אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

בוריס ומאיר יושבים בפאב בוריס נשוי חמש שנים ומאיר נשוי כבר עשר שנים. לפתע שואל בוריס "תגיד לי איך זה יכול להיות שנשים זוכרות יום נישואין ואנחנו הגברים לא?" עונה לו בני בשאלה "תגיד אתה זוכר את הדג הכי גדול שדגת בחייך" כן עונה לו בוריס "אין מצב לשכוח דבר כזה" עונה לו בני "אבל הדג כבר ללא ממש זוכר". מסקנה האפשרות הטובה ביותר שגבר יזכור את יום הנישואין זה פשוט להתחתן ביום ההולדת שלו. אבל יש דרך נוספת אני ואשתי התחתנו בתאריך 6.6 ככה אשתי "סגרה את האפשרות שאשכח". לכן גרפולוג ליום נישואים יכול להעניק חוויה מוחשית שתתפרס על פני הכתיבה והציור.
 
למה יום הנישואים כל כך חשוב
יש לי חבר שזוכר את יום הנישואים שלו אבל היום הקובע מבחינתו הוא היום שבו הוא ואשתו נפגשו בפעם הראשונה. ברוב המקרים ליום הנישואים יש תפקיד מאוד חשוב והוא לזכור את הסיבה "לטעות הטרגית" גרפולוג ליום נישואין יתאים את עצמו למפגש לחברים/ות שלכם. מי שרווק/ה זאת הזדמנות להשוות בין החיים שלכם כזוג נשוי לחיים שלה או שלו כרווק או רווקה. לרווקות זה יום די מבאס "הנה היא התחתנה ואיפה אני ?" לאומתם לחברים/ות שכבר נשואים/ות יש הרבה מהמשותף והשאלות בהתאם "כמה אתם משלמים משכנתא", ההורים עוזרו?. אם תתקיים שיחת נשים יש סיכוי שנושא יהיה בנושא הריון ולידה והביוץ. אגב מסתבר שהביוץ הוא אחד מהנוגדנים החזקים ביותר לרצון לסקס אצל חלק גדול מהגברים.
 
גרפולוג ליום נישואין עולה פחות מטבעת "בפדני תכשיטים"
פעילות גרפולוגית יכולה להתאים לכל סוגי החברים/ות. אלה שכבר שלושים שנה הולכים איתכם ביחד, אלה שהצטרפו מהעבודה, אלה שהצטרפו לאחר הטיול בחו"ל. הדבר המשמעותי הוא לתת כמה שיותר אינפורמציה לגרפולוג על זהות האורחים שיגיעו. לא משנה כיצד תסתכלו על זה הזמנת גרפולוג ליום נישואים הוא הרבה יותר זול מקניית מתנה לבן או בת הזוג ברשת חניות "פדני תכשיטים".
 
גרפולוג ליום נישואים עם המשפחה
עוד דרך מעיינת לחגוג את יום הנישואים היא להזמין גם את המשפחה. באירוע כזה התכנים יהיו הרבה יותר סולידיים ומותאמים בצורה אישית יותר. היה ותחליטו לשלב בין חברים למשפחה גם כאן תהיה לגרפולוג תשובה. כך שניתן לתת לילדים/ות לשרבט ואילו המבוגרים יועלו על הלוח לכתיבת ברכות ולשרבוט חתימות.
 
לפניכם רשימה של תכנים לבחירתכם. :
1.פענוח חתימות כפי שמשתקפות אצל הזוגות
2.סקס ומיניות על פי כתב היד וציור נחשים או ויברטורים
3.צייר את בן/ בת הזוג
4.כתיבת ברכות והעלאת פירוש אותיות מיוחדות.
5.ציור העץ למי שמתעניין בצד התעסוקתי
6.תחרות הכתב האסטטי ביותר.
7.תחרות בין גברים לנשים במשחקי כתיבה משעשעים
8.תחרות של הזוג הרומנטי ביותר
9.כיצד לזהות על פי האותיות מי חופרת ומי אדיש בזוגיות.
10.כתיבת המשפט "אני אוהב/ת אותך".
 
עצות לחיים
מטרה משנית מלבד הפאן המבדר והמצחיק במיוחד כשיוצגו ההבדלים בין גברים לנשים היא לקבל עצות לחיים. הידעתם כי יש תיאוריה שמלמדת איך דרך בכתב היד ניתן להתחיל סוג של שינוי? הדבר קרוי גרפו תרפיה. למשל אותיות המסמלות מיניות מופרזת או יובש טוטאלי, התיאוריה אומרת שאם ננסה לשנות את האותיות יש סיכוי כי יתחיל להיווצר שינוי. אז למה לא לנסות J גרפולוג ליום נישואין כבר אמרנו ?
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.