אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סיפור אמיתי. יצחק טבנקין היה מנהיג אחדות העבודה ומפ"ם. בשנות החמישים הגישו לו שתי הצעות להקמת בניין עבור המפלגה ברוחב סוטין אשר בתל אביב. הצעה האחת הייתה זולה מבחינה כספית אך חדשנית ויוקרתית מבחינת המראה. ההצעה השנייה הייתה יקרה יותר אך המבנה היה "סטנדרטי" ופשוט יותר. איזה תוכנית לדעתכם העדיף יצחק טבנקין ? הוא פסק כי לא משנה מה המחיר העיקר שהבניין יהיה צנוע. מסתבר שהתרבות משפיעה על האדריכלים אז וגם היום.
 
סדנה למשרדי אדריכלים בנוייה על חיזוק הקשרים בין כל בעלי התפקידים במשרד. לכן נשתמש במשחקים לחיזוק התקשורת הבין אישית, נצחיק ונפעיל, ונשתמש במגוון של פעילויות.
 
סדנת כיף לאדריכלים - סדנה שבה ניתן לשלב גרפולוגיה, שפת גוף ומשחקים והפעלות של צחוק והנאה. פירוש חתימות, בדיקת היצרים בציורים, שפת גוף בין גברים לנשים, שיפור הרושם הראשוני, משחקי אלתור וכיף.
 
סדנאות גיבוש לאדריכלים צוות חדש – סדנה שתהיה ממוקדת בהכרות ובחשיפה של העובדים החדשים.
במידה והוקם צוות חדש או חברה חדשה כדאי לעשות סדנה בתקשורת בין אישית עם "נגיעות" של חשיבות עבודת צוות משותפת.
 
סדנאות גיבוש לאדריכלים צוות וותיק – סדנה שבה נשים דגש על עבודת צוות ופיתוחו. נלמד את שלבי התפתחות הצוות, כיצד תחרות יכולה להיות דבר מפרה והיכן היא יכולה להזיק. משחקי צוות ותקשורת בין אישית.
 
סדנת כיף לאדריכלי נוף – "המרחבים הפתוחים" יהיו חלק מסדנא חדשנית ומקורית על פי גרפולוגיה. נבדוק מי זקוק "למרחב פתוח" דרך האותיות והמילים. נלמד אצל מי היצרים חזקים ולמי חשוב תנאי טופוגרפיה מקדימים. זוגיות ותקשורת כפי שמתבטאים דרך כתב היד, בקיצור הולכת חוויה מיוחדת במינה.
 
סדנת כיף לאדריכלים ומעצבי פנים – כאן נתמקד "בחללים הפנמיים" דרך סדנת שפת גוף בין המינים. שפת גוף בין גברים לנשים ועד כמה הגברים לעיתים מעט "מוגבלים". רושם ראשוני בפגישה עם לקוח, ניתן טיפים כיצד את שפת הגוף אפשר לפענח. דרך משחקים בתקשורת בין אישית נגבש וכמובן נשים את הדגש על סימנים לחוסר יושר ועצבנות.
 
סדנת כיף לאדריכלים "מודרניים" – סדנה שבה נתמקד בפיתוח מצוינות וחדשנות.
נתחיל במשחקים "ליציאה מהקופסה" נערוך תחרות ונבין את חשיבות ניהול זמן, נשתמש בדמיון מודרך, מהו תפקיד של אדריכל/ית מעצימים ונעבוד על התקשורת הבין אישית.
 
להזמנת ערב צוות למנהלים ולעובדים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים:
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 ( ניתן עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.