אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

שודד נכנס לבנק לוקח את הכסף ולפתע רואה כי המסכה נשמטה מפניו. פונה ללקוח שמולו ושואל האם הוא ראה את פניו, הלקוח מודה שכן והשודד יורה בו. מסתכל סביבו ורואה שיש רק בעל ואישה פולנים. שואל השודד את האישה האם הסתכלת בפני? עונה לו " חס וחלילה" אבל נראה לי שדווקא בעלי הסתכל...
 
כיום עובדי הבנק נדרשים לתת שירות וגם להיות מספיק שיווקים בכדי למכור תוכניות חיסכון, כך בעצם תפקיד עובדי הבנק גדל במהלך השנים. מהצד השני נכנסו מוקדי טלפון ומיקור חוץ לבנקים שהגדילו את הצורך בהשקעה בצד השירותי. תפקידי העובדים שונו, אפילו תפקיד "הטלר" שהיה בעבר פשוט הפך היום להיות עם הרבה יותר אחריות ותוכן ובבנקים מסוימים הם אפילו מורשי חתימה.
 
סדנאות לעובדי בנק פותחו בכדי לתת מענה למגוון תחומים, סדנאות גיבוש, ערבי צוות, הרמת כוסית, פרידה מעובד/ת, פיתוח ההון האנושיעבודת צוות, תקשורת בין אישית..
 
לפניכם מרוכזים הסדנאות, בחרו את הסדנא שהכי אפקטיבית עבורכם.
 
סדנאות גיבוש לצוות ותיק – סדנאות שמתאימות לצוות שעובד כבר זמן רב ביחד. טוב לערב חברה, ימי כיף, ימי כיף, פרידה מעובד/ת הרמת כוסית.
הנושאים – גרפולוגיה, חתימות, כתב יד, ציורים, זוגיות, תקשורת ויצרים. שפת גוף בין גברים לנשים, רושם ראשוני, יוגה צחוק הפעלות ומשחקים שיקפצו את העובדים.
 
סדנאות גיבוש לצוות חדש – סדנאות שמתאימות כאשר יש גיוס גדול למוקדי השירות השונים, או אם רחמה לצלן הצוות בבנק הוחלף.
הנושאים – משחקי הכרות, תקשורת בין אישית, עבודה צוותית, תחרויות בין צוותים, יתרונות הצוות
 
סדנת גרפולוגיה לעובדי בנק – "משחק מורשה החתימה" בו נעשה תחרות של החתימה המרשימה ביותר ומה פירושה. נבקש מעובדי ועובדות הבנק לכתוב על הדף ואנו נבחין מי באמת "הבוס בקומה", היצרים הולכים טוב עם ציורים ואנו מבטיחים שיתגלו דברים מאוד מעניינים. גרפולוגיה היא סדנא מרתקת שתצחיק מאוד את חברי הצוות.
 
סדנת צחוק לעובדי הבנק – הכלכלנים יופתעו ממה שהם מסוגלים. סדנה משחררת שבה נערוך משחקי חברה, הפעלות דרך כיסאות וכריות, מעגלי צחוק, אלתור, גיבריש ופנטומימה, תחרויות צחוק ..
 
סדנת מנהיגות בבנק – סדנה שתשים את הדגש על היחס שבין המנהל לבין המנהיג. נעבור בקצרה על תיאוריות מנהיגות, ודרך הפעלה נלמד כיצד המנהלים מתמודדים עם משימות, ניתן טיפים לניהול סדר יום, חשיבות תקשורת בין אישית, היכן המנהל ממקם את עצמו ועוד.
 
סדנת פיתוח מצוינות לעובדי הבנק – סדנה שבה נשים את הדגש על הצורך בחדשנות. נערוך משחקי "יציאה מהקופסה", נתמקד בדמיון, בסיפור הנרטיבי, אופטימיות, הומור, נעבוד על התקשרות הבין אישית ואינטליגנציה חברתית.
 
סדנת שפת גוף לעובדי בנק – סדנה שבה ניתן להתמקד בתקשורת בין חברי הצוות, וכן בשירות ובמכירה דרך שפת גוף.
רושם ראשוני, תפקיד העיניים והמבט, לחיצת היד, משמעות תנועות הרגלים, גילוי אמפטיה וקרבה, שיקוף של שפת גוף ועוד. 
אפשר לקבל סדנא משעשעת ומקורית שבה נציג את ההבדלים בשפת הגוף שבין גברים לנשים, פלרטוט, תפקיד אביזרי לבוש, זוגיות ותקשורת בין בני זוג ועוד.
 

לקבלת הצעות ורעיונות לימי כיף, סדנאות גיבוש, הרמת כוסית ופרידה ופיתוח עבודת צוות ומצוינות ניתן ליצור קשר בטלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160. 
_________________________________________________________

ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.