אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
בהיותי בתקופת הצבא קבלתי בפעם הראשונה את הספר שבוחן את עולם הגרפולוגיה.
מיותר לציין שהספר גם נגע בתחום המיניות שמסתתר איך לא באזור התחתון של האותיות.מיד התחלתי לאסוף את כתבי היד של הבנות ששירתו עימי כדי לבדוק האם הספר "מדייק בפרטים ".
 
מספר שנים רב מאוחר יותר התחלתי ללמוד גרפולוגיה במכון נפתלי בהוד השרון, הלימודים היו מאוד מעמיקים, טיפולוגיות של אדם, לסן, יונג, לצד ניתוח שבועי של כתבי יד גרמו לי שוב לרצות לראות, כתבי יד של חברי וידידותי. מיכל נפתלי אמרה שאסור לנתח כתב יד כל עוד לא סיימנו את המסלול.
 
אגלה לכם סוד, סקרנותי לא עמדה במבחן, במיוחד כאשר הייתי יוצא עם בחורה חדשה.
כבר בפגישה הראשונה הייתי מבקש את כתב יד כדי לערוך אבחון ראשוני של כתב היד תוך כדי ניסיון לגלות פרט או שניים על הבחורה שאיתה נפגשתי כבר בפעם הראשונה, זכור לי מקרה אחד שבו התאהבתי בכתב היד של הבחורה לדאבוני היא לא ממש התאהבה בי.
 
ככל שהשנים חלפו הסתבר לי שהטקטיקה שבחרתי הייתה לא נכונה. ברגע שאמרתי כי אני גרפולוג אומנם מניותי קפצו אך רק לרגע קט. בדיוק כמו השקעה בבורסה.
מי שמשחק בבורסה יודע כי המנייה יכולה לנסוק מעלה ובאותו היום שעתיים אחרי ישנה צלילה חזקה מטה. כאשר חשפתי את היותי גרפולוג הייתי מקבל לרוב משפט שאומר
"וואי אתה חייב לראות את כתב היד שלי.. אומרים שהוא מאוד מיוחד" המשפט הבאה היה בסגנון "תגיד על פי גרפולוגיה האות "ע" מסמלת את המיניות ?" לדעתי אין גרפולוג שלא ניתקל בשאלה הזאת לפחות בין פעם אחת לאלף פעם. נשבע לכם.
 
הדבר התחיל להיות מעיק, הרגשתי שבמקום שהבחורה תרצה להכיר אותי היא בעצם רוצה להכיר את כתב ידה, חשבתי לעצמי שאולי כדי לעשות את הבליינדייט בכלל תוך כדי שיעור בתחום של גרפולוגיה ולגבות על זה כסף, כך גם הייתי חוסך את תשלום הקפה ויותר לפחות הייתי מרוויח בלי הרגשה של טיפת ניצול.
 
כאשר גרתי בת"א פגשתי מישהי בבלינדיט שעסקה ברפואה משלימה, היא הציעה שנעשה "עסקת ברטר" אני אנתח את כתב ידה והיא תעשה לי עיסוי מענג, אמרתי לעצמי, מה רע בי, כל מה שאני רוצה זאת בת זוג שתעריך אותי כפי שאני !!!
 
כשעבדתי בעיתון מעריב החלטתי במקביל ללימודי גרפולוגיה גם ללמוד עיסוי, ואז המצב רק הוחמר, ההצעות היו הרבה יותר מעניינות " מה דעתך שבפעם הבאה נפגש אצלי" אמרה הבחורה אחרי שיחה בת שעה קלה, קודם כל קשה לסרב להצעה כזאת אבל הרגשתי שאני ממש לא בכיוון הנכון עם בנות המין השני.
 
החלטתי לא עוד !!! בפגישת הכרות עם בנות הזוג השני לא אזכיר את היותיגרפולוג, שלמדתי גרפולוגיה, לא אומר שלמדתי עיסוי ורפלקסולוגיה, לא מסתכל על כתב היד בפגישה ראשונה מינימום שלישית, כל מה שאני עכשיו חושף בפגישות זה את היותי בעל תואר ראשון לומד לתואר שני ועובד במכללה למנהל "sa to" אלה הכללים החדשים.
 
כך יום אחד בעודי משוטט באינטרנט באתר הכרויות look 4 love שוחחתי עם מספר בנות במקביל, שלאחת מהם קראו רותי. לקחתי טלפון, (עד עכשיו שום דבר חדש), התקשרתי אליה והיא ליוותה אותה בשיחה לאורך כל הדרך עד אשר הגעתי הביתה.
החלטנו להיפגש ב11:00 בלילה לאחר שראיתי משחק כדורסל ואני כולי מזיע.
בתום הפגישה נפרדנו בנשיקה מתוקה ומהר עברנו לגור יחד.

לכתב ידה של זוגתי נחשפתי רק לאחר זמן רב , לימים הסתבר לי שהיא לא רצתה שאראה את כתב ידה מיד.
 
בתאריך 22.2.2010 במגרש בלומפיליד מול 15,000 אלף צופים הצעתי לה להינשא לי והיא הסכימה. התחתנו בתאריך 6.6.2010 יצאנו לירח דבש, חזרנו והחיים ממשיכים כסדרם.
 
ביום רביעי האחרון, בעודי בפייסבוק אני רואה מישהי מוכרת לי בפנים ואני מבקש חברות, היא מסכימה ושולחת לי הודעה שהיא זוכרת לטובה את הבליינדיט שלנו מלפני מספר שנים בבית קפה בשם ויולה וכי באותה סיטואציה בתור גרפולוג הסתכלתי על כתב ידה .רצה הגורל לא עוברת חצי שעה וזוגתי מתקשרת אלי ואומרת כי שכחה סיכום פגישה שכתבה בכתב ידה ובקשה ממני לשלוח לה במייל. 

ברגע שסרקתי את כתב ידה עלתה בראשי התובנה, שאחרי שנה וחצי שאנו מכירים, 
סוף סוף יצא לי לראות את כתב ידה ועוד על דפים שלמים,הגרפולוג נכנס לפעולה.
איזו הפתעה ציפתה לי ! כתב יד פשוט מקסים. התאהבתי בכתב ידה כמו בפעם הראשונה שראיתיה, איזה חיבורים בין האותיות, איזה רגישות, (הרגישות שבימים מסוימים בוחנת את רף סבלנותי), איזו חוכמה, פתאום הדברים התחברו. עוצמת הרגשות שלה, החשיבה המהירה, היכולת לקרוא סיטואציות חברתיות בצורה מדהימה,כל אלה הביאו אותי להרגשה שאני סוגר מעגל באותו יום.
 
כך הגעתי לתובונה שלפעמים יש צריך להרפות, לתת לדפוסים מושרשים לנוח קצת ולפתע דברים אחרים יתגלו. לרותי ולי אני מאחל שנתאהב כל יום מחדש. 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.