אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
סדנת צחוק - יוגה צחוק הינה סדרת של פעולות, פעילויות קבוצתיות ואישיות הגורמות לצחוק להתפרץ החוצה גם אם אין לך בכלל חוש הומור.
 
סדנאות צחוק תורמות לתחושה אישית טובה, לשחרור והקלה. חמש דקות של צחוק משולים למדיטציה טובה. אז שווה או לא שווה לצחוק ?
 

 
בתאריך 14.7.2010 התבקשנו לערוך לראשי הצוותים של בית ההשקעות פסגות קופות גמל בע"מ סדנת יוגה צחוק בשילוב שפת גוף. הסדנא נערכה אל מול מנהלות ראשי הצוותים. היו לנו שתי מטרות:
 
1. לצחוק כמה שיותר תוך עשיית תרגלי יוגה צחוק שמשחררים ללא סיבה את הורמון הדופאמין אשר פועל על הרגשתו הטובה של האדם.
 
2. כיוון שמנהלות צוותים צריכות לתת מענה גם לקהל הלקוחות והעובדים, אם ביצירת משוב אפקטיבי ואם בישיבות, התמקדנו במספר גורמים הקשורים לשפת גוף שבין עובד/ת למנהל/ת ולקוחות. 
 
 
 
חלק ראשון – יוגה צחוק
דרך משחקים שעברו בין הרגלים, חלוקה לקבוצות פשוט המנהלות נשכבו מצחוק. התחלנו בחיוכים שעברו עיבוד מיוחד ותוך שניות הפכו לצחוק מתגלגל.
 
שיחקנו את משחק "המצחיקות" כאשר ערכנו תחרות בה כל אחת הייתה צריכה להצחיק את זאת שלידה, הצחוק עבר אל המעגל תוך קריאות צחוק מסורתיות ושילבנו משחק אחד או שניים שגרם לכל המנהלות "לקפוץ אל המים".

 
חלק שני - שפת גוף
לאחר שהבנות נרגעו ולקחו נשימה ארוכה הדגמנו דומיננטיות בשפת הגוף בין גבר לאישה.
 
את חשיבות הרושם הראשוני המתבטאת בשפת גוף ובבגדים הוכחנו בדוגמא כשאנו "מתפשטים".
 
נתינת משוב אל מול העובד הינו דבר שעלה ואנו קפצנו על "המציאה" ואת שיטת "הסנדוויץי" למשוב אפקטיבי במיוחד הענקנו להם במתנה.
 
נושא של יושר וכעס עלה גם כן והמנהלות קיבלו שלל עצות לבדיקה כיצד לראות אם מישהו "מתחמן". גם בנושא הזוגיות התמקדנו והרווקות קיבלו עצה איך ניתן לדעת בדייט האם הגבר "מתעניין במציאה" והנשואות קיבלו מידע על שמירת מרחק בין גבר לאישה.
 
בסופו של יום זה היה ערב מהנה ומכונן, אם תירצו המלצה לקבל בלה מנהלת התפעול תשמח לעמוד לרשותכם.
 
ממליצים עלינו
ניתן להתקשר לבלה עמנואלי מנהלת תפעול בנייד 050-2008303.
 
הזמנת סדנאות גיבוש
לקבלת ייעוץ עבור סדנאות גיבוש ניתן ליצור קשר למשרד בטלפון 03-5590868 או ישירות לנייד עד 22:00 בלילה 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.