אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
יום גיבוש לעובדים במרכז
 
 
הפקת יום גיבוש לעובדים במרכז עם אותם מקומות אטרקטיבים שבהם נערכים טיולים, הפעלות, סדנאות, הרצאות, הופעות. העיר תל אביב – יפו התברכה בהרבה מאוד אטרקציות לקבוצות ושיכולות לתת ערך מוסף לצוות חברה. כמו שבאר שבע היא בירת הנגב, תל אביב היא עיר "בירת המרכז". לידה יש ערים נוספות כמו: רמת גן, רמת אפעל, ראשון לציון חולון, בת ים. פתח תקווה, בכל אחת מהערים הללו יש אטרקציה מיוחדת לעובדים ולצוותים. 
 
 
יום גיבוש לעובדים בתל אביב
 
ניתן לבחור יום כיף לצוות עובדים בדרום ת"א, במרכז ת"א, צפון ת"א כשלכל כיוון שתבחרו תמצאו אטרקציות לעובדים. לפניך תיאור קצר של טיול אפשרי:  
 
 
 
טיול לעובדים בצפון תל אביב הישן
 
לעובדים תחרותים ניתן לבחור את מרכז המבקרים "בחוויה האולימפית" שם יקבלו השראה והעשרה, ניתן להזמין סדנהת גיבוש המשלבת תחרויות בין קבוצות להמחשת המושג סינרגיה. נמשיך לנמל תל אביב ונשמע את סיפורו ואת שידרוגו בשנים האחרונות. נהנה מריחות המטעמים "בשוק האיכרים". נשקיף על תחנת הכוח רידיניג. משם נלך ברגל לאיקון תרבותי אחר "חוף מציצים" וניזכר בימים של "תל אביב הקטנה" ובאומנים אריק אינשטיין המנוח ובאורי זוהר יבדל לחיים ארוכים נסיים ברחוב בזל השוקק והמיוחד. 
 
יום גיבוש דיזנגוף  המחודש תל אביב
 
 
טיול לעובדים במרכז תל אביב
 
נקודת המפגש תהיה "במרכז שרונה" היכן שממוקמים בתי הטמפלרים" הצמודים לקריה. נמשיך אל מוזיאון ארץ ישראל, בית אריאלה, תיאטרון הקאמרי ונגיע אל "כיכר רבין" המקום שבו נרצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל ובצמוד נפגוש את "גן העיר" ונספר את סיפורו. משם נכיר את כיכר דיזנגוף המתחדשת. נעבור דרך בית ביאליק ונתבשם בהיסטוריה ובמקום שבו צולם השיר "טודו בום". נמשיך לאחד מהרחובות המפורסמים בתל אביב "שנקין" ונסיים בשוק בצלאל. 
 
 
סיור גרפיטי תל אביב
 
טיול לעובדים בדרום תל אביב
 
נתחיל עם סיור "במתחם התחנה" נשמע את סיפורו ונמשיך אל עבר "סוזן דלל". נעבור ברחוב "אחד העם" היכן שהיום עומד מגדל שלום ופעם גינמסיה הרצליה. נסייר בכרם התימנים ונהנה מאוכל אותנטי או לחילופין נמשיך "למתחם לווינסקי" ונתענג על החנויות הישנות למימכר בורקס, חמוצים, מגדניות ופיצוחים. נעשה סיור גרפיטי בפלורנטין והסביבה נגיע לתחנה המרכזית ת"א ונראה שלא צריך לנסוע רחוק כל כך כדי לראות "עולם שלישי". 
 
 
יום גיבוש לעובדים – ביפו
הקסם של יפו מיוחד. עם כניסתכם ליפו מתל אביב תוכלו לראות את "בית גידי" (מוזיאון האצ"ל). עד שמגיעים לכיכר הגדולה ואל השעון העתיק. בסמטאות השוק תוכלו למצוא "רהיטי רטרו" והרבה מאוד "מציאות". העיר האתיקה, הנמל, רחובות המזלות, מסעדות הדגים והחומוס המפורסמות לצד מאפיית אבולאפייה, כשמעל כולם נמצאת המסעדה במתחם "נא לגעת" שבה בחושך מוחלט העובדים/ות יצטרכו לאכול ומי שישרתו אותם הינם מלצרים/יות לקויי ראיה עד כדי עיוורון. 
 
 

 
סדנאות הפעלות פעילויות לעובדים ביום גיבוש
 
1.סדנת עבודת צוות – משחקים המתמקדים בשיתוף פעולה בין העובדים/ות, הפעלות משעשעות בתחום התקשורת הבין אישית עם תובנות לחיים.
 
2.סדנת גרפולוגיה – דרך מדהימה להכיר עובדים/ות שמכירים תקופה והפעם דרך כתב היד. לצחוק על התכונות שהכי מאתגרות אותנו בחיים, נפענח מה עומד מאחורי החתימה של המנהל/ת ונגוון  בתרגילי כתיבה לפיתוח מצוינות.
 
3.סדנת שפת גוף -  נשחק במשחקי תקשורת לגיבוש ודרכם העובדים/ות יקבלו תובנות בתחום המקצועי ובתחום האישי. על רושם ראשוני ותדמית, שפת הגוף בין המינים וטיפים לשירות ומכירה בשילוב NLP.
 
4.סדנת צחוק – לעובדים שכל כך רוצים להיות משוחררים. תחרויות צחוק, משחקי אלתור ואימפרוביזציה, פעילות במעגלים ועוד..
 
5.סדנת משחקים –  משחקים מגוונים לעובדים/ות שגם יעלו להם חיוך ויכולים להתמקד בפיתוח מצוינות, ניהול זמן, שחרור ממתחים, לחץ ושחיקה.
 
6.סדנת קלפי פוינט אוף ויו – אחת מסדרות הקלפים הידועות ביותר למנחי קבוצות. הקלפים נועדו לפתח את האינטואיציה, לעורר את הזיכרון החזותי, דרכם ניתן לפרגן ולעלות דילמות מחיי העבודה.
 
7.סדנה לניהול קונפליקטים – נערוך משחקים וסימולציות, נלמד על קונפליקטים בצוות שלו צריך לפחד מהם, נציג פתרונות דרך עולם הגישור.
 
8.סדנת לפיתוח מצוינות, חדשנות ומנהיגות  –  משחקים בתחום שנותנים השראה איך לצאת מאזור הנוחות. הצגת תיאוריות קצרות בתחום מנהיגות ומצוינות.
 
9.סדנה לשיפור זיכרון – נלמד דרך  תרגילים כיצד ניתן  לשפור זיכרון,  נתבונן ונלמד איזה זכרון אנחנו יותר משתמשים.
 
10.סדנת דמיון מודרך ומדיטציה –  נלמד טכניקות לשיפור הריכוז וכיצד ניתן להביא הרפיה דרך הנשימות. ע"י דמיון מודרך נעלה גם חלומות לידי ביטוי.
 

 
 
 
יום גיבוש לעובדים בחולון - "עיר הילדים"
חולון - מדיטק חולון מספק שלושה אולמות עם תיאטרון, ספריה וסנימטק, במקום יש את המוזיאון לעיצוב וקומיקס. הגן היפני בחולון הוקם על שני דונם ובו פסלים יפנים, ברכות נוי ומפלים מעוצבים. במוזיאון הילדים בחולון ישנם מספר אטרקציות כמו "דיאלוג בחשכה" שבו העובדים/ו יכנסו למעין מבוך בחושך. להעצמת האווירה אפשר גם לאכול במסעדה כשהיא חשוכה לחלוטין מבלי שהעובדים/ות יוכלו לראות מה אוכלים. במוזיאון "חוסמסה" המנהלים/ות יכירו את תולדות העיר. בפארק פרס ניתן לערוך פעילות ODT בתחום עבודת צוות, יוגה צחוק ואימפרוביזציה.
 
 
יום גיבוש לעובדים במרכז - ראשון לציון
מה שסימל את העיר ראשון לציון בעבר הוא המוזיאון לתולדות העיר והשמחות ביקב. כיום האטרקציה המוכרות ביותר היא הסופרלנד אולם העיר מציאה עוד כמה הפתעות. לאוהבי איכות הסביבה ניתן להגיע למרכז המבקרים בשפד"ן. לעובדים/ות שאוהבים/ות סרטי אימה אפשר לקחת אותם "למבוך" בו הםא יצטרכו להתמודד בחושך עם פחדים ומפלצות, לעובדים/ות תחרותיים/יות אפשר ללכת לבאולינג ואם הלקוחות שלכם מזכירים לעיתים חיות ניתן לקחת אותם אל "חי כיף גן החיות". אם יש עובדים "מרחפים במיוחד" כדאי לבדוק מה מציע "הטרקטרון המעופף". אזור התעשייה מערב ראשון, סינמה סיטי, חוף הים, ואזור התעשייה במזרח ראשון מספקים מסעדות עם חדרים פרטיים שבהם ניתן לערוך סדנאות בגרפולוגיה. לאוהבי בשר מומלצת המסעדה "קאסה דה לה סול".
 
 יום גיבוש בבת ים
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – בת ים
בזכות פעילותו של ראש העיר לשעבר שלמה לחינאי "הצוהר הרגשי" לבת ים נפתח בפני המוני עובדים/ות מנהלים/ות. מוזיאון בת ים לאומנות יכול להפתיע גם את המנכ"ל, שם תמצאו את סיפור תולדות העיר לצד תערוכת הפסלים של יעקב אפשטיין. בטיילת תמצאו את המסעדות שמאפיינות את בת ים היום (אל תבנו דווקא על ארוחת דגים). על חוף הים ניתן לקיים סדנאות צחוק ותקשורת בין אישית לחיזוק שיתוף הפעולה. רוצים לפנק את העובדים בטיפולי ספא הזמינו מקום בdream spa- במלון לאונרדו. תמיד ניתן לעשות פעילות ODT לעובדים בים.
 
 יום גיבוש באזור
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – אזור
שני אטרקציות היסטוריות מחכים לכם בישוב אזור. המצדה העתיקה בה ניתן לערוך הפעלות ODT לעובדים/ות והיא נמצאת בכניסה הצפונית לאזור. ברחוב העלייה השנייה ניתן למצוא את "החאן" ולידו עץ השקמה העתיק.שם ניתן לערוך סדנאות לקבוצות בתחום משחקי ילדות, תחרויות בין קבוצות, סדנאות תקשורת ועוד. בתאום מראש ניתן להגיע למוזיאון לתולדות הישוב. הישוב אזור משך אומנים כמו עלי מוהר ז"ל וכיום מתגוררים זמרים כמו כמו עופר לוי, מרגלית צנעני, אבנר גדסי.... עובדים/ות שלא אוכלים כשר יוכלו ליהנות מהמסעדה הוותיקה של "אלברט" ואלה שכן יהנו מהמסעדה החדשה "פינת הצלע". אם תרצו להראות לעובדים כיצד עסק יכול להיות מצליח ולמשוך עשרות אנשים ביום בקרו במסעדת "עזרה ובניו".
 
 יום גיבוש במקווה ישראל
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – מקווה ישראל
מרכז המבקרים במקווה ישראל מספק הצצה נדירה על ההיסטוריה של תקומת העם היהודי. סיפורו של בית הספר החקלאי, בית הכנסת שנבנה בסוף המאה התשע עשרה, היקב, המסגרייה שבה יצרו את המרגמות ה"דווידקה", הקבר של קרל נטר, הגנים, הכניסה המשופצת, והאנדרטה למפגש של בנימין זאב הרצל עם הקיסר.
 
יום גיבוש בפארק אריאל שרון
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – פארק שרון
כור ההיתוך הישראלי בו הגפילטה פיש והכריימה נפגשו כבר בשלהי שנות החמישים נמצא בפארק שרון. במקום מרכז מבקרים שבו תוכלו לקבל מידע כיצד נוצר ההר, איך הגיע למקום השם "חיריה" וכיצד תרבות הצריכה בסופו של דבר פוגעת בכולנו. את עבודת השיקום הנרחבות והבלתי פוסקות תוכלו לראות בפסגת ההר. בעלות סבירה תוכלו לקבל פעילות של מחלקת ההדרכה בתאום מראש.
 
יום גיבוש בגבעתיים
 
יום גיבוש לעובדים במרכז –  גבעתיים
אם אתם רוצים לעשות יום גיבוש חינוכי וערכי כדאי מאוד לקחת את העובדים לסיור "בבית קובי". תוכלו לקבל הרצאה על המקום. קובי איכלבאום נפל בנצרים 10.3.2002 וכיוון שערכים כמו בית משפחה ואהבת הארץ היו לנגד עיניו המקום מקדם ערכים אלה דרך סיוע לחיילים בודדים ועריכת סדנאות בנושא ערכים למפקדים. לאחר ההרצאה ניתן לערוך סדנה חיצונית כדוגמת שפת גוף, לחץ ושחיקה, עבודת צוות.
 
 יום גיבוש ברמת גן
 
יום גיבוש לעובדים במרכז - רמת גן - רמת אפעל
הספארי המקורי היה פעם אי שם בתל אביב היכן שהיום נמצא "גן העיר". לעובדים/ת שחיים בבועת האורבניות זאת הזדמנות מיוחדת להכניס קצת את "הטבע" לחיים. כדאי לבדוק איזה אטרקציה יש במקום לקבוצות עובדים/ות מנהלים/ות. מקום נוסף לפעילות הינו בגן הלאומי- פארק הירקון שם ניתן לערוך פעילות למנהלים/ות בתוך מרחבים הגדולים. בכפר המכביה תוכלו למצוא חדרי אירוח לסדנאות ובית מלון . בריכות השחייה תיתן לעובדים/ות רגעי נחת לצד ארוחת צהרים משובחת.בסמינר רמת אפעל תוכלו למצוא כרי דשא והרבה חדרים להרצאות וסדנאות כשניתן לקבל גם ארוחה כשרה.
 
 יימי גיבוש בבני ברק
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – בני ברק
בית חזון איש שאליו הלך דוד בן גוריון הינה נקודת התחלה מצוינות. בגבעת סוקולוב תוכלו למצוא את גן העצמאות והאנדרטה לזכר חללי מערכות ישראל. אפשר לקחת את העובדים לגן עקיבא גור לפעילות מיוחדת בלב ליבה של העיר החרדית. בית הכנסת של הפועל המזרחי הינה אטרקציה בזכות חמש הקשתות שבחזית. אחד מהרחובות הססגוניים בעיר הוא הרחוב רבי עקיבא שם תוכלו לראות שלל כובעים וכיפות וכיצד מתנהלים חיי היום יום. אם חשקה נפשכם לראות ישיבות אפשר ללכת לישיבת סלובודקה, או לבקר בבית כנסת איצקוביץ. מי לא היה במאפייה? מאפיית ויזניץ הינה מיוחדת בפני עצמה כשבימי שישי החלות הטריות והחמות נקנות על ידי העוברים/ות.
 
 
 ימי גיבוש בפתח תקווה
 
יום גיבוש לעובדים במרכז – פתח תקווה
אחד מהמקומות היפים ביותר לעריכת יום גיבוש עם הרצאות וסדנאות נמצא במרכז ההדרכה של שירותי בריאות כללית בפתח תקווה. במקום חדרי סדנאות והרצאות מהמשוכללים שיש ויכולים לתת לכם פתרון מצוין. באמצע העיר ישנו מוזיאון זואולוגי וגן חי המתפרס על פני 12 דונם. מוזיאון האדם והסביבה בפ"ת הינו ייחודי ומדגיש את הקשר שבין האדם לסביבה, מוזיאון פתח תקווה לאומנות יענה על צרכים האינטלקטואלים לחובבי אומנות מקרב העובדים/ות אך זה גם המקום לצפות בתחילתה של העיר "מלאבס".  
 
 
 
יום גיבוש במים
 
רעיונות, הפעלות ליום גיבוש במרכז לעובדים
הדבר החשוב בבחירת פעילות מתאימה היא לשלב בין הצרכים של העובדים/ות לבין המטרות שלכם כמנהלים ומנהלות. חשוב לאפיין את סגנון העובדים/ות ולבדוק האם הפעילות יכולה להביך מגזרים המיוצגים בצוות. לקבלת רעיונות לסדנא, הרצאה, הופעה, פעילויות לימי כיף לצוות עובדים ניתן לפנות בטלפון 03-5590868 או לסמארט פון 050-5711160
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.