אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אם אתם צריכים להפיק יום עיון ולארגן סדנאות חוויה או הרצאות מרתקות ללקוחות או לעובדים לפניכם מגוון עשיר של רעיונות עבור סדנה או הרצאה במספר רב של נושאים ותחומים המתאימים לכנסים ואירועים. לאחרונה התקיים כנס בתחום השיווק בגני התערוכה. האירוע פוצל למספר מתחמים עיקריים :
 
1.דוכני הסברה שבהם היה ניתן למצוא חברות הפקה רבות שהציגו אטרקציות שונות.
2.אולם שבו התקיים הפאנל עם מנהלי השיווק של קוקה קולה, רדבול, שטראוס וכן הרצאות נוספות בתחום היוטיוב ועוד..  
3.אולם אירועים גדול שבו התקיים מופע רוק (שחלקו היה באוויר), מופע לייזר..
4.אולם שבו ניגנו הרכבים שונים מוזיקה לקהל הרחב.
 
תפקיד ההרצאות ביום עיון
יום עיון נועד לספק ידע מקצועי הן לעובדים והן ללקוחות חדשים אשר גויסו על ידי הפרסום שקדם לכנס והן ללקוחות וותיקים אשר הוזמנו באופן ישיר. בכל כנס משתדלים המפיקים להכניס איזה שהיא אטרקציה נוספת בכדי שהאורחים הרבים יקבלו גם ערך נוסף, אחת מאותם אטרקציות יכולות להיות סדנאות והרצאות מרתקות ובלתי נשכחות במגוון נושאים שתפקידם לעניין, לגוון, ולתת סוג של חוויה מנצחת.
 
לפניכם מספר רעיונות לסדנאות או הרצאות על פי בחירתכם לאירוע בלתי נשכח
 
1.סדנת גרפולוגיה – סדנה רעננה ויוקרתית שתתמקד בחתימות כמקור לקבלת ידע עסקי, לצד זוגיות תקשורת ויצרים כפי שמתבטאים בשורות במילים ובאותיות.
2.סדנת אימפרוביזציה – כיום הנושא של אלתור נלמד גם בקורסי דיבייט, מלבד הצגת טיעון בצורה הנכונה ביותר צריך לדעת להסתדר מול תכנים חדשים, עורכי דין לא פעם מופעים מגילוים חדשים מצד ההגנה או התביעה. סדנת אימפרוביזציה גורמת להתמודדות מול אתגרים מילוליים בצורה הומוריסטית ומצחיקה ולצידה הפעלה דרך פנטומימה, וג'יבריש.
3.סדנת יוגה צחוק – אין כמו להוריד קלוריות דרך צחוק, למי שלא יודע שעת צחוק שווה לכחמש מאות קלוריות, מעגל צחוק, משחקים משעשעים ותחרויות מורידה מחיצות והופכת בין אנשים מה שיכול לעזור בתהליך הקניה בשלב מאוחר יותר.
4.סדנת שפת גוף ותקשורת – רושם ראשוני, הבדלים שבין שפת הגוף של הגבר לזאת של האישה, תקשורת נכונה מול לקוחות, עמידה מול קהל, סימנים לעצבנות וחוסר יושר וכן
משחקים אשר מעודדים הכרות בין המשתתפים. 
5.סדנת משולבת – ניתן לשלב בין הנושאים לדוגמא המשותף בין חתימות על פי גרפולוגיה ורושם ראשוני על פי שפת גוף ומשחקי הכרות בין האורחים. 
6.הרצאות וסדנאות נוספות - אינטליגנציה רגשית , אסרטיביות, גישור, מנהיגות, מכירות, פיתוח צוותים, פענוח ציורי ילדים, שיפור זיכרון, שרות לקוחות, תקשורת בין אישית.
 
לפרטים נוספים אודות הרצאות עבור יום עיון וכנסים ניתן ליצור קשר במספרים הבאים :
במשרד 03-5590868 ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן ליצור קשר עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.