אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
סדנת צחוק - יוגה צחוק הינה סדרת של פעולות, פעילויות קבוצתיות ואישיות הגורמות לצחוק להתפרץ החוצה גם אם אין לך בכלל חוש הומור.
 
סדנאות צחוק תורמות לתחושה אישית טובה, לשחרור והקלה. חמש דקות של צחוק משולים למדיטציה טובה. אז שווה או לא שווה לצחוק ?
 

 
בתאריך 14.7.2010 התבקשנו לערוך לראשי הצוותים של בית ההשקעות פסגות קופות גמל בע"מ סדנת יוגה צחוק בשילוב שפת גוף. הסדנא נערכה אל מול מנהלות ראשי הצוותים. היו לנו שתי מטרות:
 
1. לצחוק כמה שיותר תוך עשיית תרגלי יוגה צחוק שמשחררים ללא סיבה את הורמון הדופאמין אשר פועל על הרגשתו הטובה של האדם.
 
2. כיוון שמנהלות צוותים צריכות לתת מענה גם לקהל הלקוחות והעובדים, אם ביצירת משוב אפקטיבי ואם בישיבות, התמקדנו במספר גורמים הקשורים לשפת גוף שבין עובד/ת למנהל/ת ולקוחות. 
 
 
 
חלק ראשון – יוגה צחוק
דרך משחקים שעברו בין הרגלים, חלוקה לקבוצות פשוט המנהלות נשכבו מצחוק. התחלנו בחיוכים שעברו עיבוד מיוחד ותוך שניות הפכו לצחוק מתגלגל.
 
שיחקנו את משחק "המצחיקות" כאשר ערכנו תחרות בה כל אחת הייתה צריכה להצחיק את זאת שלידה, הצחוק עבר אל המעגל תוך קריאות צחוק מסורתיות ושילבנו משחק אחד או שניים שגרם לכל המנהלות "לקפוץ אל המים".

 
חלק שני - שפת גוף
לאחר שהבנות נרגעו ולקחו נשימה ארוכה הדגמנו דומיננטיות בשפת הגוף בין גבר לאישה.
 
את חשיבות הרושם הראשוני המתבטאת בשפת גוף ובבגדים הוכחנו בדוגמא כשאנו "מתפשטים".
 
נתינת משוב אל מול העובד הינו דבר שעלה ואנו קפצנו על "המציאה" ואת שיטת "הסנדוויץי" למשוב אפקטיבי במיוחד הענקנו להם במתנה.
 
נושא של יושר וכעס עלה גם כן והמנהלות קיבלו שלל עצות לבדיקה כיצד לראות אם מישהו "מתחמן". גם בנושא הזוגיות התמקדנו והרווקות קיבלו עצה איך ניתן לדעת בדייט האם הגבר "מתעניין במציאה" והנשואות קיבלו מידע על שמירת מרחק בין גבר לאישה.
 
בסופו של יום זה היה ערב מהנה ומכונן, אם תירצו המלצה לקבל בלה מנהלת התפעול תשמח לעמוד לרשותכם.
 
ממליצים עלינו
ניתן להתקשר לבלה עמנואלי מנהלת תפעול בנייד 050-2008303.
 
הזמנת סדנאות גיבוש
לקבלת ייעוץ עבור סדנאות גיבוש ניתן ליצור קשר למשרד בטלפון 03-5590868 או ישירות לנייד עד 22:00 בלילה 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.