אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

שודד נכנס לבנק לוקח את הכסף ולפתע רואה כי המסכה נשמטה מפניו. פונה ללקוח שמולו ושואל האם הוא ראה את פניו, הלקוח מודה שכן והשודד יורה בו. מסתכל סביבו ורואה שיש רק בעל ואישה פולנים. שואל השודד את האישה האם הסתכלת בפני? עונה לו " חס וחלילה" אבל נראה לי שדווקא בעלי הסתכל...
 
כיום עובדי הבנק נדרשים לתת שירות וגם להיות מספיק שיווקים בכדי למכור תוכניות חיסכון, כך בעצם תפקיד עובדי הבנק גדל במהלך השנים. מהצד השני נכנסו מוקדי טלפון ומיקור חוץ לבנקים שהגדילו את הצורך בהשקעה בצד השירותי. תפקידי העובדים שונו, אפילו תפקיד "הטלר" שהיה בעבר פשוט הפך היום להיות עם הרבה יותר אחריות ותוכן ובבנקים מסוימים הם אפילו מורשי חתימה.
 
סדנאות לעובדי בנק פותחו בכדי לתת מענה למגוון תחומים, סדנאות גיבוש, ערבי צוות, הרמת כוסית, פרידה מעובד/ת, פיתוח ההון האנושיעבודת צוות, תקשורת בין אישית..
 
לפניכם מרוכזים הסדנאות, בחרו את הסדנא שהכי אפקטיבית עבורכם.
 
סדנאות גיבוש לצוות ותיק – סדנאות שמתאימות לצוות שעובד כבר זמן רב ביחד. טוב לערב חברה, ימי כיף, ימי כיף, פרידה מעובד/ת הרמת כוסית.
הנושאים – גרפולוגיה, חתימות, כתב יד, ציורים, זוגיות, תקשורת ויצרים. שפת גוף בין גברים לנשים, רושם ראשוני, יוגה צחוק הפעלות ומשחקים שיקפצו את העובדים.
 
סדנאות גיבוש לצוות חדש – סדנאות שמתאימות כאשר יש גיוס גדול למוקדי השירות השונים, או אם רחמה לצלן הצוות בבנק הוחלף.
הנושאים – משחקי הכרות, תקשורת בין אישית, עבודה צוותית, תחרויות בין צוותים, יתרונות הצוות
 
סדנת גרפולוגיה לעובדי בנק – "משחק מורשה החתימה" בו נעשה תחרות של החתימה המרשימה ביותר ומה פירושה. נבקש מעובדי ועובדות הבנק לכתוב על הדף ואנו נבחין מי באמת "הבוס בקומה", היצרים הולכים טוב עם ציורים ואנו מבטיחים שיתגלו דברים מאוד מעניינים. גרפולוגיה היא סדנא מרתקת שתצחיק מאוד את חברי הצוות.
 
סדנת צחוק לעובדי הבנק – הכלכלנים יופתעו ממה שהם מסוגלים. סדנה משחררת שבה נערוך משחקי חברה, הפעלות דרך כיסאות וכריות, מעגלי צחוק, אלתור, גיבריש ופנטומימה, תחרויות צחוק ..
 
סדנת מנהיגות בבנק – סדנה שתשים את הדגש על היחס שבין המנהל לבין המנהיג. נעבור בקצרה על תיאוריות מנהיגות, ודרך הפעלה נלמד כיצד המנהלים מתמודדים עם משימות, ניתן טיפים לניהול סדר יום, חשיבות תקשורת בין אישית, היכן המנהל ממקם את עצמו ועוד.
 
סדנת פיתוח מצוינות לעובדי הבנק – סדנה שבה נשים את הדגש על הצורך בחדשנות. נערוך משחקי "יציאה מהקופסה", נתמקד בדמיון, בסיפור הנרטיבי, אופטימיות, הומור, נעבוד על התקשרות הבין אישית ואינטליגנציה חברתית.
 
סדנת שפת גוף לעובדי בנק – סדנה שבה ניתן להתמקד בתקשורת בין חברי הצוות, וכן בשירות ובמכירה דרך שפת גוף.
רושם ראשוני, תפקיד העיניים והמבט, לחיצת היד, משמעות תנועות הרגלים, גילוי אמפטיה וקרבה, שיקוף של שפת גוף ועוד. 
אפשר לקבל סדנא משעשעת ומקורית שבה נציג את ההבדלים בשפת הגוף שבין גברים לנשים, פלרטוט, תפקיד אביזרי לבוש, זוגיות ותקשורת בין בני זוג ועוד.
 

לקבלת הצעות ורעיונות לימי כיף, סדנאות גיבוש, הרמת כוסית ופרידה ופיתוח עבודת צוות ומצוינות ניתן ליצור קשר בטלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160. 
_________________________________________________________

ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.