אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום ראשון התכנסו עובדי בנק לאומי סניף שדרות בנימין נתניה בכדי לערוך מסיבת פרידה לאחת והיחידה הלו היא ברכה.
באותו יום חגגנו גם מסיבת פרידה למונדיאל. בדיוק באותה השעה שבה הופיעו נבחרות ספרד והולנד למשחק הגמר וריגשו מיליוני אנשים אנחנו התרגשנו מכמות הברכות שנכתבו על הלוח לכבודה של ברכה.
פעילות פרידה שערכנו כללה מספר אלמנטים חשובים שיפורטו להלן.
 
פעילות פרידה - משחקי חברה
משחק האסוציאציה היא תמיד פעילות מהנה ומצחיקה דווקא בגלל שהיא מעט מביכה. 
התכנסנו בעיגול אינטימי וכל אחד היה צריך לבחור בתורו אות מהאות "אלף" ועד האות "תף" (כמו במשחק ארץ עיר).
החבר שיש לידו היה צריך לחשוב בהתאם לשם האות על שיר שאותו הוא רצה להקדיש לברכה.
כדי לבדוק מי מהבנקאים יכול לעשות שני דברים במקביל שיחקנו את משחק "תפיסת האצבע".
ולסיום העמדנו את העובדים למשחק הפירגונים.
 
פעילות פרידה – כתיבת ברכות
ביקשו מכל העובדים שיברכו את ברכה על גבי הלוח, הכוונה הייתה שכל אחד יכתוב במשפט אחד ברכה אישית לברכה. מיותר לציין שהיו כאלה מאוד יצירתיים יותר והיו גם אחרים....
מה שלנו היה חשוב על פי גרפולוגיה לראות את כתב היד ולעלות משם דברים מיוחדים.
בדקנו איזה כתב יד מסמל עודף חושניות ומיניות ואיזה כתב שמסמל, "המשחק המקדים לא בתחום שלי"  :-)
 
פעילות פרידה – שפת גוף
שפת גוף בין גבר לאשה תמיד מעלה את השאלה איך האשה כל כך מפתה. הדגמנו מספר סימנים שיעזרו לעובדי בנק פועלים לגלות מי מפלרטט איתם מינית.
גם על עצבנות ויושר דיברנו ואת חשיבות האמרה "פי וליבו שווים" לא הזנחנו.
 
פעילות פרידה – בין קפה לעוגה
בין ארוחת הערב לקפה והעוגה, עובדי בנק לאומי שיתפו פעולה, משחקים, גרפולוגיה ובשפת הגוף, הנוכחים נפרדו מברכה דרך צרור ברכות איחולים והרבה צחוק.
 
ממליצים עלינו
ניתן להתקשר לרונית בנק לאומי סניף שדרות בנימין נתניה בנייד 054-4464918
 
יצירת קשר
להזמנת מסיבת פרידה וכן סדנאות גיבוש ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 עד 22:00
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.