אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אחת מהדרכים לשפר את התקשורת הבין צוותית היא על ידי סדנאות לעובדים.

כשיש מספר רב של עובדים/ות שלו מכירים אחד את השני זה מקור לקונפליקטים 

גם מתוך מקום של חוסר הכרות ומצד שני מאבק על תפיסות שונות בכדי להשיג את אותה 

מטרה שמציב המנהל/ת /ראש הצווות.

פעילות גיבוש לעובדים היא אחת מהדרכים ליצור באופן יזום שיתוף פעולה בדגש על

ההכרות ולמידה האחד של השני.

בתאריך 30.12 ערכנו פעילות גיבוש לעובדים ולעובדות בקיבוץ צאלים בתחום החינוך. 


משחק לשיפור מוטיבציה
התחלנו את פעילות גיבוש בריקוד על רגל אחת כדי לעלות את רמת האנרגיה.
 
פנטומימה בשירות עבודת צוות
מיד לאחר מכן עברנו לדמות הנחש,  במשחק זה על העובדים היה לא לנחש איזה חיה מציגה אחת מנשות חינוך, לאחר המופע גילו לנו כי זאת שגילמה את התפקיד הייתה לימור ביתו שלהשחקן שמוליק שילו. 

גרפולוגיה
הרושם הראשוני נעשה דרך שרבוט חתימותיהם על גבי הלוח, כמובן שלא עמדנו בפיתוי ופירשנו על פי גרפולוגיה חתימות משלל ארצות, צרפת, דרום אפריקה ואפילו קוריאה. 

שפת גוף ותקשורת בין אישית
כדי להעצים את הקבוצה השתמשנו במשחק העיניים, ולחיזוק הקשר כל אחת הייתה צריכה לקום ולברך ובסוף העברנו "דו"ח" על שפת הגוף מול הקבוצה.

מארגנת האירוע ומפיקת האירועים של הקיבוץ הינה טלי שלפי חתימתה נתגלה שמעבר לשלל תפקידה הארגונים בקיבוץ היא גם אומנית. מסתבר שמזה שנים היא עוסקת בשירה, הוראת ריקודי בטן ואיפור מקצועי. היא הופתעה עד כמה חתימה יכולה להסגיר את הצד האומנותי...


פינת ממליצים
ניתן ליצור קשר עם טלי  בנייד
052-3575211

התקשרו אלינו

לקבלת רעיונות עבור, סדנאות גיבוש, ערב צוות, וכן פעילות לעובדים ניתן ליצור קשר
בדרכים הבאות :  משרד 03-5590868 ישירות לנייד 050-5711160 

****ערבי צוות, אבחונים גרפולוגים זאת המומחיות שלנו !!! 

ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.