אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
בתאריך 1.7.2010 התבקשנו לערוך סדנת גיבוש לעובדים של ארגון "קידום פרויקטים שיקומים". באותו יום קיבלו חלק מהעובדות והעובדים אותות הצטיינות מטעם מנכ"ל הארגון וצוות ההנהלה. האירוע התקיים במלון קראון פלזה בת"א.
 
חלוקת קלפים
כל עובד/ת קיבלו מספר קלפים שעל פיהם היו צריכים לבחור קלף ולהעביר אותו למי שחשבו שהוא הכי מתאים, לאחר סבב קצר שיצר אינטימיות ופתיחות עברנו אל פעילות גיבוש.
 
יוגה צחוק – פעילות גיבוש
ההתחלה הייתה שונה, ביקשנו לעמוד במעגל ולהחזיק ידיים, כל אחת ואחד היה צריך להצחיק את הצד השני, הסינרגיה הייתה מדהימה, צחוק מילא את חלל החדר, כדי לשחרר אותו ביקשנו לפרוס את הידיים כמה שיותר גבוה ולהגיד את מילת המחץ "יש".
פנטומימה הייתה חלק מהתרגיל כאשר על השטיח אחת מהעובדות שזכתה בפרס הצטיינות הדגימה זחילה לתפארת כמובן שמחיאות הכפיים הסוערות גרמו לתחושות מאוד טובות.
הוספנו מספר קפיצות כשהיד על האף וכך קיבלנו תובנות מדוע אינשטיין צדק.
 
גרפולוגיה – פעילות גיבוש בכתיבה
ביקשנו מהנשים והגברים לבוא ולחתום על פליפצירד, וניתחנו את החתימות מול כ-ו-ל- ם
לכל צחוק מה שגילנו היה אמת. חתימה אחת הייתה מיוחדת בזכות המשיכה לכיוון "היצר".
לאחר שנתנו טיפ לגיוון, בדקנו את רמת האנרגיה בכתיבה, על פי גרפולוגיה ניתן היה לזהות מי האנרגטית שבבנות. לאחר שכתבנו מספר משפטים, ביקשנו לעבור לציורים.
 
שפת גוף בין גברים לנשים
סימני חיזור בין נשים לגברים הזכירו רבות ונשכחות למשתתפות ולמשתתפים. תזכרנו עד כמה חשובה לחיצת היד ומה משמעותה, וכמובן מדוע כדאי לבדוק בחדר למי יש את האבזם הגדול ב"עדר".
 
ניתוח סגנון הקבוצה
סוג הקבוצה – הקבוצה עובדת יחד כבר זמן רב ואליה נוספו מספר חברים חדשים.
ד"ר קנת בלאנציארד חושף כי ברמה הגבוהה ביותר הצוות הופך להיות יצרן אוטונומי של הארגון, כל אחד מהעובדים/ות יודע את תפקידו. עבודת צוות מתקיימת, ישנה תחושה של סיפוק, הרמוניה וכי הצוות מלוכד. במקרה כזה פעילות גיבוש כללה שילוב של יוגה צחוק, קלפים, שפת גוף, גרפולוגיה, כיוון שהייתה דרגת אינטימיות גבוהה בין העובדות והעובדים.

ממליצים עלינו
אפרת מנחם
אשר הזמינה אותנו לערוך את פעילות גיבוש 050-8552624

 
פרטים על פעילויות גיבוש שלנו
לקבלת פרטים אודות סדנאות גיבוש שאנו עורכים ניתן ליצור קשר במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.