אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
סדנת צחוק - יוגה צחוק הינה סדרת של פעולות, פעילויות קבוצתיות ואישיות הגורמות לצחוק להתפרץ החוצה גם אם אין לך בכלל חוש הומור.
 
סדנאות צחוק תורמות לתחושה אישית טובה, לשחרור והקלה. חמש דקות של צחוק משולים למדיטציה טובה. אז שווה או לא שווה לצחוק ?
 

 
בתאריך 14.7.2010 התבקשנו לערוך לראשי הצוותים של בית ההשקעות פסגות קופות גמל בע"מ סדנת יוגה צחוק בשילוב שפת גוף. הסדנא נערכה אל מול מנהלות ראשי הצוותים. היו לנו שתי מטרות:
 
1. לצחוק כמה שיותר תוך עשיית תרגלי יוגה צחוק שמשחררים ללא סיבה את הורמון הדופאמין אשר פועל על הרגשתו הטובה של האדם.
 
2. כיוון שמנהלות צוותים צריכות לתת מענה גם לקהל הלקוחות והעובדים, אם ביצירת משוב אפקטיבי ואם בישיבות, התמקדנו במספר גורמים הקשורים לשפת גוף שבין עובד/ת למנהל/ת ולקוחות. 
 
 
 
חלק ראשון – יוגה צחוק
דרך משחקים שעברו בין הרגלים, חלוקה לקבוצות פשוט המנהלות נשכבו מצחוק. התחלנו בחיוכים שעברו עיבוד מיוחד ותוך שניות הפכו לצחוק מתגלגל.
 
שיחקנו את משחק "המצחיקות" כאשר ערכנו תחרות בה כל אחת הייתה צריכה להצחיק את זאת שלידה, הצחוק עבר אל המעגל תוך קריאות צחוק מסורתיות ושילבנו משחק אחד או שניים שגרם לכל המנהלות "לקפוץ אל המים".

 
חלק שני - שפת גוף
לאחר שהבנות נרגעו ולקחו נשימה ארוכה הדגמנו דומיננטיות בשפת הגוף בין גבר לאישה.
 
את חשיבות הרושם הראשוני המתבטאת בשפת גוף ובבגדים הוכחנו בדוגמא כשאנו "מתפשטים".
 
נתינת משוב אל מול העובד הינו דבר שעלה ואנו קפצנו על "המציאה" ואת שיטת "הסנדוויץי" למשוב אפקטיבי במיוחד הענקנו להם במתנה.
 
נושא של יושר וכעס עלה גם כן והמנהלות קיבלו שלל עצות לבדיקה כיצד לראות אם מישהו "מתחמן". גם בנושא הזוגיות התמקדנו והרווקות קיבלו עצה איך ניתן לדעת בדייט האם הגבר "מתעניין במציאה" והנשואות קיבלו מידע על שמירת מרחק בין גבר לאישה.
 
בסופו של יום זה היה ערב מהנה ומכונן, אם תירצו המלצה לקבל בלה מנהלת התפעול תשמח לעמוד לרשותכם.
 
ממליצים עלינו
ניתן להתקשר לבלה עמנואלי מנהלת תפעול בנייד 050-2008303.
 
הזמנת סדנאות גיבוש
לקבלת ייעוץ עבור סדנאות גיבוש ניתן ליצור קשר למשרד בטלפון 03-5590868 או ישירות לנייד עד 22:00 בלילה 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.