אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סיפור אמיתי. יצחק טבנקין היה מנהיג אחדות העבודה ומפ"ם. בשנות החמישים הגישו לו שתי הצעות להקמת בניין עבור המפלגה ברוחב סוטין אשר בתל אביב. הצעה האחת הייתה זולה מבחינה כספית אך חדשנית ויוקרתית מבחינת המראה. ההצעה השנייה הייתה יקרה יותר אך המבנה היה "סטנדרטי" ופשוט יותר. איזה תוכנית לדעתכם העדיף יצחק טבנקין ? הוא פסק כי לא משנה מה המחיר העיקר שהבניין יהיה צנוע. מסתבר שהתרבות משפיעה על האדריכלים אז וגם היום.
 
סדנה למשרדי אדריכלים בנוייה על חיזוק הקשרים בין כל בעלי התפקידים במשרד. לכן נשתמש במשחקים לחיזוק התקשורת הבין אישית, נצחיק ונפעיל, ונשתמש במגוון של פעילויות.
 
סדנת כיף לאדריכלים - סדנה שבה ניתן לשלב גרפולוגיה, שפת גוף ומשחקים והפעלות של צחוק והנאה. פירוש חתימות, בדיקת היצרים בציורים, שפת גוף בין גברים לנשים, שיפור הרושם הראשוני, משחקי אלתור וכיף.
 
סדנאות גיבוש לאדריכלים צוות חדש – סדנה שתהיה ממוקדת בהכרות ובחשיפה של העובדים החדשים.
במידה והוקם צוות חדש או חברה חדשה כדאי לעשות סדנה בתקשורת בין אישית עם "נגיעות" של חשיבות עבודת צוות משותפת.
 
סדנאות גיבוש לאדריכלים צוות וותיק – סדנה שבה נשים דגש על עבודת צוות ופיתוחו. נלמד את שלבי התפתחות הצוות, כיצד תחרות יכולה להיות דבר מפרה והיכן היא יכולה להזיק. משחקי צוות ותקשורת בין אישית.
 
סדנת כיף לאדריכלי נוף – "המרחבים הפתוחים" יהיו חלק מסדנא חדשנית ומקורית על פי גרפולוגיה. נבדוק מי זקוק "למרחב פתוח" דרך האותיות והמילים. נלמד אצל מי היצרים חזקים ולמי חשוב תנאי טופוגרפיה מקדימים. זוגיות ותקשורת כפי שמתבטאים דרך כתב היד, בקיצור הולכת חוויה מיוחדת במינה.
 
סדנת כיף לאדריכלים ומעצבי פנים – כאן נתמקד "בחללים הפנמיים" דרך סדנת שפת גוף בין המינים. שפת גוף בין גברים לנשים ועד כמה הגברים לעיתים מעט "מוגבלים". רושם ראשוני בפגישה עם לקוח, ניתן טיפים כיצד את שפת הגוף אפשר לפענח. דרך משחקים בתקשורת בין אישית נגבש וכמובן נשים את הדגש על סימנים לחוסר יושר ועצבנות.
 
סדנת כיף לאדריכלים "מודרניים" – סדנה שבה נתמקד בפיתוח מצוינות וחדשנות.
נתחיל במשחקים "ליציאה מהקופסה" נערוך תחרות ונבין את חשיבות ניהול זמן, נשתמש בדמיון מודרך, מהו תפקיד של אדריכל/ית מעצימים ונעבוד על התקשורת הבין אישית.
 
להזמנת ערב צוות למנהלים ולעובדים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים:
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 ( ניתן עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.