אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כאשר צריכים לארגן סמינר לעובדים או יום עיון חשוב שגם תהיה סוג של פעילות קומית או סדנה מרתקת אשר תשאיר טעם מתוק לעובדים וללקוחות בפה.
אין ספק כי סמינרים יכולים לעזור בנתינת ידע מקצועי הן לעובדים והן ללקוחות של החברה.
 
סדנה שתכוון להכרות ולחיזוק התקשורת בין העובדים או הלקוחות יכולה לעזור בנתינת ערך מוסף לאירוע כולו. לפניכם מספר רעיונות להוספת פלפל לאירוע תוך שימת דגש על הפקה מותאמת על פי סוג העובדים והלקוחות.
 
1.הרצאה משתפת – בהרצאה הקהל הופך להיות שותף פעיל וזאת בהתאם לתכנים המתאימים. ההרצאות לבחירה :
הרצאה על חשיבות הצחוק וההומור, תפקיד האושר בחיים, פיתוח מצוינות, חדשנות, מנהיגות.כל אלה ועוד יכולים לתת ערך מוסף לצד תובנות.
2.סדנאות מקוריות – האדם נולד סקרן ופעלתן. סדנה תפעיל את העובדים והלקוחות בצורה ייחודית ושונה. בין הסדנאות שאנו מציעים : סדנת גרפולוגיה, סדנת צחוק, סדנת משחק ואימפרוביזציה, סדנה לשיפור שפת גוף, סדנאות לשיפור הווי ועבודת צוות ועוד.
3.מופע סטנד אפ – מופע המשלב הומור ובדיחות, מתמקד על הדברים שמרגיזים באמת לצד שילוב של הקהל בקטעי אימפרוביזציה ומשחקי אסוציאציה ושפת הגוף שבין גברים לנשים וחשיפת הסודות של הגרפולוגים
 
בחירת מקום לאירוע
בישראל קיימים מספר מתחמים המיועדים לסמינרים והרצאות. במרכז ניתן למנות את מתחם גני התערוכה בתל אביב, מתחם הנמל, המכביה ברמת גן, סמינר הקיבוצים ברמת אפעל, וכל אלה לצד בתי מלון שבהם ניתן לקבל חדרים המיועדים לכנסים ולאירועים גדולים.
מפיק/ה אירועים יכולים לעזור לכם לבחור את הקונספט הנכון בתנאי שתתנו להם את כל הנתונים המתאימים. כדאי מאוד לבדוק מספר אופציות בשיקול עלות, ומיקום .
 
להזמנת הרצאות, סדנאות, ומופעים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.