אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ארגון מסיבת הפתעה ליום הולדת
נפל עליכם "תיק" לארגן מסיבת הפתעה ליום הולדת ?
קבלו כמה עצות שיעזרו לכם לעשות סדר ולהפיק את האירוע בקלילות ובמהירות.
 
1.להזמין את החברות והחברים – יש להגדיר מי החברים/ות הכי טובים שבלעדיהם בוודאות זה לא יהיה אותו דבר או שלא ניתן לערוך את המסיבה בלעדיהם/ן. ערכו רשימה של חברים/ות מהעבודה, מהלימודים, מהצבא.
 
2.לבחור תאריך ושעה – יחד עם מספר מצומצם של קרובי משפחה/ חברים/ות הטובים/ות ביותר קבעו את היום והשעה ועדכנו את מי שצריך וסכרנו עם המפעיל/ה.
 
3.לעדכן לגבי מקום המפגש – אירוע במסעדה מצמצם לכם עלויות. ניתן להגדיר מראש תפריט ואפילו להגיד כי המנות האחרונות הן על חשבונכם. אם הבית ברשותכם לא יכול לאכלס כמות גדולה של אנשים בקשו מחבר/ה את הבית ותעמדו לשלם את הוצאות ניקיון.
 
4.לדאוג לכיבוד – אם האירוע מתקיים בבית יש שלוש אופציות. האחת שכל חבר/ה יביאו דבר מה לאכול ולשתות בהתאם לרשימה מסודרת. להזמין קייטרינג (למשל הקייטרינג דרוזי של נזיה ויוסף 050-2695671) או לאוכל במסעדה/ אולם אירועים/בית מלון. בחודשי הקיץ יש אפשרות לערוך ברביקיו על הדשא.
 
5.ארגון פעילות הסחה – בכדי שבעל/ת השמחה לא יחשדו, כדאי לבצע את הפעילות מהעבודה. ניתן לפתוח דף חברים סגור בפיסבוק לטובת האירוע. והדבר הכי פשוט תנו לחבר/ה לעשות את פעילות ההסחה במקום שזה יהיה עליכם.
 
6.בחירת הפעלה מתאימה – בהתאם לסגנון החברים/ות הסטאטוס שלהם, הדבר שאהוב על "חתן השמחה" או "כלת השמחה" ובהתאם ליכולות הכספיות שלכם בחרו מפעיל/ה המתאימים ביותר לאירוע.
 
7.סוף מעשה במחשבה תחילה – תתייעצו, קבלו עצות וטיפים ואז תחליטו בעצמכם איזה פעילות ואיזה סגנון של יום הולדת הוא הכי מתאים.
 
מסיבת יום הולדת לאישה בהריון
ראשית אני משתתף באתגר העצום לבן הזוג בהתמודדות מול עודף הורמונים וקינון יתר. וכן זה נכון בן זוגך בהחלט יהפוך לבלתי נסבל, בלתי אחראי ובלתי מתפקד עד "גמר התפוגה". כדי שתעבור בשלום יחסי את החודשים הראשונים והאחרונים כדאי מאוד שתארגן מסיבת יום הולדת לאשתך. הזמנת גרפולוג ליום הולדת הינה צעד נכון וחשוב. הלוח יכול בקלות להגיע לבת זוגתך והפעילות היא בעיקר עם כף היד, העט והדף.
 
מסיבת יום הולדת לזוג צעיר
אם אתם מספר חודשים יחד ואת רוצה לחמם את האווירה יש אפשרות לערוך מסיבה שבה יוזמן גרפולוג ליום ההולדת. הזמיני את החברים/ות שלכם למופע גרפולוגי בלתי נשכח. נגלה היכן האופטימיות נמצאת בכתב יד, מי החבר שמחפש זוגיות ללילה אחד. נעלה את זוגות החברים/ות לחתום ביחד, נצחק על מיניות, זוגיות ומה שביניהם ונסיים בתיפוף דפים ועטים. 
 
מסיבת יום הולדת לזוג וותיק
אם אתם זוג וותיק שכבר הזמנתם סקסולוגית או סדנת שף גרפולוג ליום הולדת יכול להפוך את האירוע לאטרקציה מהממת. דרך שרבוטים וציורים נצחק על מערכת היחסים, דרך הלחץ על הדף וציורי נחשים נבדוק את רמת העוררות המינית בשילוב משחקי תקשורת בין אישית. נגלה יכולות של "חפרנות" ומי טוטאלי בדברים שהוא עושה. מי חייב לריב ומי חייבת להיות צודקת ולהגיד את המילה האחרונה. 
 
מסיבת יום הולדת לבן/ בת הזוג
אחד מהפעילויות המדהימות ביותר לבן זוג שנמשך לאקסטרים זה צנחה חופשית, קורס צלילה, להטיס מטוס לחצי שעה. כשיש קהל נשי או קהל גברי התכנים ימוקדו בהתאם לצרכים. אם יש פנויים פנויות אפשר לתת ספוט על החתימות ועד כמה החתימה מייצגת את הרושם הראשוני וכמובן שגם ציורי ויברטורים ונחשים יהיו חלק ממופע מדהים ומצחיק. סימנים "לפולניזצית יתר", לחסכנות, יהפכו לגלות הכותרת.
 
מסיבת יום הולדת למשפחה
לעיתים המשפחה היא זאת שמתכנסת לחגוג את יום ההולדת. ולכן חשוב שהמפיק/ה ייתנו כמה שיותר מידע. הזמנת גרפולוג לאירוע משפחתי היא פתרון כשיש גם חברה צעירים וגם מבוגרים. אפילו ילדים קטנים יכולים להשתתף בחגיגה ולצייר ציורים לבעל/ת השמחה.
 
מסיבת יום הולדת לגיל שמונה עשרה - 18
תאריך כל כך חשוב שמציין מעבר בחיים  ולכן צריך למצוא הפעלה שתחבר, תצחיק ותיתן ערך מוסף. לחברות, לחברים, למשפחה. הפעלות עם גרפולוג ליום הולדת 18בהתאם לתכנים שהכי מעניינים את בני הנוער עם צרור של טיפים לחיים. רצוי לערוך מסיבת יום הולדת שמונה עשרה נפרדת למשפחה.
 
מסיבת יום הולדת לגיל עשרים-20
שני עשורים נסגרו אז זה הרגע "לסיכום" שבה החברות והחברים יבואו אל הלוח לרשום איחולים ובדפים ברכות וכך נעלה מגוון של "שריטות" עם סיטואציות משעשעות מעולם הצבא. הדייטים, והעולם האזרחי. 
 
מסיבת יום הולדת לגיל שלושים-30
אם המפגש הוא של בני ובנות זוג (מצד שני הצדדים) הפעילות תתמקד במספר תחומים הלקוחים מחיי היום יום. זוגיות, סקס, עבודה והלחצים מהאישה. כמובן שזאת גם הזדמנות לתת טיפים לחיים לרווקים/ות שבחבורה. 
 
מסיבת יום הולדת לגיל ארבעים-40
איזה עשור זה היה ? ילדים גדלו, הרווקים אחרונים התחתנו או וויתרו, חלק התגרשו ועכשיו אפשר לצחוק ולעלות על הכתב את הדברים המרגיזים באמת כמו את הקפריזות והדרישות הבלתי אפשריות של המנהל/ת בעבודה לצד טקס פירוש חתימות וקריאת ברכות,הקדשת ציורים וההומור שבכתב היד. 
 
מסיבת יום הולדת לבני חמישים-50
אומרים כי החמישים של היום זה הארבעים של פעם. האורחים/ות יקבלו טיפים מגוונים מעולם הגרפולוגיה כשנתמקד בציורים משעשעים לאבחון רמת האנרגיה המינית. אם האישה חוגגת נתחיל את האירוע בכך שהיא זאת שתברך את החברים והחברות על הלוח לצד פירוש גרפולוג ראשוני של כתב היד. אם הזמנתם משפחה עם נערות ונערים אפשר לתת להם גם להשתתף בחוויה מצחיקה מהחיים.
 
מסיבת יום הולדת לגיל שישים-60
שלישית גשר הירקון כתבה את השיר "זה סימן שאתה צעיר". נתחיל בתיפוף עטים ונתחיל לשיר את השיר. במהלך יום ההולדת הלוח יורכב ממילות השיר כשכול אחד ואחת ירשמו חלק ממנו. פספס האותיות והמילים יספק הצצה נדירה אל מסתורי כתב היד של המוזמנים.
 
מסיבת יום הולדת לגיל שבעים-70
פעם היו נותנים שעון בעבודה למי שפרש בכדי "שיתחיל לספור לאחור" היום מזמנים גרפולוג ליום הולדת בכדי שכל המשפחה והחברים ייהנו אחד מהשני והדבר יעצים את בעל/ת השמחה. דווקא בגילאים המבוגרים לאומת הצעירים לכתב היד יש תפקיד חשוב.
 
 מסיבת יום הולדת לגיל שמונים – תשעים - מאה
טוב באיזה שהוא שלב צריך להתאמן על החתימות לפני הצוואה. אז אין כמו הזמנתו של גרפולוג למסיבת יום הולדת והמבין יבין.
 
הפעלות נוספת ליום הולדת
1.ההבדלים בשפת הגוף שבין נשים לבין גברים.
2.סדנת צחוק על פי שיטת היוגה צחוק.
3.אימפרוביזציה ומשחקי תיאטרון נועזים.
4.שילוב תכנים – גרפולוגיה – שפת גוף בין המינים – וצחוק הרבה צחוק .....
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.