אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

לילה של שתייה הנאה ושרבוטים
תנו לנו הגברים לראות את ברצלונה או מילאן במשחק כדורגל או את מכבי והפועל בכדורסל, אם איזה צ'ייסר של וודקה ופיצוחים והחיים מסודרים. אבל דווקא באירוע כמו יום הולדת או מסיבת רווקים צריך אקסטרה. גרפולוג לערב גברים הוא כמו לקחת שוט טקילה לאומת שוט של קוקטיל מרגריטה.
 
ילד מגיע ושואל את אבא שלו "נכון שיש תרבויות שבהן הגבר מכיר את אשתו רק אחרי החתונה?" האבא חושב ואומר "כן בני אבל בעצם זה ככה בכל העולם". אחת מהדרכים להכיר טוב יותר את זוגתך, אשתך ואת עצמך היא לערוך אבחון גרפולוגי. אשתי למשל לא הייתה מוכנה עד שלב מתקדם מאוד במערכת היחסים שלנו שאני אבחן את כתב ידה מבחינת גרפולוגית והיא כנראה ידעה למה. בכתב היד מסתתרים השריטות והסטיות, המנהל "שמשגע את רבי", החברה דרכי התמודדות, קמצנות, ושתלטנות, יצרים וסקס. הכתב הוא הראי של נפש האדם.
 
גרפולוג לחובבי אקסטרים ושאנטי
אם החברה שלך אוהבים "אקסטרים" או הם דווקא שקטים ורגועים, אם הם פרועים ואוהבים אקשן בחיים גרפולוג לערב גברים יוכל להפוך את האירוע למדהים ומיוחד. החברה יעלו ויחתמו על הלוח וכבר מהרגע הראשון הם יהיו המומים. הרווקים יקבלו עצות על מה כדאי להסתכל בחתימות כשזה קשור בבחורות, איך להיזהר מבחורה שהיא "חפרנית במיוחד" ואז מתחילה החגיגה האמיתית של סקס ללא מעצורים. "בשביל הקטע" דרך הציורים נשווה את הגדלים (על פי ציורי נחשים ומלפפונים). אם אתם חברה נשואים תוכלו להצטייד בכמה שרבוטים לתת לנשים. נבדוק למי אי אפשר להגיד לא, מי יכול לסובב את כולם, ומי לא אוהב שיושבים לו על הוריד. תוך כדי נעלה חוויות מהצבא, מהטיול לדרום אמריקה רק שנסתכל עליהם בזווית גרפולוגית מרתקת ומעניינת.
 
מי האריה ומי העכבר בבית ?
נכון שיש חברים שמשחקים אותה שהם בעלי בית עד שיום אחד אתה קופץ בלי התראה ושומע את האישה נותנת לגבר בראש. מספרים שיום אחד האריה התחתן והזמין את העכבר לחתונה. כשעכבר מגיע הוא ניגש לאבא האריה ואומר לו "אחי שיהיה במזל טוב", לאחר מכן הוא ניגש לאח הצעיר ואומר לו "אחי שיהיה לכם אחלה חתונה", האריה חתן השמחה ניגש עליו ואומר לו "תגיד לי יה חוצפן איך אתה קורה לאריות קרובי המשפחה שלי אח" עונה לו העכבר "וואלה גם אני הייתי אריה לפני שהתחתנתי". דרך כתב היד ניתן לראות מי באמת העכבר בבית ומי באמת האריה בבית ובמיטה.
 
גרפולוג שבין רמזור לאסקימו לימון
מאז העידן שבו הגבר היה בונה חלון לאשתו במטבח בכדי "שתרחיב אופקים" עברו הרבה מים בנהר. היום אפילו אומרים "מסיבת רווקים אחת " אז לאן הגענו? זוכרים את הפרק ברמזור שבו איצ'קו הלך לסדנה להעצמה גברית ? הסוף היה ידעו מראש. גרפולוג לערב גברים שהוא מנחה קבוצות יוכל לעלות תכונות בולטות אצל החברים שלכם לדוגמא "מי עד היום לא השתחרר מהצבא". דרך הכתב נדאג לגלות מי הוא "חפר" שחיי בלאלאלנד מי הוא "היצ'קו" שכבר הוזכר ומי הוא "מירי" שרוצה תמיד לרצות את כולם. אם אתם חובבי נוסטלגיה אפשר לערוך תחרות בכתב היד למציאת כוכבי אסקימו לימון בכיכובם של בנצי, יהודה ומומו. זהירות על פי כתב היד אפשר לדעת מי ילך על חפוז בשירותים בפיק בר ומי חייב לעשות מקלחת לפני ומי בעיקר טוב בלספר סיפורים.
 
אקסטרה אורדינר
אם אתם רוצים באמת להפתיע את בעל השמחה הזמינו את המופע המשולב שכולל לצד הפעלה גרפולוגית קורעת גם "גירוי אינטלקטואלי" בתחום אומנות הפיתוי שבין גברים לנשים על פי שפת הגוף. בכלל התכנים צריכים להתאים לחברה ולבעל השמחה וכאן אתם נכנסים לתמונה. גרפולוג לערב גברים – למי שבאמת רוצה להפתיע ולהדהים.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.