אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אחת מהדרכים לשפר את התקשורת הבין צוותית היא על ידי סדנאות לעובדים.

כשיש מספר רב של עובדים/ות שלו מכירים אחד את השני זה מקור לקונפליקטים 

גם מתוך מקום של חוסר הכרות ומצד שני מאבק על תפיסות שונות בכדי להשיג את אותה 

מטרה שמציב המנהל/ת /ראש הצווות.

פעילות גיבוש לעובדים היא אחת מהדרכים ליצור באופן יזום שיתוף פעולה בדגש על

ההכרות ולמידה האחד של השני.

בתאריך 30.12 ערכנו פעילות גיבוש לעובדים ולעובדות בקיבוץ צאלים בתחום החינוך. 


משחק לשיפור מוטיבציה
התחלנו את פעילות גיבוש בריקוד על רגל אחת כדי לעלות את רמת האנרגיה.
 
פנטומימה בשירות עבודת צוות
מיד לאחר מכן עברנו לדמות הנחש,  במשחק זה על העובדים היה לא לנחש איזה חיה מציגה אחת מנשות חינוך, לאחר המופע גילו לנו כי זאת שגילמה את התפקיד הייתה לימור ביתו שלהשחקן שמוליק שילו. 

גרפולוגיה
הרושם הראשוני נעשה דרך שרבוט חתימותיהם על גבי הלוח, כמובן שלא עמדנו בפיתוי ופירשנו על פי גרפולוגיה חתימות משלל ארצות, צרפת, דרום אפריקה ואפילו קוריאה. 

שפת גוף ותקשורת בין אישית
כדי להעצים את הקבוצה השתמשנו במשחק העיניים, ולחיזוק הקשר כל אחת הייתה צריכה לקום ולברך ובסוף העברנו "דו"ח" על שפת הגוף מול הקבוצה.

מארגנת האירוע ומפיקת האירועים של הקיבוץ הינה טלי שלפי חתימתה נתגלה שמעבר לשלל תפקידה הארגונים בקיבוץ היא גם אומנית. מסתבר שמזה שנים היא עוסקת בשירה, הוראת ריקודי בטן ואיפור מקצועי. היא הופתעה עד כמה חתימה יכולה להסגיר את הצד האומנותי...


פינת ממליצים
ניתן ליצור קשר עם טלי  בנייד
052-3575211

התקשרו אלינו

לקבלת רעיונות עבור, סדנאות גיבוש, ערב צוות, וכן פעילות לעובדים ניתן ליצור קשר
בדרכים הבאות :  משרד 03-5590868 ישירות לנייד 050-5711160 

****ערבי צוות, אבחונים גרפולוגים זאת המומחיות שלנו !!! 

ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.