אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כאשר צריכים לארגן סמינר לעובדים או יום עיון חשוב שגם תהיה סוג של פעילות קומית או סדנה מרתקת אשר תשאיר טעם מתוק לעובדים וללקוחות בפה.
אין ספק כי סמינרים יכולים לעזור בנתינת ידע מקצועי הן לעובדים והן ללקוחות של החברה.
 
סדנה שתכוון להכרות ולחיזוק התקשורת בין העובדים או הלקוחות יכולה לעזור בנתינת ערך מוסף לאירוע כולו. לפניכם מספר רעיונות להוספת פלפל לאירוע תוך שימת דגש על הפקה מותאמת על פי סוג העובדים והלקוחות.
 
1.הרצאה משתפת – בהרצאה הקהל הופך להיות שותף פעיל וזאת בהתאם לתכנים המתאימים. ההרצאות לבחירה :
הרצאה על חשיבות הצחוק וההומור, תפקיד האושר בחיים, פיתוח מצוינות, חדשנות, מנהיגות.כל אלה ועוד יכולים לתת ערך מוסף לצד תובנות.
2.סדנאות מקוריות – האדם נולד סקרן ופעלתן. סדנה תפעיל את העובדים והלקוחות בצורה ייחודית ושונה. בין הסדנאות שאנו מציעים : סדנת גרפולוגיה, סדנת צחוק, סדנת משחק ואימפרוביזציה, סדנה לשיפור שפת גוף, סדנאות לשיפור הווי ועבודת צוות ועוד.
3.מופע סטנד אפ – מופע המשלב הומור ובדיחות, מתמקד על הדברים שמרגיזים באמת לצד שילוב של הקהל בקטעי אימפרוביזציה ומשחקי אסוציאציה ושפת הגוף שבין גברים לנשים וחשיפת הסודות של הגרפולוגים
 
בחירת מקום לאירוע
בישראל קיימים מספר מתחמים המיועדים לסמינרים והרצאות. במרכז ניתן למנות את מתחם גני התערוכה בתל אביב, מתחם הנמל, המכביה ברמת גן, סמינר הקיבוצים ברמת אפעל, וכל אלה לצד בתי מלון שבהם ניתן לקבל חדרים המיועדים לכנסים ולאירועים גדולים.
מפיק/ה אירועים יכולים לעזור לכם לבחור את הקונספט הנכון בתנאי שתתנו להם את כל הנתונים המתאימים. כדאי מאוד לבדוק מספר אופציות בשיקול עלות, ומיקום .
 
להזמנת הרצאות, סדנאות, ומופעים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.