אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
 
סדנת גרפולוגיה לעובדים היא כלי יעיל להכרות חדשה ומפתיעה בין צוות להנהלה. הסדנא משחררת, ומתובלת בהרבה הומור והפעלות שמעודדות יצירתיות. גרפולוגיה יכולה לעודד להתחיל לעשות שינוי בחיים ולכן היא גם נחשבת בתור סדנת העצמה. 
 
כאשר האצן רוג'ר באניסטר הצליח לשבור את השיא בריצת מייל, מיד כשחצה את קוו הסיום הוא התמוטט. כל מנהל/ת היה רוצה עובדים/ות שייתנו את כל כולם בשביל מקום העבודה.
 
אחת מהדרכים לגרום לאותה תחושת שייכות והזדהות מצד העובדים/ות היא השקעה בסדנאות, הרצאות, כמו פעילות גרפולוגית

 
התמונה של ‏גרפולוגיה  - סדנאות לעובדים יובל בן בסט‏.
 
סדנת גרפולוגיה משחררת ומעצימה
 
1. להכיר את "העץ שלך" בגובה העיניים.
 
2. לצחוק על עולם המשפחה, היצרים  והזוגיות דרך שרבוט.
 
3. להוריד את המסכה דרך החתימה.
 
4. לתופף על עטים ודפים ולשחרר ממתחים. 
 
5. לחוות את שלושת העולמות שמניעים את האנושות ע"פ הכתב.
 
6. לפתוח "דף חדש" בעבודה ובחיים דרך שינוי כתב היד.
 
7. להכניס אופטימיות ושמחה לכתב היד. 

 
 
סדנה גרפולוגיה
 
בחירת הפעלה גרפולוגית ספציפית 
 
1. סדנת גרפולוגיה וזוגיות – נלמד את הסודות הקטנים של האותיות, המילים, הרווחים וכיצד הם קשורים למשפחה לזוגיות ולחברים. נבחן מי יודע לתת את הספייס ומי זה שלא יודע לפרגן. 
 
2. סדנת גרפולוגיה ב-50 גוונים – כל היצרים מתבטאים באזור התחתון, נבדוק את הפנטזיות, והאם יש דברים שמסתתרים מתחת לארון..
.
3. סדנת גרפולוגיה וחתימות – החתימות מעידות על הרושם הראשוני, נבדוק את הקשר שבין המשפחה לחתימה, כיצד ניתן לראות סימנים לסוגי מקצועית, למי חשוב לעשות רושם ראשוני גדול ומי הצנוע שמתאים לו המשפט " מים שקטים חודרים עמוק".
 
4. סדנת גרפולוגיה ותקשורת – דרך כתב היד נלמד מי האנשים שיודעים לעשות " סמול טוק" טוב מכולם, מי אלה שלוקח להם זמן לבטוח באנשים, ואילו שפשוט לא מוותרים. זה שהופך להיות חבר לרגע וזה שהופך את הרגע להיות חבר.
 
5. סדנת גרפולוגיה ותעסוקה – נבדוק את הקשר שבין גרפולוגיה למבחני מיון, נעבוד על סגנונות טיפוסים על פי כתב היד, כיצד ניתן לאבחן מקצוע של אדם דרך חתימה ונעסוק בכישורי חשיבה.
 
6. סדנת גרפולוגיה ותרבויות – סגנונות כתיבה שונים בתרבויות שונות, ההבדלים בחתימות בין המגזרים השונים בישראל. כיצד התרבות בכתב היד השפיעה על התקדמות האנושות. 
 
7. סדנת פענוח ציורי ילדים – נלמד על התפתחות הציור, מהם הסימנים שצריכים להדליק אור אדום, הסימבוליות של המשפחה בציור ועוד..
 
8. סדנת גרפולוגיה משולבת – סדנה שבה נשלב בין הנושאים השונים שעלו, חתימות, זוגיות, יצרים, תקשורת, תעסוקה ופענוח ציורי ילדים.
 
9. סדנת הומור גרפולוגית - שילוב מנצח בין השמחה, האופטימות וההומור כפי שמתבטאת בכתב היד. 
 
10. סדנת מיקס מקורית וחדשנית- ניתן לשלב תכנים מעולם שפת הגוף והיוגה צחוק, כך ניתן לזהות את מצבו הרגשי של האדם בהתאם לשפת גוף, נלמד לעשות רושם ראשוני חיובי, נצחק על שפת גוף בזוגיות ובדייט, נשתמש בתכנים מעולם היוגה צחוק להפעלות מצחיקות ומשחררות.  

 
לקבלת רעיונות עבור סדנת גרפולוגיה ניתן ליצור קשר באמצעים הבאים :
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה)
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.