אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 

הפקת מסיבת סיום מצריכה מקום, כיבוד, והפעלה חברתית. במאמר זה נתמקד בפעילות שיכולה להתאים לפסיפס האנושי בארגון שלכם ולסוג האירוע.
פעילות פרידה צריכה להיות הגשר לתפקיד ולאתגר הבאה בחיים. להלן מספר רעיונות עבור מסיבת פרישה ופרידה.
 
מסיבת פרישה בסגנון גרפולוגיה -  נפרד דרך הכתיבה, במופע גדוש בהומור נתמקד בכתב היד. נחשוף את היצרים שעולים מהציורים, החברים והעובדים יעלו ויחתמו ואנו נגלה, איזה רושם ראשוני עולה. דרך כתיבה ברכות נבין מי הרומנטי ומי הטיפוס השכלתני.
 
מסיבת פרישה בסגנון יוגה צחוק – המחקרים מראים כי הצחוק טוב לבריאות, התחושה הטובה שעולה מהצחוק תגרום גם לסקפטי להוזיל דמעה וצחוק. דרך מעגל צחוק נשתחרר, דרך פנטומימה נפרד, לא נפקיר את גייבריש כי מילות צריכות להיאמר, ועל משחקים וכריות לא נוותר.
 
מסיבת פרישה בסגנון חשפנות – דרך שפת גוף נחשוף את הסודות הכמוסים, כמו פלרטוט בין גברים לנשים. רושם ראשוני כפי שמשתקף בלחיצת היד, סימנים לעצבנות וחוסר יושר ועמידה מול קהל. מסיבת סיום תפקידה להכין "למופע הבאה".
 
מסיבת פרישה מעולם הרווקות – דרך קלפים, גרפולוגיה, שפת גוף, נקדם את הכלה בחיוך. נערוך אבחון ראשוני של כתב היד כאשר כלת השמחה והחתן יעמדו במרכז. ניתן טיפים לזוגיות טובה כאשר המילה סקס תקבל ביטוי מיוחד.
 
מסיבת פרישה ממקום העבודה – כפי שאנו עושים שנים רבות, פרידה ממקום העבודה זה עסק חשוב מאוד. נערוך שילוב מעניין בין גרפולוגיה ופיתוח מצוינות ובין היתר נחשוף את שפת הגוף. נבקש מהעובדים לעלות על הבמה ותוך כדי שהם מברכים נעצים את שפת גופם.
 
מסיבת פרישה סוף שנה - נתחיל במשחקים והפעלות לחימום הלבבות, נעבור לכתיבה על גבי הלוח ונחשוף פרטים על משמעות היצרים, דרך קלפים נביע בצורה חופשית את הרגשות מול החברות והחברים הטובים, ניתן טיפים בשפת גוף ונתמקד באומנות החיזור.
 
לקבלת רעיונות למסיבת פרישה וסיום ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 עד 22:00 בלילה.
_______________________________________________________

 מסיבת פרישה - תופעה חברתית
                                     
מסיבת פרישה היא חלק מהנורמה המקובלת בחברה ובארגון שבה עובד/ת מסיימים את תפקידם.
פעילות פרידה תפקידה להכין לשלב הבאה בחיים. מסיבות פרישה מתחילות כבר בגן עוברות דרך סיום לימודים בבית הספר לאחר שמונה שנות לימוד מגיע מסיבת סיום מבית הספר מובילה אותנו לתיכון או מי חטיבת הביינים לאחר שש שנות לימוד. בכיתה י"ב יש מסיבת סיום והיא משמעותית בדרך אל הצבא. מסיבות סוף שנה בתיכון מסמלת את היציאה מנערות לבגרות ולצבא. בתום שלוש שנים או שתיים (אצל הנשים) שוב מתקיימת מסיבת פרידה מהצבא אל עבר הלימודים והעבודה. המעגל הזה ממשיך לכל אורך חיינו, בתום לימודים באוניברסיטה מתקיימת מסיבות פרישה לאחר שהחלטנו לעזוב את מקום עבודתנו אנו מקיימים מסיבת פרישה. מסיבת רווקות ורווקים הינה גם מסיבת פרידה מחיי הרווקות.
המושג "מסיבת פרישה" משמש בקונוטציה יותר רגשית מאשר המושג "מסיבת פרידה".
במילה פרישה יש תחושה של התבדלות, בפוליטיקה נהוג להשתמש בביטוי פרישה מהחיים הפוליטיים, דוד לוי היה נוהג "לפרוש לביתו" כל פעם שהיה משבר בינו לבין חבריו למפלגה.
מסיבת פרידה בקיבוץ, האם יש דבר כזה ? מחקרים רבים נעשו על חברי קיבוצים. אחת מהסיבות  להתעניינות של החוקרים היא כי בקיבוצים לא היה מצב של פרישה, כלומר חברי/ות הקיבוץ המשיכו לעבוד עד שלא יכלו יותר. הדבר לא נתחם בגיל. ישנם סימוכין שמראים כי עצם זה שהייתה המשכיות ולא הייתה פרישה ממקום עבודה, הדבר תרם לבריאות הפיזית והנפשת של חברי/ות הקיבוץ.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.