אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

מהנדס אזרחי, מהנדס סביבה, ומהנדס תוכנה רבים ביניהם של מי המקצוע הכי עתיק בעולם.

מהנדס אזרחי : כתוב בספר בראשית שכבר ביום הראשון אלוהים ברא את השמיים והארץ מתוך כל הכאוס שנוצר שם עוד לפני. כלומר הוא היה צריך מהנדס אזרחי שיארגן את הכול.
 
מהנדס סביבה משיב אבל כתוב בהמשך הפסוק "ורוח האלוהים מרחפת על פני המים" כלומר היה צריך מהנדס סביבה שיסדר את הכול.   

מביט מהנדס התוכנה בשניהם ומתגלגל מצחוק, שואלים אותו למה אתה צוחק ? משיב להם מהנדס התוכנה ומי לדעתכם עשה שם את כל הבלאגן ? ... 

תפקיד המהנדסים הוא לפתור בעיות טכניות. התפקיד שלנו הוא לגבש אותם, להצחיק אותם ובסדנת פיתוח מצוינות לגרום להם לשאול "למה" (על פי תפיסתו של פרופסור ברנרד אמדיי).

 
סדנאות גיבוש למהנדסים מטרתם היא חיזוק רוח הצוות וההון האנושי תוך שימוש בהומור ובהפעלת העובדים. לפניכם רשימה של סדנאות אשר מותאמות למהנדסים.
 
סדנאות גיבוש לצוות חדש של מהנדסים – כאשר ישנו צוות שרובו או חלקו חדש כדאי להתמקד בתקשורת הבין אישית של המהנדסים.
הנושאים – משחקי הכרות, שפת גוף ורושם ראשוני, משימות קבוצתיות ואישיות.
 
סדנאות גיבוש לצוות וותיק של מהנדסים – המטרה בסדנה הזאת היא יציאה מהשגרה ונתינת התחושה כי הארגון משקיעה בהם.
הנושאים – שפת גוף בין גברים לנשים, שפת גוף כרושם ראשוני, גרפולוגיה החתימה "המהונדסת" ביותר, משחקי חברה, משחקי צחוק, פנטומימה, אלתור ועוד. 
 
סדנה למהנדסי בנייה, חשמל, מיזוג ומעליות- סדנה בשפת גוף מאתגרת ..
הנושאים - טיפים לרושם ראשוני נכון, משחקי ידיים, משחקי מבטים, סימנים לעצבנות וחוסר יושר, נגלה למי יכולת לעשות מספר דברים במקביל, שפת גוף שבין גברים לנשים, נבחן מי מתכנן מראש את המראה החיצוני.
 
סדנה למהנדסי חקלאות וגיאו אינפורמציה – סדנה המתמקדת בפיתוח חזון ומנהיגות, במיפוי וראיית דברים "מלמעלה".
הנושאים - סגנונות מנהיגות, תפקידי המנהל והמנהיג, חשיבות החזון, מטרות ויעדים, משימות אישיות, תחרות בין צוותי.
 
סדנה למהנדסי מבנה –  סדנת גרפולוגיה שתפעיל את מהנדסי המבנה.
הנושאים – חישוב לחץ כתב היד על הדף במקום חישוב "לחץ המבנה", תכנון הקונסטרוקציה על הכתב ומשמעותו, הטרחות כתב היד הנתון למצבי רוח אופטימיים במיוחד. פירוש חתימות "מהונדסות".
 
סדנה למהנדסי סביבה ומים – סדנה שבה נתמקד בפיתוח מצוינות.
הנושאים – תרגילים המדגימים "יציאה מהקופסה", ניהול זמן נכון, חשיבה חיובית דמיון מודרך, הומור, שיפור זיכרון, תרגיל "מה אני צריך לעשות".
 
סדנה למהנדסי תחבורה – סדנת יוגה צחוק שתגרום למהנדסים לנסוע במחליפים במהירות גבוהה במיוחד.
הנושאים – מעגלי צחוק, משחקי אסוציאציה, פנטומימה, תחרות בין צוותים, משחקי כריות, משחקי כדור ועוד.
 
סדנה למהנדסי תוכנה ומחשבים – סדנה בעלת מגוון אפליקציות, בדגש על זיכרון PCM ומערכות הפעלה חדישה, מציאת BUG.
הנושאים – השימוש בגרפולוגיה לאבחון ואיתור "באג" אישיותי, משחקים מהנים לשיפור עבודת צוות, שיפור זיכרון, שפת גוף בין גברים לנשים, נתינת משוב חיובי, שיפור חדשנות.
 
להזמנת סדנאות גיבוש למהנדסים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן להתקשר עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.