אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ערב של כיף למשרד מצריך כמה דברים עיקריים, שבראשם ארגון והפקה בפועל עבור אירוע חברתי מגבש. פעילות חברתית אשר תצחיק, תפעיל, תאתגר ותאחד את העובדים היא המתכון המוצלח ביותר לכך.
לפניך מספר רעיונות בכדי ליצור אירוע של כיף למשרד שייתן ערך מוסף לתחושה של העובדים כי החברה משקיעה בהם.
 
1.יש לקבוע תאריך רק לאחר שבוחנים את הלוח שנה ואת היומן, יש לבחור שלושה תאריכים שיכולים להיות רלבנטיים ובהתייעצות עם ההנהלה והעובדים לבחור את היום הטוב ביותר לקיום האירוע.
2.יש לרשום את המטרות והתוצאות המקוות וכן לערוך תרשים ובו כל הפעולות הנדרשות מבחינתכם.
3.אפיונו את העובדים לפי מגזר, גיל, סטאטוס, אם אתם יודעים מהי הפעילות החברתית המועדפת על חלק גדול מהעובדים תנו לה ביטוי.
4.בקשת המלצות-בהתאם לאפיון העובדים צרו קשר עם האומן/ית ובקשו המלצות טלפוניות
 
מגוון אטרקציות ופעילויות לעובדים
א. סדנת גרפולוגיה – דרך חתימות אותיות מילים וציורים יהיה אפשר לבדוק את מצב היצרים, את הרושם הראשוני. נשלב בדיחות והרבה הומור ישפך, זהו מופע חשפנות מקורי ומרתק.
ב.משחק ואימפרוביזציה – משחקי אסוציאציה הם מקור להרבה מאוד צחוק. אלתור, ג'יבריש, פנטומימה, תיפוף גוף יעזרו "לתגבר" את החדשנות בקרב העובדים לצד רגעים וסיטואציות משעשעות מעולם העסקים.
ג.שפת גוף ותקשורת בין אישית – שפת גוף בין גברים לנשים, רושם ראשוני, תדמית, משחקי תקשורת בזוגות ובקבוצה. עמידה מול קהל, טיפים שיהפכו את העובדים לציידים.
ד.יוגה צחוק – המתכון לצחוק על פי מעגלי צחוק ומשחקים משחררים ומעוררים ולאלה שעושות דיאטה רק שתדעו ששעת צחוק שווה חמש מאות קלוריות.
ה. סדנה משולבת- גרפולוגיה, שפת גוף, משחקי חברה שיהפכו את ערב כיף לאירוע שיטביע את חותמו לזמן ממושך.
 
להזמנת סדנאות עבור ערב כיף ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.