אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי 1.7.2010 הדרמנו לעיר אשקלון בכדי לערוך מסיבת פרידה לשני מנהלי הסניף אודליה ומאיר.
.
מסיבת הפרידה הפיקה במקצועיות נורית אשר ניצחה על ארגון האירוע לכל אורך הדרך.
לאחר הברכות הכלה מסכת שלמה של הפתעות לזוג המלכותי. 
העובדים במחלקות הפתיעו בסרט קצר ובו ברכות "באון ליין" ובתוכו שזרו סיפורים על שני הגיבורים. גם חיקוי נראה פה ושם בין קרב הרופאים האחים והאחיות. 
ההפתעה השנייה הייתה ההופעה שלנו עבור מסיבת הפרידה, כך מצאנו את עצמנו מופעים ורואים בפעם הראשונה אל מי כל הברכות מופנות.
 
מסיבת פרידה - אבחון גרפולוגי
אנו קיבלנו מראש את כתבי היד של שני "הפורשים". תוך כדי עיון מדוקדק גילנו את היתרונות ומה כן משותף בין שני המנהלים וכיצד התבטא סגנונם השונה באישיותם
 
מסיבת פרידה – חתימות העובדים
ביקשנו מהרופאים האחיות והמשפחות לבוא ולחתום על הלוח, כך יכולנו לחזות בדבר נפלא, מי מהרופאים חותמים בצורה ברורה את השם הפרטי ואת שם המשפחה ולאיזה מהרופאים "אין פשוט זמן".
הסברנו את חשיבות הרושם הראשוני בחתימה וההבדלים בין גרפולוגיה לחתימה ומהם הפירושים לסגנונות חתימה שונים.
 
מסיבת פרידה –  שפת גוף
הדגשנו את חשיבות שפת הגוף כאשר לקוח חדש מגיע לסניף, הדגמנו על איזה דברים כן כדאי לשים לב.
השילוב של קול, שפת גוף, לבוש, הופעה חיצונית, תכשיטים עזרו לתפוס עד כמה רושם ראשוני עלול לעיתים להטעות. משם עברנו לשפת גוף בין גברים לנשים, כמובן שגילנו מספר דברים מאוד מעניינים.
 
מסיבת פרידה -  משחקים
משחקים והפעלות היו חלק אינטגראלי מהעבר כאשר העובדים ישבו בשורות, כך שיכולנו לערוך תחרות בסגנון "מי יכול לעשות שני דברים במקביל".
 
מסיבת פרידה הינה דבר חשוב שבה העובדים מציינים את חשיבות העובד היוצא. כדי להפיק ערב מהנה יש צורך בעזרה של צוות העובדים. יחד עם זאת נציין כי פעילות גיבוש עם מגוון רעיונות יכולה להתקיים כאשר מזמינים מנחה בתחומים שונים, החל ממדריך יוגה צחוק, גרפולוג, מרצה לשפת גוף, ועד אסטרולוגית, סקסולוגיות ונומרולוגית.

ממליצה עלינו
לקבלת המלצה מפי מפיקת הערב נורית אדרי ניתן להתקשר לנייד 050-8804604
 
הזמנת מסיבת פרידה משולבת
לקבלת פרטים אודות פעילות פרידה ניתן ליצור איתנו קשר ישירות לנייד 050-5711160
עד 22:00.טלפון במשרד החל מהשעה 8:00 בבוקר בטלפון 03-5590868.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.