אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אם אתם צריכים להפיק יום עיון ולארגן סדנאות חוויה או הרצאות מרתקות ללקוחות או לעובדים לפניכם מגוון עשיר של רעיונות עבור סדנה או הרצאה במספר רב של נושאים ותחומים המתאימים לכנסים ואירועים. לאחרונה התקיים כנס בתחום השיווק בגני התערוכה. האירוע פוצל למספר מתחמים עיקריים :
 
1.דוכני הסברה שבהם היה ניתן למצוא חברות הפקה רבות שהציגו אטרקציות שונות.
2.אולם שבו התקיים הפאנל עם מנהלי השיווק של קוקה קולה, רדבול, שטראוס וכן הרצאות נוספות בתחום היוטיוב ועוד..  
3.אולם אירועים גדול שבו התקיים מופע רוק (שחלקו היה באוויר), מופע לייזר..
4.אולם שבו ניגנו הרכבים שונים מוזיקה לקהל הרחב.
 
תפקיד ההרצאות ביום עיון
יום עיון נועד לספק ידע מקצועי הן לעובדים והן ללקוחות חדשים אשר גויסו על ידי הפרסום שקדם לכנס והן ללקוחות וותיקים אשר הוזמנו באופן ישיר. בכל כנס משתדלים המפיקים להכניס איזה שהיא אטרקציה נוספת בכדי שהאורחים הרבים יקבלו גם ערך נוסף, אחת מאותם אטרקציות יכולות להיות סדנאות והרצאות מרתקות ובלתי נשכחות במגוון נושאים שתפקידם לעניין, לגוון, ולתת סוג של חוויה מנצחת.
 
לפניכם מספר רעיונות לסדנאות או הרצאות על פי בחירתכם לאירוע בלתי נשכח
 
1.סדנת גרפולוגיה – סדנה רעננה ויוקרתית שתתמקד בחתימות כמקור לקבלת ידע עסקי, לצד זוגיות תקשורת ויצרים כפי שמתבטאים בשורות במילים ובאותיות.
2.סדנת אימפרוביזציה – כיום הנושא של אלתור נלמד גם בקורסי דיבייט, מלבד הצגת טיעון בצורה הנכונה ביותר צריך לדעת להסתדר מול תכנים חדשים, עורכי דין לא פעם מופעים מגילוים חדשים מצד ההגנה או התביעה. סדנת אימפרוביזציה גורמת להתמודדות מול אתגרים מילוליים בצורה הומוריסטית ומצחיקה ולצידה הפעלה דרך פנטומימה, וג'יבריש.
3.סדנת יוגה צחוק – אין כמו להוריד קלוריות דרך צחוק, למי שלא יודע שעת צחוק שווה לכחמש מאות קלוריות, מעגל צחוק, משחקים משעשעים ותחרויות מורידה מחיצות והופכת בין אנשים מה שיכול לעזור בתהליך הקניה בשלב מאוחר יותר.
4.סדנת שפת גוף ותקשורת – רושם ראשוני, הבדלים שבין שפת הגוף של הגבר לזאת של האישה, תקשורת נכונה מול לקוחות, עמידה מול קהל, סימנים לעצבנות וחוסר יושר וכן
משחקים אשר מעודדים הכרות בין המשתתפים. 
5.סדנת משולבת – ניתן לשלב בין הנושאים לדוגמא המשותף בין חתימות על פי גרפולוגיה ורושם ראשוני על פי שפת גוף ומשחקי הכרות בין האורחים. 
6.הרצאות וסדנאות נוספות - אינטליגנציה רגשית , אסרטיביות, גישור, מנהיגות, מכירות, פיתוח צוותים, פענוח ציורי ילדים, שיפור זיכרון, שרות לקוחות, תקשורת בין אישית.
 
לפרטים נוספים אודות הרצאות עבור יום עיון וכנסים ניתן ליצור קשר במספרים הבאים :
במשרד 03-5590868 ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן ליצור קשר עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.