אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סדנאות גיבוש תפקידן להשפיע על האינטראקציה בין העובדים. התוצאה האופרטיבית בסיום הסדנא צריכה להיות שרמת תקשורת הבין אישית תהיה טובה יותר בין העובדים לבין ראש הצוות מה שיוביל בסופו של יום לתפוקה ומוטיבציה גבוהה יותר.
 
סדנת כיף לצוותים – הרבה פעמים ראשי צוותים ומנהלי/ות משאבי אנוש מבקשים לערוך ערב חברה.
בערב כזה הכוונה לצקת תכנים מעניינים שיכולים להילקח מתחום גרפולוגיה, הומור, שפת גוף, יוגה צחוק.
 
במידה והוזמנה הרצאה משותפת הדבר יתרום לכך שגם צוות העובדים יכול לקחת חלק פעיל בשאלות ובהשתתפות.המפגש הלא פורמאלי ביו העובדים הינו גורם חשוב בהחלפת חוויות, בשיתוף תכנים אישיים, במיתון קונפליקטים, ובחיזוק התקשורת הבין אישית החיסרון במפגש כזה הוא שהצוות לא עובר תהליך של שינוי בתוכו. 
 
סדנה תהליך לפיתוח צוות – כאשר ההנהלה בוחרת בסדנת תהליך לפיתוח צוות, המטרה היא לערוך שינוי. השינוי יכול להיות ביחסים בתוך הצוות, בין הצוות להנהלה, בין העובדים במחלקות השונות, במקרה כזה כדי לבחור בסדנא המתמקדת בסגנונות תקשורת, בדו שיח. פעילות יזומה לעובדים ומשחקי חברה שיעזרו להכרות והתובנה כי גם אם יש שוני אפשר להכיר לכבד ולעבוד בשיתוף פעולה.  
 
שינוי בעבודת צוות מצריך סדנה אחרת שבה ההתמקדות היא בעבודת הצוות, כאן העובדים יחולקו לקבוצות, יוטלו עליהם משימות כשבסוף התובנות של המשימות יכתבו על הלוח לקראת יישומם בעבודה.
סדנת תהליך מטרתה שהעובדים יעברו תהליך שישפר את תהליכי התקשורת ותהליכי העבודה. סדנאות נוספות בתחום זה יכולת להיות בשיפור לחץ ושחיקה, ניהול זמן, גישור ועוד..
 
תפקיד המנהל/ת בהזמנת סדנה – כאשר ישנו צורך בעשיית סדנה לפיתוח צוותים וכדי שתהיה אפקטיבית מעבר לאחריותו של מנחה הקבוצה יש צורך שמנהל/ת יבצע בדיקה מול עובדיו. הבדיקה צריכה להתמקד בתהליכים שקודמים לתוצאות, הדבר יתאפשר עם המנהל/ת יחליטו להיות נוכחים בישיבות (שאינם בסדר יומם הקבוע) ויתבוננו בתהליכי עבודה הצוות למספר שעות ואפילו ימים.
 
המנהל/ת עלולים להיות מופתעים, לדוגמא אם המנהל/ת חושבים על סדנא בניהול זמן כיוון שלצוות לוקח המון זמן להחליט יסתבר שבעצם יש בעיה של חוסר "כימיה" בין העובדים ואז ייתכן שהסדנא שצריכה להיות בדגש על פיתוח עבודת הצוות
המקרה היותר בעייתי הו בכך שלמנהל/ת יש חלק בירידת התפוקה של העובדים.
כאן נכנס היועץ הארגוני ומנחה הקבוצה כדי להחליט על הסדנא הטובה ביותר.
זמן הסדנא יכול לנוע מיום אחד שלם בין 4 -6 שעות לבין מספר מפגשים, זאת בהתאם להתקדמות הקבוצה.
 
מה גיק וולץי טוען ? הוא מציין את העובדה כי לרוב אין די חגיגות במקום עבודה.
במהלך הרצאותיו כשהוא שואל האם המנהלים חוגגים במידה מספקת רק מעטים מרימים ידיים. במשך עשרים שנה בתפקידו בגינרל אלקטריק הוא "חפר" למנהליו בנוגע לחשיבות החגיגות במקום העבודה.
 
תרבות ארגונית וחשיבות החגיגה – הטמעת התרבות הארגונית תתבצע דרך תגמולים, פרסים וטקסים. כשעורכים טקס בהחלט אפשר לשלב גם "אקט בידורי".
 
לסיכום סדנת כיף או הרצאה משתפת תעזור להפיך אווירה טובה במהלך הערב ואף למחרת, אך סדנא המתבססת על שינוי תהליכי תעזור בקבלת דפוסי פעולה חדשים בקרב הצוות אשר יובילו לתפוקות טובות יותר. תפקיד מנהל/ת לבחור יחד עם היועץ ארגוני את הסדנה הטובה ביותר לצוות העובדים.

לקבלת ייעוץ בבחירת סדנאות גיבוש ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
משרד 03-5590868 נייד 050-5711160 (ניתן להתקשר עד 22:00 בלילה)
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.