אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

בוריס ומאיר יושבים בפאב בוריס נשוי חמש שנים ומאיר נשוי כבר עשר שנים. לפתע שואל בוריס "תגיד לי איך זה יכול להיות שנשים זוכרות יום נישואין ואנחנו הגברים לא?" עונה לו בני בשאלה "תגיד אתה זוכר את הדג הכי גדול שדגת בחייך" כן עונה לו בוריס "אין מצב לשכוח דבר כזה" עונה לו בני "אבל הדג כבר ללא ממש זוכר". מסקנה האפשרות הטובה ביותר שגבר יזכור את יום הנישואין זה פשוט להתחתן ביום ההולדת שלו. אבל יש דרך נוספת אני ואשתי התחתנו בתאריך 6.6 ככה אשתי "סגרה את האפשרות שאשכח". לכן גרפולוג ליום נישואים יכול להעניק חוויה מוחשית שתתפרס על פני הכתיבה והציור.
 
למה יום הנישואים כל כך חשוב
יש לי חבר שזוכר את יום הנישואים שלו אבל היום הקובע מבחינתו הוא היום שבו הוא ואשתו נפגשו בפעם הראשונה. ברוב המקרים ליום הנישואים יש תפקיד מאוד חשוב והוא לזכור את הסיבה "לטעות הטרגית" גרפולוג ליום נישואין יתאים את עצמו למפגש לחברים/ות שלכם. מי שרווק/ה זאת הזדמנות להשוות בין החיים שלכם כזוג נשוי לחיים שלה או שלו כרווק או רווקה. לרווקות זה יום די מבאס "הנה היא התחתנה ואיפה אני ?" לאומתם לחברים/ות שכבר נשואים/ות יש הרבה מהמשותף והשאלות בהתאם "כמה אתם משלמים משכנתא", ההורים עוזרו?. אם תתקיים שיחת נשים יש סיכוי שנושא יהיה בנושא הריון ולידה והביוץ. אגב מסתבר שהביוץ הוא אחד מהנוגדנים החזקים ביותר לרצון לסקס אצל חלק גדול מהגברים.
 
גרפולוג ליום נישואין עולה פחות מטבעת "בפדני תכשיטים"
פעילות גרפולוגית יכולה להתאים לכל סוגי החברים/ות. אלה שכבר שלושים שנה הולכים איתכם ביחד, אלה שהצטרפו מהעבודה, אלה שהצטרפו לאחר הטיול בחו"ל. הדבר המשמעותי הוא לתת כמה שיותר אינפורמציה לגרפולוג על זהות האורחים שיגיעו. לא משנה כיצד תסתכלו על זה הזמנת גרפולוג ליום נישואים הוא הרבה יותר זול מקניית מתנה לבן או בת הזוג ברשת חניות "פדני תכשיטים".
 
גרפולוג ליום נישואים עם המשפחה
עוד דרך מעיינת לחגוג את יום הנישואים היא להזמין גם את המשפחה. באירוע כזה התכנים יהיו הרבה יותר סולידיים ומותאמים בצורה אישית יותר. היה ותחליטו לשלב בין חברים למשפחה גם כאן תהיה לגרפולוג תשובה. כך שניתן לתת לילדים/ות לשרבט ואילו המבוגרים יועלו על הלוח לכתיבת ברכות ולשרבוט חתימות.
 
לפניכם רשימה של תכנים לבחירתכם. :
1.פענוח חתימות כפי שמשתקפות אצל הזוגות
2.סקס ומיניות על פי כתב היד וציור נחשים או ויברטורים
3.צייר את בן/ בת הזוג
4.כתיבת ברכות והעלאת פירוש אותיות מיוחדות.
5.ציור העץ למי שמתעניין בצד התעסוקתי
6.תחרות הכתב האסטטי ביותר.
7.תחרות בין גברים לנשים במשחקי כתיבה משעשעים
8.תחרות של הזוג הרומנטי ביותר
9.כיצד לזהות על פי האותיות מי חופרת ומי אדיש בזוגיות.
10.כתיבת המשפט "אני אוהב/ת אותך".
 
עצות לחיים
מטרה משנית מלבד הפאן המבדר והמצחיק במיוחד כשיוצגו ההבדלים בין גברים לנשים היא לקבל עצות לחיים. הידעתם כי יש תיאוריה שמלמדת איך דרך בכתב היד ניתן להתחיל סוג של שינוי? הדבר קרוי גרפו תרפיה. למשל אותיות המסמלות מיניות מופרזת או יובש טוטאלי, התיאוריה אומרת שאם ננסה לשנות את האותיות יש סיכוי כי יתחיל להיווצר שינוי. אז למה לא לנסות J גרפולוג ליום נישואין כבר אמרנו ?
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.