אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סיפור אמיתי. יצחק טבנקין היה מנהיג אחדות העבודה ומפ"ם. בשנות החמישים הגישו לו שתי הצעות להקמת בניין עבור המפלגה ברוחב סוטין אשר בתל אביב. הצעה האחת הייתה זולה מבחינה כספית אך חדשנית ויוקרתית מבחינת המראה. ההצעה השנייה הייתה יקרה יותר אך המבנה היה "סטנדרטי" ופשוט יותר. איזה תוכנית לדעתכם העדיף יצחק טבנקין ? הוא פסק כי לא משנה מה המחיר העיקר שהבניין יהיה צנוע. מסתבר שהתרבות משפיעה על האדריכלים אז וגם היום.
 
סדנה למשרדי אדריכלים בנוייה על חיזוק הקשרים בין כל בעלי התפקידים במשרד. לכן נשתמש במשחקים לחיזוק התקשורת הבין אישית, נצחיק ונפעיל, ונשתמש במגוון של פעילויות.
 
סדנת כיף לאדריכלים - סדנה שבה ניתן לשלב גרפולוגיה, שפת גוף ומשחקים והפעלות של צחוק והנאה. פירוש חתימות, בדיקת היצרים בציורים, שפת גוף בין גברים לנשים, שיפור הרושם הראשוני, משחקי אלתור וכיף.
 
סדנאות גיבוש לאדריכלים צוות חדש – סדנה שתהיה ממוקדת בהכרות ובחשיפה של העובדים החדשים.
במידה והוקם צוות חדש או חברה חדשה כדאי לעשות סדנה בתקשורת בין אישית עם "נגיעות" של חשיבות עבודת צוות משותפת.
 
סדנאות גיבוש לאדריכלים צוות וותיק – סדנה שבה נשים דגש על עבודת צוות ופיתוחו. נלמד את שלבי התפתחות הצוות, כיצד תחרות יכולה להיות דבר מפרה והיכן היא יכולה להזיק. משחקי צוות ותקשורת בין אישית.
 
סדנת כיף לאדריכלי נוף – "המרחבים הפתוחים" יהיו חלק מסדנא חדשנית ומקורית על פי גרפולוגיה. נבדוק מי זקוק "למרחב פתוח" דרך האותיות והמילים. נלמד אצל מי היצרים חזקים ולמי חשוב תנאי טופוגרפיה מקדימים. זוגיות ותקשורת כפי שמתבטאים דרך כתב היד, בקיצור הולכת חוויה מיוחדת במינה.
 
סדנת כיף לאדריכלים ומעצבי פנים – כאן נתמקד "בחללים הפנמיים" דרך סדנת שפת גוף בין המינים. שפת גוף בין גברים לנשים ועד כמה הגברים לעיתים מעט "מוגבלים". רושם ראשוני בפגישה עם לקוח, ניתן טיפים כיצד את שפת הגוף אפשר לפענח. דרך משחקים בתקשורת בין אישית נגבש וכמובן נשים את הדגש על סימנים לחוסר יושר ועצבנות.
 
סדנת כיף לאדריכלים "מודרניים" – סדנה שבה נתמקד בפיתוח מצוינות וחדשנות.
נתחיל במשחקים "ליציאה מהקופסה" נערוך תחרות ונבין את חשיבות ניהול זמן, נשתמש בדמיון מודרך, מהו תפקיד של אדריכל/ית מעצימים ונעבוד על התקשורת הבין אישית.
 
להזמנת ערב צוות למנהלים ולעובדים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים:
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 ( ניתן עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.