אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

יום המשפחה נועד לקרב בין הורים לילדים. אחד מהדברים החשובים הוא למצוא את פעילות חדשה ומחברת שעוד לא הוזמנה עד היום. יום המשפחה לשנת 20 יכולה להיות שונה ומיוחדת אז בואו נתחיל:
 
גרפולוג ליום המשפחה עם ההורים והילדים
כתב היד מספק הרבה תובנות. ברגע שעט או העיפרון נוגעים בדף מתחולל מחול של התנועה, הצורה והארגון על הדף. ביום המשפחה ההורים יכולים לכתוב ברכות לילדים והילדים יכולים לכתוב ברכות להורים. לאחר מכן נקדיש ציורים המסמלים את התכונות החיובית של ההורים והילדים/ות. אם מדובר על בני נוער אפשר להמשיך בהרצאה קלילה ומשעשעת בתחום הגרפולוגיה אם פידבקים באון ליין.
 
גרפולוג לפעילות עם אמהות
אם אתם רוצים לארגן אירוע בבית הספר או בגן שבו יוזמנו האמהות ניתן להפיק להם אירוע מצחיק ומדליק על פי כתב היד והשרבוטים. כך לדוגמא ננסה לברר כיצד המיניות מסתתרת במגע שבין כתב היד לדף. נעלה את הנושאים הכי בוערים שהכי מצחיקים או מעצבנים דרך השרבוטים. נעלה את הנועזות לחתום על הלוח כדי לבדוק מי אוהב לעשות "אוונטות" ומי חייבת "כאן ועכשיו".
 
גרפולוג לפעילות עם האבות
זה כשלעצמו יכול להיות אטרקציה נהדרת כשרק האבות יגיעו לחדר. שם נלמד אותם למה חשוב לשים לב לאותיות שיורדות למטה. נגלה כיצד שאפתנות והיצרים מתגלים בעולם של השרבוטים. נצחק על ההבדלים בין המינים עם טיפים בתחום המקצועי.
 
גרפולוג ליום המשפחה בגנים ובפעוטונים
גם הסייעות והגננות יכולות ליהנות מיום המשפחה שמח ומרתק. פעילות גרפולוגית יכולה להתחלק לחלק הבידורי בו יעלו הסייעות סיטואציות מעולם הגן שישולבו במופע הגרפולוגי. ניתן להכניס תכנים מעולם המקצועי של פענוח ציורי ילדים.
 
גרפולוג ליום המשפחה בבתי הספר והתיכונים
גם למורות ולמורים מותר לחגוג ביום המשפחה. כבר נאמר כי "כל העולם כולו גשר צר מאוד". לכן ביום המשפחה המורים/ות יכתבו ברכות, יקדישו שירים תוך מתן פירושים משעשעים על פי שפת הגרפולוגיה. החיבור לצד הומור וצחוק יהוו חלק חשוב. ניתן יהיה לשלב תכנים מקצועיים על כתב יד של מתבגרים על פי דרישה.
 
רעיונות ליום המשפחה
 יש אין ספור של רעיונות ליום המשפחה לפניכם כמה רעיונות מקוריים
1.סדנת מסג' שבה ההורים עושים לבני נוער מס'ג ואחר כך מתחלפים
2.פעילות צחוק - שבה דרך משחקי אימפרוביזציה וג'יבריש ומעגלי צחוק נהנים ביחדש
3.סדנת שפת גוף - היכולת לתקשר דרך מחוות גוף, תקשורת מקרבת. 4.
 
רוצים לקבל מידע נוסף בנודע לפעילות עם גרפולוג ליום המשפחה ? התקשרו לסמארט פון 050-5711160 או לטלפון 03-5590868
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.