אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
בתאריך 1.7.2010 התבקשנו לערוך סדנת גיבוש לעובדים של ארגון "קידום פרויקטים שיקומים". באותו יום קיבלו חלק מהעובדות והעובדים אותות הצטיינות מטעם מנכ"ל הארגון וצוות ההנהלה. האירוע התקיים במלון קראון פלזה בת"א.
 
חלוקת קלפים
כל עובד/ת קיבלו מספר קלפים שעל פיהם היו צריכים לבחור קלף ולהעביר אותו למי שחשבו שהוא הכי מתאים, לאחר סבב קצר שיצר אינטימיות ופתיחות עברנו אל פעילות גיבוש.
 
יוגה צחוק – פעילות גיבוש
ההתחלה הייתה שונה, ביקשנו לעמוד במעגל ולהחזיק ידיים, כל אחת ואחד היה צריך להצחיק את הצד השני, הסינרגיה הייתה מדהימה, צחוק מילא את חלל החדר, כדי לשחרר אותו ביקשנו לפרוס את הידיים כמה שיותר גבוה ולהגיד את מילת המחץ "יש".
פנטומימה הייתה חלק מהתרגיל כאשר על השטיח אחת מהעובדות שזכתה בפרס הצטיינות הדגימה זחילה לתפארת כמובן שמחיאות הכפיים הסוערות גרמו לתחושות מאוד טובות.
הוספנו מספר קפיצות כשהיד על האף וכך קיבלנו תובנות מדוע אינשטיין צדק.
 
גרפולוגיה – פעילות גיבוש בכתיבה
ביקשנו מהנשים והגברים לבוא ולחתום על פליפצירד, וניתחנו את החתימות מול כ-ו-ל- ם
לכל צחוק מה שגילנו היה אמת. חתימה אחת הייתה מיוחדת בזכות המשיכה לכיוון "היצר".
לאחר שנתנו טיפ לגיוון, בדקנו את רמת האנרגיה בכתיבה, על פי גרפולוגיה ניתן היה לזהות מי האנרגטית שבבנות. לאחר שכתבנו מספר משפטים, ביקשנו לעבור לציורים.
 
שפת גוף בין גברים לנשים
סימני חיזור בין נשים לגברים הזכירו רבות ונשכחות למשתתפות ולמשתתפים. תזכרנו עד כמה חשובה לחיצת היד ומה משמעותה, וכמובן מדוע כדאי לבדוק בחדר למי יש את האבזם הגדול ב"עדר".
 
ניתוח סגנון הקבוצה
סוג הקבוצה – הקבוצה עובדת יחד כבר זמן רב ואליה נוספו מספר חברים חדשים.
ד"ר קנת בלאנציארד חושף כי ברמה הגבוהה ביותר הצוות הופך להיות יצרן אוטונומי של הארגון, כל אחד מהעובדים/ות יודע את תפקידו. עבודת צוות מתקיימת, ישנה תחושה של סיפוק, הרמוניה וכי הצוות מלוכד. במקרה כזה פעילות גיבוש כללה שילוב של יוגה צחוק, קלפים, שפת גוף, גרפולוגיה, כיוון שהייתה דרגת אינטימיות גבוהה בין העובדות והעובדים.

ממליצים עלינו
אפרת מנחם
אשר הזמינה אותנו לערוך את פעילות גיבוש 050-8552624

 
פרטים על פעילויות גיבוש שלנו
לקבלת פרטים אודות סדנאות גיבוש שאנו עורכים ניתן ליצור קשר במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.