אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ברית מילה ביום השמיני הינו השני בתר"ג מצוות הכתוב בתורה והראשון בחובות האב. כיוון שהמצווה היא מילת הבן ביום השמיני הדבר דוחה את יום השבת ואפילו את יום הכיפורים למעט מקרים רפואיים או כשהתינוק נולד בין יום שישי לשבת. הפסוק המתייחס לכך מובא בבראשית י"ז 10 "וזאת בריתי אשר תשמרו ביני וביניכם ובין זרעך אחריך המול לכם כל זכר". את הברית עורכים מנץ החמה ועד השקיעה. שני דברים מיוחדים שהתפתחו בהקשר זה. מסתבר שעד המאה השתיים עשרה – שלוש עשרה  נשים היו מלות את ילדיהם. ועד לאחרונה באתיופיה נמשך מנהג זה בסוכה היולדת ("יארס גוד'ו). במידה ואין מנין של עשרה גברים ניתן לעשות ברית אך כאשר יש תשעה גברים ואישה, האישה יכולה להצטרף למניין. 
 
להרוויח בין המנות
אחד מהטרנדים הפופולאריים ביותר הוא לערוך את הברית ובשלב יותר מאוחר לערוך מסיבת ברית שבה מזמינים את החברים/ות קרובי המשפחה לאולם אירועים בכדי לחגוג את הולדת הבן. אבל בייננו התפקיד של האירוע הוא גם להרוויח בכדי שתוכלו לממן את האוניברסיטה את החתונה ואפילו עוד חודש להיות איתו בבית. אז כיצד ניתן לחסוך ? כשמזמינים גרפולוג לברית האורחים יהיו מרוכזים קצת פחות באוכל ויותר בלדעת איך אפשר דרך הכתב להכיר את "השריטות" של האנשים. לכן אתם צריכים להיות ממוקדים באיזה מנות אתם רוצים לחסוך (ראשונות, ביניים, עיקריות, אחרונות) בכדי שהגרפולוג יתחיל את ההרצאה. בסופו של יום אף אחד לא יזכור את הקישוטים שהיו על השולחנות אבל אם ההרצאה הייתה משעשעת וכיפית סביר שאותה האורחים/ות דווקא כן יזכרו.
 
שם המשפחה כשם התינוק
לחתימה יש תפקיד חשוב מאוד גם בזהות המשפחתית וגם בזהות האינדיבידואלית. לכן ההורים המאושרים יחתמו על הלוח ולאחר מכן האורחים/ות ילמדו דברים מופלאים על מהות החתימה ומה אפשר לדעת על האדם (גם כאלה שחותמים בחתימה אלקטרונית מצוירת).
 
לתת לסנדק לברך
אחת מהדרכים להעצים את מי שבחרתם להיות הסנדק הוא לבקש ממנו לכתוב את ברכתו על גבי הלוח ולהקריא זאת לאחריה ניתן יהיה להתמקד בפירוש הקרוי "מיקרו גרפולוגיה" של האותיות ולרתק את בני המשפחה.
 
במקום לוח מגנטים – לוח איחולים
בעיני הכי טוב הוא להזמין צלם מגנטים. התעריף לרוב יותר זול, גם האורחים מקבלים מתנה וגם יש לכם תמונות מהאירוע.. גרפולוג לברית יבקש מהחברים/ות לרשום את הברכה על גבי הלוח רק שבמקום מגנטים יהיו אלה האותיות, המילים, המשפטים שיקבלו סינון גרפולוגי.
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.