אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ב29.6.2010 נקראנו לעשות ערב צוות לחברת פסגות גמל בע"מ.
האירוע התקיים בר"ג כאשר קרוב ל 20 עובדות ועובדים הגיעו מכמה מחלקות בארגון.
המטרה הייתה לשנות אווירה, לחזק את ההכרות בין העובדים, להעניק  להם חוויה ייחודיות.
 
סבב ראשוני בהשראת קלפים
כל עובד/ת היו צריכים לקחת קלף שמייצג משהו בהם, הקלף הוצג מול כולם וגרם להכרות טובה יותר של העובדות והעובדים.
 
רושם ראשוני - איזון
לאחר שפתחנו את ערב צוות בו אפשרנו לכל אחד להביע משהו אישי, המשכנו בנתינת טיפ חשוב לרושם ראשוני. הטיפ היה על היכלות של כל אחד להציג איזון בדרך שבה אני מתלבשים ומה אנו שמים בכיס.
 
פעילות גיבוש וחתימות
המשך ערב צוות היה בשילוב גרפולוגיה וחתימות העובדים, פה התגלו דברים מאוד מעניינים, בין הביישנות למוחצנות, החשיבה והרגש הסתתר בחתימות הרבה מאוד יצר.
 
גרפולוגיה כתיבה ציורים ופנטומימה
ביקשנו מתנדבים ומתנדבות לעשיית חיות בפנטומימה, התגלו כישרונות שלא היה מבישות את הבימה. לאחר מופע המשכנו בכתיבה ובציורים שהעידו מה באמת קורה בעולם היצרים.
 
הפעלות ומשחקים
שילוב משחקים הוא דבר כיף וטוב המחזיר את העובדים להיות ולו לרגע ילדים. הוספנו משחק אחד או שניים כדי שנוכל לצחוק ודרך כך את המתחים לזרוק.
 
פינת הממליצים
כדי לשמוע כיצד היה ערב צוות ניתן לפנות לבלה ישירות לנייד 050-2008303.
 
יצירת קשר
לרעיונות הפעלה וכן סדנאות גיבוש,לעובדים ניתן ליצור קשר בשעות היום
בטלפון 03-5590868 אפשר להתקשר ישירות לנייד 050-5711160
_______________________________________________________
ידיעה שהתפרסמה במוסף הכלכלי TheMarker מאת נועם בר ע"מ 35-  11.7.2010
בתוך מספר חודשים יתחרה בית ההשקעות פסגות על ענף הפנסיה דרך קרן פנסיה חדשה המבוססת על קרן הפנסיה הוותיקה הע"ל.  
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.