אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ימי גיבוש בחיפה
 
חיפה חיפה עיר עם אטרקציות לקבוצות עובדים
העיר חיפה מסמלת מקום של גיוון, אותנטיות, סובלנות, דו קיום, ובתוכה הרבה מאוד אטרקציות לעובדים ולכן היא מועדפת על ידי חברות רבות להפקת יום גיבוש לעובדים.
 
חופשה בחיפה 
 
יום גיבוש בחיפה - נופש במקום עבודה
לאורך העיר חיפה ובשדרות הנשיא ממוקמים מספר בתי מלון מפוארים שבהם עשרות חדרים שיכולים לאכלס את העובדים/ות ולהעניק להם רגעי שקט ואושר עם ארוחות בוקר טעימות שמשאירות טעם של עוד. כשצריך לארגן מאות חדרים מתחום המלונות יכול לספק פיתרון מצוין.
 
 
 
יום גיבוש בחיפה - לעובדים אסטטים 
האסתטיקה בחיפה נמצאת בהרבה מאוד פארקים. (תמונה מפארק הכט).
אטרקציית הגנים הבאים בחיפה הפכו לשם דבר בזכות הבנייה והצמחייה האסתטית שהיא כל כך יפה ומיוחדת. בתאום מראש הצוות יוכל לקבל הסבר על הדת הבהאית ועל חשיבותו של המקום. בדרכם למטה תהיה נקודת עצירה לתצפית, לכו לאט, תיהנו ובסוף תגיעו אל המשובה הגרמית. 
 
 יימי כיף בחיפה הרכבל
 
יום גיבוש בחיפה - לעובדים "מרחפים"
הרכבל על רקע נוף הכרמל המוריק יכולה להיות אטרקציה ייחודי. ואם אתם רוצים להכניס להם קצת "סדר בעבודה" המושבה הגרמית הוקמה בשנת 1869. אם אתם רוצים להראות לעובדים/ות מה היא עבודה "ייקית" קחו אותם למושבת הטמפלרים שברחוב בן גוריון. בהצטלבות עם רחוב המגנים ממוקמת תצפית עם נוף פנוראמי מרהיב.
 
 
יום גיבוש בחיפה
 
יום גיבוש בחיפה – בין  מערת אליהו הנביא שכונת ואדי ניסנאס לרחוב הנביאים.
 
מערת אליהו הנביא מקודשת לדתות: יהודים, נוצרים, מוסלמים, דרוזים ולפי המסורת זה המקום שהנביא התחבא בו.
 
סיפורו של ואדי ניסנאס הוא נוגע לכל אחד ואחת. תוכלו לבקר בסמטאות השוק הצבעוני או שתחליטו להפתיע ולהכניס את העובדים למוזיאון האומנות שהוא אחד משלושת המוזיאונים הגדולים ביותר שיש בישראל.
 
לאוהבי המדע מבין העובדים כדאי לקחת אותם אל מוזיאון המדע שם יוכלו להבחין במחשבים הראשונים ובהתפתחותם.
 
אחד מהרחובות המרכזיים שחוצה את העיר חיפה הוא רחוב הנביאים. שמגדל הנביאים היה בין הראשונים בארץ שהוכנסו בו חלונות זכוכית. במהלך סיור לעובדים הם יוכלו להבחין במגוון של חנויות אותנטיות, בתי אומנים ועוד...
 
 
 
 
יום גיבוש בחיפה- פעילות לעובדים בחופים
אחת מדרכים שבהם ניתן לערוך פעילות גיבוש לעובדים וסדנאות ODT עוברת דרך חופי הרחצה בחיפה, לקראות שעות הבוקר או בשעות הבוקר המוקדמות ניתן לערוך על החוף פעילות כמו סדנת יוגה צחוק, משחקי ילדות, הפעלות להידוק התקשורת הבין אישית תוך יצירת חוויה מיוחדת. ישנם כשישה חופים מוסדרים.
 
סיור במוזיאון הימי הלאומי
 
 
יום גיבוש עם טאץ' היסטורי
מוזיאון העיר עוסק בהקמתה של העיר חיפה ובהיסטוריה שלה. מוזיאון טיקוטין לאומנות יפנית שבו יש תצוגה של חפצי אומנות מיפן. המוזיאון הימי לאומי מספק הצצה נדירה אל חמשת אלפים שנים של היסטוריה ימית. בית הגפן נוצר בשנת 1963 בכדי לקדם פעילות והבנה לסבלנות שבין יהודים לערבים. 
 
 
יום גיבוש מדעי בחיפה
ימי כיף  בחיפה יכולים להתקייםך במוזיאון המדעטק שנותן מבט שונה, מיוחד וקליל על התפתחות המדע בעולם. שלוש קומות עם חדרים שכל אחד מהם מתמקד בעולם המדע מאסטרונומיה ועד "מציאות רבודה". 
 
 
 
ימי כיף בחיפה - הופעות בלתי נשכחות
הפקת אירוע לעובדים מחייבת בדיקה איזה אירועים יש באותו חודש. לדוגמא בחודשי הקיץ מתקיים פסטיבל הסרטים בחיפה, מיזם בתים פתוחים והופעות בשכונת בת גלים. 
 
 
 ימי גיבוש בחיפה
 
סדנאות הרצאות והופעות לעובדים בחיפה
לאחר יום של סיורים וטיולים כדאי להזמין אטרקציות משעשעות ומגבשות לצוות החברה. לפניכם מספר רעיונות שיכולים להתאים למטרות ולקונספט שתבחרו:
 
1.גרפולוגיה – פעילות משעשעת ומרתקת של סודות כתב היד עם פענוח אותיות.
 
2.יוגה צחוק – הפעלה שתגרום לעובדים/ות ליפול מרוב צחוק עם תחרויות ומעגלי צחוק.
 
3.שפת גוף – הטיפים המדליקים ביותר בתחום שפת גוף, מדוע נחירים מתרחבות ועוד..
 
4.עבודת צוות – הפעלות לחיזוק שיתוף הפעולה בצוות דרך תחרויות סגנון טיפוס.
 
5.תקשורת בין אישית – ליצור קבלה ואמפטיה דרך משחקי קירבה בקבוצות או בזוגות
.
6.לחץ ושחיקה – סדנה קלילה ומרתקת על ההבדלים בהתמודדות בין גברים לנשים.
 
7.קוקטיל משובח – שילוב בין שלושה נושאים על פי בחירתכם ליצירת חוויה אחרת.
 
יום גיבוש לעובדים הוא זמן חשוב לחיזוק הקשר ושיתוף הפעולה.,התקשרו וקבלו רעיונות ליום גיבוש בחיפה שיעניקו ערך מוסף משמעותי לאירוע. 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.