אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

חתן בר המצווה הולך להפתיע את האורחים ולתקלט בזמן האירוע ? הוא רצה לרגש את האורחים/ות בדרשה בסגנון ראפ ? לקחתם תפריט משודרג של אלכוהול ואנטריקוט ? עכשיו כל מה שצריך זה לשמוח, לרקוד ולשיר אך כמו שאומר גורי אלפי בארץ נהדרת "כן אבל מצד שני", הזמנת גרפולוג למסיבת בר מצווה זה כמו להוסיף דובדבן לעוגת קצפת.
 
גרפולוג לבר מצווה
פעילות עם גרפולוג היא מרתקת, מעניינית ומוסיפה פלפל לאירוע. כאשר עורכים פעילות עם גרפולוג לבר מצווה חשוב שהגרפולוג יהיה מודע לכך שחתן השמחה והחברים שלו נמצאים בתהליך של גדילה ולכן צריך לנקוט במשנה זהירות בפירוש הגרפולוגי. שאלו את הגרפולוג האם יש לו רקע בתחום החינוך, האם יש לו תעודת יושר, בקשו שהוא יתאר את רמת האבחון שהוא מתכוון להציע ואז תקבלו את ההחלטה האם הפעילות מתאימה או לא. יותר מכך בדקו יחד עם חתן השמחה עד כמה הוא באמת רוצה גרפולוג למסיבת בר מצווה.
 
גרפולוג למסיבת בר מצווה לחברים
אם חתן השמחה החליט לערוך אירוע לטובת החברים שלו ורוצה לקחת אטרקציה שבו משולב גרפולוג אז ניתן בהפעלה להתמקד באותם דברים שהכי מעניינים את החברים. הם יכולים להביא חתימות של "גיבורי הילדות" שלהם ולקבל אבחון ראשוני של החתימה. דרך ציורים משעשעים, וכתיבת ברכות לחתן השמחה ניתן יהיה להבחין מי מעדיף להיות הרכז בכדורסל ושהדברים יסתובבו סביבו ומי דווקא מעדיף לסמוך רק על עצמו ולהיות השוער בשער. תיערך תחרות שבו נמצא מי חייב שיהיה לו את דגם האיפון הכי חדש ומי יכול שעות לשחק עם האיפד שלו. אם האווירה פתוחה אפשר להכניס סימנים בכתב היד המלמדים על עולם היצרים.
 
גרפולוג לפעילות בנים ולבנות
ניתן לערוך פעילות גרפולוגית משולבת גם לבנים וגם לבנות ולצחוק על ההבדלים ביניהם דרך כתב היד. הרצאה משעשעת וקלילה משולבת בדוגמאות תסקרן, תצחיק ותגרום לחברים/ות לצאת מרוצים ומחייכים.
 
 
גרפולוג למסיבת בר מצווה לאורחים
אין מצב לתת הרצאה תוך כדי המופע של רקדנית הבטן. גרפולוג לבר מצווה לא יכול להתחרות עם התקליטן אבל בהחלט יש אפשרות כי תינתן הרצאה קלילה בת חצי שעה על משמעות החתימה כחלק מדימוי של "סמוך עלי", "אני גבר גבר". זהירות ! אם האירוע יהיה עמוס מידי זה עלול להגיע למצב של "תפסת מרובה לא תפסת". אם רוצים לבדר את האורחים זה נהדר ואף רצוי אבל צריך לזכור כי מי שצריך לתפוס את הבמה זה חתן השמחה (כמובן אם הוא רוצה בכך). גרפולוג לבר מצווה יוכל להתמקד בהרצאה גם בזוגיות בעבודה ומה שביניהם.
 
אטרקציה להגברת האדרנלין
אפשר לערוך תחרויות מעולם התיאטרון כמו ג'יבריש, פנטומימה, משחקי אלתור, אפשר להכניס תחרויות בין קבוצות, להכניס טיפים מעולם שפת גוף בין המינים ובעיקר לתת תוסף של אדרנלין לאירוע.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.