אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
בהיותי בתקופת הצבא קבלתי בפעם הראשונה את הספר שבוחן את עולם הגרפולוגיה.
מיותר לציין שהספר גם נגע בתחום המיניות שמסתתר איך לא באזור התחתון של האותיות.מיד התחלתי לאסוף את כתבי היד של הבנות ששירתו עימי כדי לבדוק האם הספר "מדייק בפרטים ".
 
מספר שנים רב מאוחר יותר התחלתי ללמוד גרפולוגיה במכון נפתלי בהוד השרון, הלימודים היו מאוד מעמיקים, טיפולוגיות של אדם, לסן, יונג, לצד ניתוח שבועי של כתבי יד גרמו לי שוב לרצות לראות, כתבי יד של חברי וידידותי. מיכל נפתלי אמרה שאסור לנתח כתב יד כל עוד לא סיימנו את המסלול.
 
אגלה לכם סוד, סקרנותי לא עמדה במבחן, במיוחד כאשר הייתי יוצא עם בחורה חדשה.
כבר בפגישה הראשונה הייתי מבקש את כתב יד כדי לערוך אבחון ראשוני של כתב היד תוך כדי ניסיון לגלות פרט או שניים על הבחורה שאיתה נפגשתי כבר בפעם הראשונה, זכור לי מקרה אחד שבו התאהבתי בכתב היד של הבחורה לדאבוני היא לא ממש התאהבה בי.
 
ככל שהשנים חלפו הסתבר לי שהטקטיקה שבחרתי הייתה לא נכונה. ברגע שאמרתי כי אני גרפולוג אומנם מניותי קפצו אך רק לרגע קט. בדיוק כמו השקעה בבורסה.
מי שמשחק בבורסה יודע כי המנייה יכולה לנסוק מעלה ובאותו היום שעתיים אחרי ישנה צלילה חזקה מטה. כאשר חשפתי את היותי גרפולוג הייתי מקבל לרוב משפט שאומר
"וואי אתה חייב לראות את כתב היד שלי.. אומרים שהוא מאוד מיוחד" המשפט הבאה היה בסגנון "תגיד על פי גרפולוגיה האות "ע" מסמלת את המיניות ?" לדעתי אין גרפולוג שלא ניתקל בשאלה הזאת לפחות בין פעם אחת לאלף פעם. נשבע לכם.
 
הדבר התחיל להיות מעיק, הרגשתי שבמקום שהבחורה תרצה להכיר אותי היא בעצם רוצה להכיר את כתב ידה, חשבתי לעצמי שאולי כדי לעשות את הבליינדייט בכלל תוך כדי שיעור בתחום של גרפולוגיה ולגבות על זה כסף, כך גם הייתי חוסך את תשלום הקפה ויותר לפחות הייתי מרוויח בלי הרגשה של טיפת ניצול.
 
כאשר גרתי בת"א פגשתי מישהי בבלינדיט שעסקה ברפואה משלימה, היא הציעה שנעשה "עסקת ברטר" אני אנתח את כתב ידה והיא תעשה לי עיסוי מענג, אמרתי לעצמי, מה רע בי, כל מה שאני רוצה זאת בת זוג שתעריך אותי כפי שאני !!!
 
כשעבדתי בעיתון מעריב החלטתי במקביל ללימודי גרפולוגיה גם ללמוד עיסוי, ואז המצב רק הוחמר, ההצעות היו הרבה יותר מעניינות " מה דעתך שבפעם הבאה נפגש אצלי" אמרה הבחורה אחרי שיחה בת שעה קלה, קודם כל קשה לסרב להצעה כזאת אבל הרגשתי שאני ממש לא בכיוון הנכון עם בנות המין השני.
 
החלטתי לא עוד !!! בפגישת הכרות עם בנות הזוג השני לא אזכיר את היותיגרפולוג, שלמדתי גרפולוגיה, לא אומר שלמדתי עיסוי ורפלקסולוגיה, לא מסתכל על כתב היד בפגישה ראשונה מינימום שלישית, כל מה שאני עכשיו חושף בפגישות זה את היותי בעל תואר ראשון לומד לתואר שני ועובד במכללה למנהל "sa to" אלה הכללים החדשים.
 
כך יום אחד בעודי משוטט באינטרנט באתר הכרויות look 4 love שוחחתי עם מספר בנות במקביל, שלאחת מהם קראו רותי. לקחתי טלפון, (עד עכשיו שום דבר חדש), התקשרתי אליה והיא ליוותה אותה בשיחה לאורך כל הדרך עד אשר הגעתי הביתה.
החלטנו להיפגש ב11:00 בלילה לאחר שראיתי משחק כדורסל ואני כולי מזיע.
בתום הפגישה נפרדנו בנשיקה מתוקה ומהר עברנו לגור יחד.

לכתב ידה של זוגתי נחשפתי רק לאחר זמן רב , לימים הסתבר לי שהיא לא רצתה שאראה את כתב ידה מיד.
 
בתאריך 22.2.2010 במגרש בלומפיליד מול 15,000 אלף צופים הצעתי לה להינשא לי והיא הסכימה. התחתנו בתאריך 6.6.2010 יצאנו לירח דבש, חזרנו והחיים ממשיכים כסדרם.
 
ביום רביעי האחרון, בעודי בפייסבוק אני רואה מישהי מוכרת לי בפנים ואני מבקש חברות, היא מסכימה ושולחת לי הודעה שהיא זוכרת לטובה את הבליינדיט שלנו מלפני מספר שנים בבית קפה בשם ויולה וכי באותה סיטואציה בתור גרפולוג הסתכלתי על כתב ידה .רצה הגורל לא עוברת חצי שעה וזוגתי מתקשרת אלי ואומרת כי שכחה סיכום פגישה שכתבה בכתב ידה ובקשה ממני לשלוח לה במייל. 

ברגע שסרקתי את כתב ידה עלתה בראשי התובנה, שאחרי שנה וחצי שאנו מכירים, 
סוף סוף יצא לי לראות את כתב ידה ועוד על דפים שלמים,הגרפולוג נכנס לפעולה.
איזו הפתעה ציפתה לי ! כתב יד פשוט מקסים. התאהבתי בכתב ידה כמו בפעם הראשונה שראיתיה, איזה חיבורים בין האותיות, איזה רגישות, (הרגישות שבימים מסוימים בוחנת את רף סבלנותי), איזו חוכמה, פתאום הדברים התחברו. עוצמת הרגשות שלה, החשיבה המהירה, היכולת לקרוא סיטואציות חברתיות בצורה מדהימה,כל אלה הביאו אותי להרגשה שאני סוגר מעגל באותו יום.
 
כך הגעתי לתובונה שלפעמים יש צריך להרפות, לתת לדפוסים מושרשים לנוח קצת ולפתע דברים אחרים יתגלו. לרותי ולי אני מאחל שנתאהב כל יום מחדש. 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.