אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

תנו לילדים/ות דף ועט ותיראו כמה שהם נהנים מציור חופשי.  סדנאות לגיבוש עובדים בגרפולוגיה בנויות על משחק, הנאה, כיף, גיבוש חברתי והעברת ידע חדש על כתב היד.
גרפולוג לסדנאות גיבוש – הזמינו סדנת גרפולוגיה שתתמקד בחיבור ובהכרות בין העובדים/ות למנהלים/ות. הפעילות כוללת משחקי כתיבה בזוגות ולקבוצה להעמקת ההכרות או החיבור, ציורים לעידוד יצירתיות וחדשנות, פענוח חתימות, מה אומרת החתימה שלך, ציורים ויצרים.
גרפולוג לסדנה מרגשת – המוח הגברי מול המוח הנשי, גילוי מוקדם לסימני "חסכנות וקמצנות" אצל מנהלים/ות והעובדים/ות. מי אוהב לעשות רושם, עולם היצרים, צחוק והומור בכתב, משחקי תיפוף על גבי הדפים.
גרפולוג לסדנה מאתגרת –  רישום ציורים לעידוד "יציאה מהקופסה", פענוח ראשוני של חתימות מול הצוות, "מה אומר העץ שלך", מי שולט הרגש או השכל ? קבלת החלטות על פי כתב היד, מה מסתתר מאחורי כתיבת הברכה.
גרפולוג לאירוע מגזרי – אם יש בין העובדים ייצוג בולט של מגזר מסוים כמו : פרסי, תורכי, נוצרי, מוסלמי, ערבי, רוסי, חרדי, דתי לייט ניתן לבנות הרצאה מתאימה ובתנאי שתתנו כמה שיותר פרטים.
גרפולוג למסיבה "דה וויוס הכתב" – הקשר שבין כוסית יין אדומה ללחץ הכתב. ערבי צוות או ערב חברה הם חלק מהתרבות הארגונית. את האירוע נפתח בלגימת כוסית יין אדום והצוות ילמד על הקשר שבין יין אדום ללחץ כתב היד. מופע דה וויס  מתחיל בכך כשהגרפולוג לובש כיסוי לעיניים והעובדים/ות חותמים על הלוח... צפו להפתעות נוספות.....
גרפולוג להרצאה לאנשי מקצוע –  הרצאות בדרך כלל מתאימות לכנסים וימי עיון. אולם מידי פעם מוזמן גרפולוג לערוך סדנאות גיבוש ותוך כדי הוא מתבקש לתת טיפים מקצועיים הן למורות ומורים, הן לגננות וסייעות והן לאנשי/ות כוחות הביטחון, מנהלי/ות משאבי אנוש ורווחה. אחת מההמלצות הוא לתת מידע על סוג העבודה ומה באמת יהיה מעניין את המשתתפים/ות במסגרת המקצועית.
גרפולוג להופעה "סטנד אפ האותיות" -  הופעה מגוונת ומפתיע ביותר. למופע מצורפים קטעי קישור מצחיקים, פירוש האותיות יעשה בצורה "מיקרו גרפולוגית", העובדים ייהנו מבדיחות מצחיקות במיוחד,  משחקי אימפרוביזציה יהפכו את ההופעה למיוחדת ומגוונת במינה.
גרפולוג לסדנא של מנהלים/ות -  נגלה את רזי החתימה של הלקוחות, הכפופים והספקים. יינתנו טיפים מעשיים על כתב היד המשמשים אותנו הגרפולוגים. משחקי כתיבה שיאתגרו ויצחקו  ובמיוחד ישחררו. תיפוף גוף ודף להוצאות אגרסיות.
גרפולוג לאירוע במיקס מטורף – במתכונת "הכול כלול". נתחיל במופע דה וויס הכתב, נרוץ לעולם היצרים "והסקס אפיל", נעלה את רמת האנרגיה דרך "תיפוף הדף",  נערוך חשבון עם החסכנים/יות, שבין העובדים/ות, נשחק בכתיבת איחולים לחיבור והעצמה ונצחק על ההבדלים שבין גברים לנשים.
צרו קשר כדי שנתפור לכם את הפעילות המתאימה ביותר בהתאם לצרכים ולמטרות האירוע. 03-5590868 או 050-5711160 יובל בן בסט – לא רק גרפולוג.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.