אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

גיבוש חברה

גיבוש חברה הינו אחד מהנוגדנים הטובים ביותר לשבירת שגרה, לקידום קשרים מקצועיים וחברתיים. ימי כיף, נופש לעובדים, ערבי גיבוש, השתלמויות, ימי עיון, כנסים הם חלק מכך.

גיבוש חברה בצפון – בין קיסריה לזיכרון יעקב בין חיפה לראש הנקרה מתקיימים הרבה מאוד ימי כיף לעובדים בחורף ובקיץ. דמיינו פעילות גיבוש לעובדים על השלג בחרמון, שייט קיאקים ולראות את הסחנה שוצף בימי החורף הסוערים. בקיץ לקחת עובדים לנופש מפנק בקיבוץ כפר בלום, בעיר צפת על סיפוריה והטמפרטורה הנעימה שבה. רכיבה על אופניים וסוסים , רינג'רים או ג'יפים לצד אטרקציות רגילות כמו חדרי בריחה, חדרי קריוקי, ווילות... כל אלה ועוד מחכים לכם בצפון.
 
גיבוש חברה בשרון – שתי ערים צמודות לחוף הים ויש להן בתי מלון עבור נופש עובדים הן הרצליה ונתניה. אטרקציה מרכזית היא שייט ביאכטה לעובדים. אבל לא רק המסעדות עם חדרים פרטים, החופים שבהם ניתן לעשות פעילות ODT לצוות הן פלטפורמה נהדרת לצד טיפולי ספא מפנקים. הישוב בית יצחק יש בו בית מסעדה מקסימה שיכולה לשמש כמקום לאירועים. מיכל 073-7595054
 
גיבוש חברה במרכז – חמשת הערים המומלצות לעשות בהם כנסים, ימי עיון, יום גיבוש, נופש לעובדים הן : חולון, ראשון לציון, תל אביב- יפו, פתח תקווה, רמת גן. בהם מתרכזים הרבה מאוד בתי מלון, מסעדות, אולמות אירועים ואין ספור גלריות, תאטראות, מקומות עם ערך היסטורי חשוב. אלה הערים שנותנות הרבה אופציות כשמארגנים ערבי גיבוש לעובדים. מבאולינג ועד קריוקי, מסנוקר ועד חדרי בריחה.
 
גיבוש חברה בדרום – לאחר הרבה סביבי לחימה בדרום בכלל ובעוטף עזה בפרט זה המקום שבו צריך לבקר כי זה ערך ציוני. אשדוד היא עיר שניתן לעשות בו שייט לעובדים, בקיבוץ יד מרדכי ניתן לקבל סיור מורשת, בנתיבות קברי צדיקים, באשקלון אפשר לעשות נופש לעובדים בבית מלון, ים המלח יספק נופש לעובדים מלא כמו אילת שיש בה אין סוף אטרקציות. לצוותים. טיולים למצדה ועד לפטרה. בגלל שאין לחות אפשר להגיע גם בקיץ וגם בחורף.

 
 
גיבוש חברה – על מה חשוב להתמקד
כשמארגנים יציאה לנופש או חופש לעובדים צריך למצוא את המקום המושלם ביותר שיכול לספק את המטרות שמציבים לטובת האירוע. גיבוש חברה יכול להתחיל בחוויה מיוחדת כמו טיול הישרדות בטבע, ויכול להיות ספא מפנק בבית מלון.
 
אם המטרה היא ליצור "גיבוש חברה מכוון" כדאי להזמין סדנת תקשורת בין אישית, סדנת עבודת צוות, סדנה ניהול קונפליקטים כדי שתתמקד באותם נקודות הזקוקות לחיזוק (תקשורת בין חברי/ות הצוות, מציאת נקודות שיתוף כמו חזון ועד נהלי עבודה מוסכמים).
 
חוויה יכולה להיות דרך הזמנת מרצה לבית מלון בתחום גרפולוגיה לצד סדנת צחוק משחררת ומהנה. אפיון ראשוני של צרכי ההנהלה אל מול אלה של העובדים יכולה להיות התחלה טובה.
 
רעיון לגיבוש חברתי 
אפילו בנסיעה באוטובוס תנו מחשבה על דרכים שבהם ניתן להפעיל ביחד את החברה. לדוגמא לעשות להם שאלון טריוויה דרך הנייד,  לשלוח לכל אחד/ת משימה דרך הנייד ואפילו לבקש  מראש לעשות הפעלה אחת בזמן הנסיעה. גיבוש חברתי הוא לב הפעילות. לכן חשבו על אטרקציות משתפות אפילו סדנת ODT יכולה להיות מהנה למרות שהיא גם תחרותית. נכון האוכל חשוב אבל בסופו של דבר אותם דברים שייצרו חוויה רגשית חיובית זה מה שיהפוך גיבוש חברה להרבה יותר אפקטיבי וגם ייזכר על ידי העובדים למשך זמן רב יותר.

 
ימי כיף לעובדים
 
ימי כיף מגבשים לעובדים/ות
תכנון ימי כיף לחברה הוא אחד מהדברים החשובים להצלחת האירוע. ימי כיף נועדו ליצור חוויה מעצימה ומרגיעה. בין אם מדובר על מנהלים/ות או עובדים/ות צריך למצוא למקד חלק מיום כיף לחיבור וחיזוק הקשרים החברתיים בין העובדים/ות ובין העובדים/ות למנהל/ת. סדנאות כמו שפת גוף מצד אחד וסדנאות צחוק מצד שני יכולים לחזק את החיבור ולשחרר אותם.
 
נופש חברה
נופש חברה בבית מלון הוא אחד מהטרנדים הקיימים בארץ ובעולם. יש לחשוב איזה פעילות תעשה כיף לעובדים ואיזה פעילות תהווה מטרד. ספוילר כדאי להזמין הרצאת העשרה לבית מלון בתחומים שהעובדים/ות היו רוצים לשמוע החל מאקטואליה ועד כיצד להכניס הומור לחיים.
 
ערבי חברה
מטרת ערבי גיבוש דומה מאוד ליום גיבוש רק בטווח של מספר שעות בלילה. כמו שניתן לעשות פעילות גיבוש בערב לעובדים בבית מלון כך עושים ערב גיבוש או ערב חברה. תוכן לפעילות נגזר מתוך המטרה על הערב, הצרכים של העובדים/ות ושלך בתור מנהל/ת. אחד מהפעילויות הפופולריות הן סדנת גרפולוגיה שבה העובדים/ות מכירים אחד את השני דרך כתב היד.

 

 
 
השתלמות לעובדים
גם אם עושים השתלמות מקצועית לחברה ניתן להכניס ערך גיבושי ושייתן גם פסק זמן מהתכנים המקצועיים. סדנת צחוק או סדנאות יוגה צחוק הם פעילויות שנועדו לשחרר את העובדים/ות. תנו להם  45 דקות עד שעה ואין ספק שרמת האנרגיה תעלה מיד.
 
ימי עיון לחברה
ימי עיון בדומה להשתלמויות לעובדים נועדו לפתוח צוהר אל עולם התוכן המקצועי המשתנה. לכן חשוב מאוד למצוא ולאזן בין החומר הטכני לבין המקום שבו ניתן לעובדים/ות לשבור את שגרת ההרצאות. סדנת משחקים יכולה לשבור להם את השגרה ולתת למוח מעט "דופמין" ולגבש את העובדים/ות / המנהלים/ות.
 
כנסים לחברה
כנס חברה הוא מקום מעולה ליצור גיבוש תוך שמציגים את החזקות של הארגון. גם אם מוזמנים/ות לקוחות זאת הזדמנות לעשות פעילות יחד איתם. ניתן לבחור סדנת גיבוש בשפת גף שתיתן להם גם תובנות לחיים ועוד מקור להכיר ולחזק את הקשרים בין העובדים/ות ובינם לבין הלקוחות.

 
 
גיבוש חברה כחלק מאירוע פרידה פעילות שעשינו לחברת כתר המראה כיצד אפשר להיפרד מעובד/ת בצורה מכובדת. האירוע התקיים במסעדת "בנחלה" שבנהריה. התחלנו את הערב בהדגשת החשיבות של עוצמת הקבוצה וביכולתה להעצים אחד את השני תוך כדי משחק ואילתור. המשכנו במופע בו הראנו עד כמה לבגדים ולצבעים יש משמעות בבואנו לעשות רושם על הצד השני. המשימה הבאה הייתה לצייר, ולכתוב, מסתבר שאפשר להיות מאוד יצירתיים והציור היפה ביותר עבר לפענוח על הלוח לקול מחיאות כפיים לאומץ ליבו של העובד.המנכ"ל השתתף באופן פעיל ואף קיבל פירוש של חתימתו, ולעובדים לא נשאר אלא לאשר את אמיתות"הנתונים".
 
 פעילות פרידה היתה מיוחדת, העובדים בירכו את אן שנפרדה ואנו פירשנו את שפת גופם הערב היה מושקע תודות לשרית גפני מנהלת משאבי אנוש שהייתה אמונה על הפקת האירוע להמלצה ניתן להתקשר ולבקש אותה 04-9953011 מייל saritg@keter.co.il  
 

רוצים לקבל רעיון אודות גיבוש חברה, ימי כיף, ערב צוותניתן ליצור קשר בטלפון 03-5590868 או בנייד 050-5711160

ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.