אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ערב של כיף למשרד מצריך כמה דברים עיקריים, שבראשם ארגון והפקה בפועל עבור אירוע חברתי מגבש. פעילות חברתית אשר תצחיק, תפעיל, תאתגר ותאחד את העובדים היא המתכון המוצלח ביותר לכך.
לפניך מספר רעיונות בכדי ליצור אירוע של כיף למשרד שייתן ערך מוסף לתחושה של העובדים כי החברה משקיעה בהם.
 
1.יש לקבוע תאריך רק לאחר שבוחנים את הלוח שנה ואת היומן, יש לבחור שלושה תאריכים שיכולים להיות רלבנטיים ובהתייעצות עם ההנהלה והעובדים לבחור את היום הטוב ביותר לקיום האירוע.
2.יש לרשום את המטרות והתוצאות המקוות וכן לערוך תרשים ובו כל הפעולות הנדרשות מבחינתכם.
3.אפיונו את העובדים לפי מגזר, גיל, סטאטוס, אם אתם יודעים מהי הפעילות החברתית המועדפת על חלק גדול מהעובדים תנו לה ביטוי.
4.בקשת המלצות-בהתאם לאפיון העובדים צרו קשר עם האומן/ית ובקשו המלצות טלפוניות
 
מגוון אטרקציות ופעילויות לעובדים
א. סדנת גרפולוגיה – דרך חתימות אותיות מילים וציורים יהיה אפשר לבדוק את מצב היצרים, את הרושם הראשוני. נשלב בדיחות והרבה הומור ישפך, זהו מופע חשפנות מקורי ומרתק.
ב.משחק ואימפרוביזציה – משחקי אסוציאציה הם מקור להרבה מאוד צחוק. אלתור, ג'יבריש, פנטומימה, תיפוף גוף יעזרו "לתגבר" את החדשנות בקרב העובדים לצד רגעים וסיטואציות משעשעות מעולם העסקים.
ג.שפת גוף ותקשורת בין אישית – שפת גוף בין גברים לנשים, רושם ראשוני, תדמית, משחקי תקשורת בזוגות ובקבוצה. עמידה מול קהל, טיפים שיהפכו את העובדים לציידים.
ד.יוגה צחוק – המתכון לצחוק על פי מעגלי צחוק ומשחקים משחררים ומעוררים ולאלה שעושות דיאטה רק שתדעו ששעת צחוק שווה חמש מאות קלוריות.
ה. סדנה משולבת- גרפולוגיה, שפת גוף, משחקי חברה שיהפכו את ערב כיף לאירוע שיטביע את חותמו לזמן ממושך.
 
להזמנת סדנאות עבור ערב כיף ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.