אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
 
סדנת גרפולוגיה לעובדים היא כלי יעיל להכרות חדשה ומפתיעה בין צוות להנהלה. הסדנא משחררת, ומתובלת בהרבה הומור והפעלות שמעודדות יצירתיות. גרפולוגיה יכולה לעודד להתחיל לעשות שינוי בחיים ולכן היא גם נחשבת בתור סדנת העצמה. 
 
כאשר האצן רוג'ר באניסטר הצליח לשבור את השיא בריצת מייל, מיד כשחצה את קוו הסיום הוא התמוטט. כל מנהל/ת היה רוצה עובדים/ות שייתנו את כל כולם בשביל מקום העבודה.
 
אחת מהדרכים לגרום לאותה תחושת שייכות והזדהות מצד העובדים/ות היא השקעה בסדנאות, הרצאות, כמו פעילות גרפולוגית

 
התמונה של ‏גרפולוגיה  - סדנאות לעובדים יובל בן בסט‏.
 
סדנת גרפולוגיה משחררת ומעצימה
 
1. להכיר את "העץ שלך" בגובה העיניים.
 
2. לצחוק על עולם המשפחה, היצרים  והזוגיות דרך שרבוט.
 
3. להוריד את המסכה דרך החתימה.
 
4. לתופף על עטים ודפים ולשחרר ממתחים. 
 
5. לחוות את שלושת העולמות שמניעים את האנושות ע"פ הכתב.
 
6. לפתוח "דף חדש" בעבודה ובחיים דרך שינוי כתב היד.
 
7. להכניס אופטימיות ושמחה לכתב היד. 

 
 
סדנה גרפולוגיה
 
בחירת הפעלה גרפולוגית ספציפית 
 
1. סדנת גרפולוגיה וזוגיות – נלמד את הסודות הקטנים של האותיות, המילים, הרווחים וכיצד הם קשורים למשפחה לזוגיות ולחברים. נבחן מי יודע לתת את הספייס ומי זה שלא יודע לפרגן. 
 
2. סדנת גרפולוגיה ב-50 גוונים – כל היצרים מתבטאים באזור התחתון, נבדוק את הפנטזיות, והאם יש דברים שמסתתרים מתחת לארון..
.
3. סדנת גרפולוגיה וחתימות – החתימות מעידות על הרושם הראשוני, נבדוק את הקשר שבין המשפחה לחתימה, כיצד ניתן לראות סימנים לסוגי מקצועית, למי חשוב לעשות רושם ראשוני גדול ומי הצנוע שמתאים לו המשפט " מים שקטים חודרים עמוק".
 
4. סדנת גרפולוגיה ותקשורת – דרך כתב היד נלמד מי האנשים שיודעים לעשות " סמול טוק" טוב מכולם, מי אלה שלוקח להם זמן לבטוח באנשים, ואילו שפשוט לא מוותרים. זה שהופך להיות חבר לרגע וזה שהופך את הרגע להיות חבר.
 
5. סדנת גרפולוגיה ותעסוקה – נבדוק את הקשר שבין גרפולוגיה למבחני מיון, נעבוד על סגנונות טיפוסים על פי כתב היד, כיצד ניתן לאבחן מקצוע של אדם דרך חתימה ונעסוק בכישורי חשיבה.
 
6. סדנת גרפולוגיה ותרבויות – סגנונות כתיבה שונים בתרבויות שונות, ההבדלים בחתימות בין המגזרים השונים בישראל. כיצד התרבות בכתב היד השפיעה על התקדמות האנושות. 
 
7. סדנת פענוח ציורי ילדים – נלמד על התפתחות הציור, מהם הסימנים שצריכים להדליק אור אדום, הסימבוליות של המשפחה בציור ועוד..
 
8. סדנת גרפולוגיה משולבת – סדנה שבה נשלב בין הנושאים השונים שעלו, חתימות, זוגיות, יצרים, תקשורת, תעסוקה ופענוח ציורי ילדים.
 
9. סדנת הומור גרפולוגית - שילוב מנצח בין השמחה, האופטימות וההומור כפי שמתבטאת בכתב היד. 
 
10. סדנת מיקס מקורית וחדשנית- ניתן לשלב תכנים מעולם שפת הגוף והיוגה צחוק, כך ניתן לזהות את מצבו הרגשי של האדם בהתאם לשפת גוף, נלמד לעשות רושם ראשוני חיובי, נצחק על שפת גוף בזוגיות ובדייט, נשתמש בתכנים מעולם היוגה צחוק להפעלות מצחיקות ומשחררות.  

 
לקבלת רעיונות עבור סדנת גרפולוגיה ניתן ליצור קשר באמצעים הבאים :
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה)
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.