אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

חוג בית הינו מושג שלרבים מזכיר תקופת בחירות ובמובן מסוים הוא כזה. כשמזמנים חברים/ות לשמוע מועמד שרץ לפריימריז או לבחירות פנימיות למפלגה בדרך כלל יש רקע מפלגתי דומה, כשמזמינים גרפולוג לחוג בית גם הרקע של החברים/ות זהה, רק במקום הזדהות עם מפלגה או אידיאולוגיה משותפת החברות רבת השנים והחוויות המשותפות היא זאת שמחברת. בישראל בדרך כלל נהוג להזמין פעילות לחוגי בית בתקופת החורף שבה מעדיפים לשבת בחברותא ולהזמין הופעה שבה הזוגות יהנו וירצו לקחת חלק. הזמנת סדנה או הרצאה משתפת תהפוך את החוויה לשונה ומיוחדת.
 
גרפולוג לחוג בית – האקסטרה לתקופת בחירות
אם ביקשתם מחברים/ות לבוא בכדי לערוך חוג בית על "רקע מפלגתי" הזמנת גרפולוג תהפוך את האירוע למרתק ומסקרן יותר. ניתן לחלק את האירוע לשני חלקים. בחלק הראשון המועמד/ת יציגו את המועמדות שלהם ויבקשו לתמוך בהם ואילו בחלק השני האורחים/ות יוכלו לקבל ערך מוסף בדמות פירוש חתימה של בן או בת הזוג, כתיבת ברכות הדדיות לחיזוק הקשר הזוגי ופענוח אותיות מיוחדות, ציורים מאתגרים לבירור עולם היצרים ועוד..
 
חוג בית סטנדרטי לחברים
אחת לחודש מתקיים "טקס המחזור" שבו צריך לארח את החברה והפעם זה התור שלכם. ראשית חשוב שתנסו להיזכר איזה דברים איזה הרצאה או סדנה נערכה בעבר. הזמנת גרפולוג לחוג בית יכולה להיות אטרקציה מעולה. כי אם יש משהו שמחבר בין רוב האנשים זה הסקרנות ללמוד משהו חדש על עצמם ויותר מכך על החבר/ה שלהם. תורת הגרפולוגיה עוסקת בכתב היד ודרכו ניתן לצחוק על הדברים שהכי מרגיזים אותנו בזוגיות, בעבודה ובאינטראקציה בין החברה. כאן ניתן לבדוק מי תמיד יאחר לאירוע, מי חייב לדפוק הופעה, דווקא בגלל ההכרות הרבה הדברים שיתגלו דרך כתב היד יצחיקו יותר ויעצימו את מה שאתם יודעים.
 
לשתף ולהעצים
דרך עקיפה לפעילות גרפולוגית עוסקת בציורים. במובן המשעשע החברים/ות יתבקשו לצייר אסלות, לשרבט שלושה חפצים שהם רוצים לזרוק מהבית (לא כולל האישה, הבעל והילדים) לצד ציור העץ הוותיק והידוע כאשר זאת גם הזדמנות לסגור מעגל למי שעבר/ה אבחון של ציור העץ במכוני מיון השונים.
 
חוג בית כשקצת פחות מכירים
הקמתם קבוצה חדשה ואתם רוצים להזמין פעילות חברתית מגבשת. הזמנת גרפולוג לחוג בית יכולה להפוך למתאימה באם תבחר הפעילות הנכונה. בשלב הראשון אתם צריכים לעדכן את הגרפולוג בכך שאתם קבוצה שעוד לא התגבשה. אני אוהב להשתמש במשחקי כתיבה משעשעים להכרות, לשלב הפעלות מעולם התקשורת הבין אישית שיגרמו לחיזוק ההכרות, "לערבוב" בין הזוגות או החברים/ות שיצרו תחושה כיפית ומשפחתית יותר.
 
חוג בית – האלמנט המשולב
ניתן להזמין ולשלב אלמנטים נוספים ממגוון תכנים ועולמות כגון :
1.משחקי צחוק מעולם היוגה צחוק
2.אומנות הפיתוי של שפת הגוף
3.הדרך לשיפור זיכרון
4.אינטליגנציה רגשית גברים מול נשים
5.פוינט אוף ויו - קלפי מודעות לאווירה רגועה
6.כיצד לעשות מסג' נכון לבן ובת הזוג
7.להשתחרר מלחץ ושחיקה. 

רגע על כיבוד 
כאשר עורכים חוג בית אי אפשר בלי איזה נשנוש או ארוחה מכובדת יהה זה קוויאר או דג סלומון ולחילופין ירקות חתוכים עם מטבלים וכוס יין שתלחם ברדיקלים החופשים. בדרך כלל הכיבוד נקבע בהתאם ל"נוהל שכן". מה שהיה אצל השכן / החבר/ה שלך זה מה שיהיה גם אצלכם אלא אם ישנו בבית אבי לוי או דניאל תירוש זוכי מאסטר שף.
לקבלת מידע נוסף התקשרו ל- 050-5711160 או ל-03-5590868
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.