אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

גרפולוג למסיבה שווה לעובדים
על כמה כוסות בירה בפאב ניתן לערוך ערב גיבוש לעובדי החברה. אחת מהסיבות שמוזמן גרפולוג למסיבות לעובדים לצד האלכוהול והשתייה היא ביכולתו ובכישרונו של הגרפולוג להנחות ולהוביל קבוצה למחוזות חדשים וכשצריך גם להראות כישורים תיאטרליים בכדי להרים את האווירה (במיוחד אחרי יום עבודה) והכי חשוב תפקידו לחבר, להעצים, לרתק ולהצחיק את העובדים/ות. אחת המטרות החשובות היא לתת אינפורמציה רבה ככול הניתן לגבי החברה, הציפיות של העובדים, המטרה המרכזית שלכם למסיבה בשביל ליצור חוויה מיוחדת לחברה.
 
גרפולוג אינו Algo Trading
גרפולוגיה אינה מדע מדויק ולא ניתן לחזות בה עתידות. מי שסוחר/ת בבורסה מכיר את המונח מסחר אוטומטי אלגוריתמי שנעשה על ידי מחשבי ענק. יש הטוענים כי האלגו- טריידינג.אחראי על שבעים וחמישה אחוזים מהמסחר בבורסה אז גרפולוג אינו אלגו-טריידינג אבל הוא יכול לרתק לפחות שבעים וחמישה אחוזים מהקהל.
 
גרפולוג למסיבת חברה

מסיבות כגון אירוע לחברה, ערב צוות מצריכות גם הפעלה שתגרום לעובדים/ות לצחוק, ליהנות וגם להתחבר. דרך שרבוט ציורים ניתן לגרום לעובדים/ות להפתח ולשבור מחסומים, להעצים אותם ולשחרר לחצים חברתים בשילוב כתיבה יצירתית.

גרפולוג למסיבות עובד מצטיין 
צריכים לצ'פר את המחלקה,האגף, המדור ? הזמינו גרפולוג למסיבה חד פעמית שבה הצוות יקבל מגוון טיפים על מה כדאי להתמקד בכתב היד. זוגיות, מיניות, חסכנות, חברתיות, הם חלק מקשת שלמה של תכונות שניתן לדעת בכתב היד.
.
גרפולוג ליום הנישואים
אומרים כי הדרך הטובה ביותר שגבר יזכור את יום הנישואין היא פשוט להתחתן בתאריך של יום ההולדת שלו. את החלטת לקחת את היוזמה ולהזמין גרפולוג למסיבה ליום נישואין אז אפשר להתמקד בתכנים הקשורים לזוגיות. לצייר את בן את בת הזוג, לשרבט חפצים הקשורים לבן או בת הזוג, לכתוב מה התכונות שהכי אוהבים תוך מתן פירוש לאותיות ולציורים. ועוד לא דיברנו על אהבה דרך האותיות, המילים, המשפטים..
 
גרפולוג למסיבת בר / בת מצווה
כשאני מגיע להרצאות וסדנאות לכיתות ו- ז-ח חשוב לי לעשות זאת בגובה העיניים. כיוון שהן הצד הפיזי והן הצד הנפשי והרגשי מתפתחים בגיל הזה (כולנו זוכרים איך בכיתה ז רוב הבנות היו גבוהות מהבנים). לכן גם כתב היד מתפתח וצריך להיות מאוד זהירים. גרפולוג למסיבת בר מצווה יכול לענות על הצורך שגם האורחים/ות יקבלו את "הספוט". אולם אם כלת השמחה מבקשת להזמין גרפולוג לבת המצווה חשוב לבדוק האם לגרפולוג יש הכשרה או רקע חינוכי. במקרה כזה ניתן לתת הרצאה קלילה על משמעות האותיות, לבקש לשרבט ציורים וחשוב להדגיש לבני נוער כי גרפולוגיה אינה מדע מדויק.
 
גרפולוג למסיבות יום הולדת
חגיגת יום הולדת היא תמיד סיבה למסיבה. גרפולוג ליום הולדת צריך לעשות להתאים את עצמו לטווח הגילאים. לדוגמא כשמדובר על בני עשרים תכנים מדליקים הם זוגיות, סקס, מי אוהבת לחפור ומי הכי דוגרי. כשמדובר בבני שלושים – ארבעים אפשר להוציא מהקהל תכנים הקשורים לזוגיות, לחמה, לילדים, לעבודה ולצחוק עליהם דרך כתב היד, השרבוטים, החתימות. אם יש קהל דתי / חרדי היא צריכה להתאים לסוג האוכלוסייה.
 
גרפולוג לחוג בית
עובדת פנתה אלי ואמרה שהיא רוצה לעשות חוג בית. שאלתי מה הסיבה ? אז הם אמרה שהם קבוצה של עובדים אשר נמצאים כל כך הרבה שנים יחד אז הם עורכים חוג בית אחד למספר חודשים בשביל הכיף בלי לחכות להנהלה. הזמנת גרפולוג לחוג בית זה כמו סיר למכסה כמו כפפה ליד. אין כמו הציורים וכתב היד בשביל לעלות סיטואציות מצחיקות, ולהסתכל עליהם מזווית גרפולוגית. לדוגמא לעלות בעל ואישה לחתום ולמצוא את ההתאמה בחתימה או את ההבדלים ביניהם בנוגע לרושם הראשוני. שלו לדבר על ציור נחשים לבדיקת מצב היצרים של הזוגות.
 
גרפולוג למסיבות רווקות
אטרקציה שהחברות של הכלה מאוד אוהבות להזמין זה גרפולוג למסיבת רווקות. קודם כל חשוב לברר טווח גילאים ומה רמת ההכרות בין החברות ובנוסף כיוון שהערב מיועד לכלה חשוב לשאול האם הכלה הייתה רוצה גרפולוג למסיבה. לאחר הברור אפשר לפנות "להרד קו" של האירוע. הגרפולוג יכול להציע הופעה שבה יעלו יכתבו תכנים ועצות לזוגיות מעצימה, עצות כיצד להסתדר עם החמה, לצד ציורי ויברטור ונחשים. אפשר להתמקד בעולם העבודה ולצייר ציורי עצים.
 
גרפולוג למסיבות גירושין
טרנד חדש ומעניין שמתחיל להיכנס לליין של אירועים בו מוזמנים גרפולוגים וגרפולוגיות למסיבת גירושין. במסיבה ניתן לצייד את הגרושה הטרייה בצרור איחולים כתובים ולאחר מכן להתעקב על פירושי האותיות. לתת טיפים מדוע חשוב לשים לב לחתימה בזמן דייט. לבנות לה טיפוס אידאלי ולהדגים כיצד נראה כתב יד שלו וכמובן שנבדוק האם נשאר משהו מהאנרגיה המינית לאחר הקשר..
 
גרפולוג למסיבות חנוכה
עוד הפתעה מבית היוצר של הגרפולוגיה. אם את צריכה רעיונות אזי גרפולוג למסיבות חנוכה יכול להיות פתרון מעולה. אפשר לדבר בכתב היד על ניסים ומנהיגות ונאמר כבר פעם כי מי שחיי במזרח התיכון חייב להאמין בניסים כדי להיות רציונאלי. כדי לראות מי פירומן מבן החברים ניתן לצייר גפרורים נורות. נדגים כיצד מנהיגות מתבטא בכתב היד ולמי יש את הפוטנציאל להכין את הסופגנייה המושקעת ביותר.
 
גרפולוג למסיבות פורים
חג פורים הינו חג גדול לילדים וגם חג להורים. זה הזמן לבדוק על פי כתב היד מי מנסה לעשות "אוונטות" דרך האותיות. תחרות ציורי תחפושות, שרבוט מסכה לבן או בת הזוג. אפשר להנחות תחרות תחפושות ולבדוק מי צייר "אזני המן" גדולות.

גרפולוג למסיבות סילבסטר
כתב היד הוא אוניברסאלי ולכן אם מחפשים פעילות שתוכל לשלב בין עובדים/ות ממגזרים שונים וממקומות שונים מחו"ל גרפולוג למסיבה יכול לתת מענה למצב שבו יש שונות גבוה בין העובדים. הגרפולוגיה יכולה לדבר אל בני השישים ואל בני הארבעים. מסיבות הסילבסטר הפכו מזמן לקלט תרבותי שבו חוגגים את תחילתה של השנה האזרחית וכתב היד הוא חלק מהחגיגה.

גרפולוג למסיבות פרישה
במקומות רבים בעבודה נהוג לחגוג אירוע פרישה או מסיבת פרידה מהמנהל/ת או העובד/ת. המסיבה מתנהלת כך שבחלק הראשון יש נאומים קצרים או ארוכים, כיבוד והפעלה אומנותית. במקרה הזה הפעלה עם גרפולוג יכולה לתת את האפשרות להיפרד דרך מילות ברכה ואיחולים לצד פירושים מרתקים של האותיות והמילים.

גרפולוג למסיבות מיזוג
כאשר נערך מיזוג בין חברות עורכים מסיבה שבה מרימים כוסית לכבוד האירוע. אחד מהדרכים לקרב בין עובדים הוא לבקש מהם לחתום את חתימתם ולקבץ אותם על פי חתימה שבה שם המשפחה נחתם בלבד או שמם הפרטי ולהמשיך במשחקי כתיבה לקידום ההכרות.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.