אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

 יש שמיחסים את טקס בת המצווה לרב יצחק פרדו מאיטליה ויש כאלה שמיחסים לרב יעקב אהרן עטלינגר. הדיווחים מראים כי בחצי המאה התשע עשרה התחילו לחגוג בת מצווה במקביל בכמה קהילות בין הראשונים היו באלג'יריה ובאיטליה. העיר הראשונה באיטליה הייתה ורנו. אז המנהג היה שכמה נשים במקביל נכנסות לעול המצוות אולם במרוצת השנים הדברים השתנו ובכל קהילה חגגו אחרת.
 
ארגנתם כבר את הכול ?
אם ארגנתם את הטיול לבת המצווה, החלטתם על זיקוקים ועל התפריט, בחרתם תקליטן, וצלם אירועים כל מה שנשאר הוא לבחור פעילות חברתית וכלת השמחה מחליטה הזמין גרפולוג לבת מצווה אז הנה כמה עצות.
 
גרפולוג לבת מצווה
פעילות עם גרפולוג זוכה לביקוש רב באירועים ומסיבות כי זאת חוויה מסקרנת, מצחיקה ומלמדת. כשמדובר על בנות בגיל שתיים שכתב היד והאישיות עדין בהתהוות חשוב מאוד שאם הפעילות היא לחברות הפעילות צריכה להיות פחות מאבחנת ויותר אינפורמטיבית ומשעשעת. בדקו אם יש לגרפולוג רקע בתחום החינוך וההוראה ואל תתביישו לבקש תעודה יושר מהמשטרה. בתור מנחה קבוצות וגרפולוג פעילות יכולה להיות אחרת בהתאם לסגנון של החברות ושל כלת השמחה ולכן הדרך הנכונה היא לתת אינפורמציה על רמת הציפיות  בכדי "לתפור" פעילות קלילה, משעשעות ומהנה.
 
דפוק בראש מגיל שלוש
"דוגמנית 0ופנית", "נערה בהפרעה", "דפוק בראש מגיל שלוש", "ה0טלנית הקטלנית", "גרביל", הם חלק מהביטויים שבנות הנוער משתמשות בהן. אחת מהפעילות המשעשעות הן לבקש לכתוב על הלוח או על הדף משפטים המאפיינים את כלת השמחה ולאחר מכן לתת להם סימנים גרפולוגים.
 
משהו מהמקורות
כתב בשופטים ד'4 "ודבורה אשה נביאה אשת לפידות היא שפטה את ישראל בעת ההיא". דברה היא מאותן נשים מועטות שנשאו תפקיד ציבורי לאורך זמן. אפשר לבקש מהבנות לצייר את כישרונותיה, לבטא את מנהיגותה בכתיבה ולאחר מכן להתעמק בכתב היד דרך הפירוש הגרפולוגיה.
 
גרפולוג לאורחים בבת מצווה
עוד דרך שיכולה להתאים היא להזמין גרפולוג לבת מצווה אבל לאורחים. ניתן לקבל הרצאה קלילה על תכנים הקשורים לאחריות, מנהיגות לצד זוגיות ורושם ראשוני. ההרצאה בת חצי שעה יכולה להיות מתאימה.
 
התוספת שתופסת
כמנחה קבוצות אני יכול להציע שימוש בקלפי מודעות פוינט אוף ויו, לשלב פעילות של יוגה צחוק, או של שפת גוף בין המינים. כיוון שלמעגל של עשר נשים יש עוצמה (ביהדות) ניתן לערוך מעגל נשים ולעלות חזקות של כל אחד מהחברות ולהפוך את הפעילות למעצימה ומחזקת.
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.