורת בין אישית – ליצור קבלה ואמפטיה דרך משחקי קירבה בקבוצות או בזוגות
.
6.לחץ ושחיקה – סדנה קלילה ומרתקת על ההבדלים בהתמודדות בין גברים לנשים.
 
7.קוקטיל משובח – שילוב בין שלושה נושאים על פי בחירתכם ליצירת חוויה אחרת.
 
יום גיבוש לעובדים הוא זמן חשוב לחיזוק הקשר ושיתוף הפעולה.,התקשרו וקבלו רעיונות ליום גיבוש בחיפה שיעניקו ערך מוסף משמעותי לאירוע. 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.