אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כשיש רצון טוב
זהבית כהן יו"ר תנובה נפגשה אתמול 2.8.2011 עם יוזמי מחאת הקוט'ג במשך כשעתיים. הם הסכימו להקים שולחן עם כל הנוגעים בדבר. זהבית הוסיפה כי מאז החרם ישנה ירידה במכירות ופגיעה בשם של תנובה. אך כיצד הכול התחיל ?

בשנות השבעים המוקדמות בישוב אזור "שרוליק" החלבן היה מגיע עם בקבוק זכוכית שבתוכה חלב עד למפתן הדלת. כך בתור ילדים כשההינו קמים בבוקר פתחנו את הדלת וניגשים לראות האם החלב "התעורר יחד עם השמש".

תנובה הוקמה בשנת 1926 מתוך החלטה של המשקים החקלאים מהקיבוץ והמושב להתאחד ולרכז את תהליך היצור ועד המכירה לצרכן. סדנאות הגיבוש שלנו מכוונים לחזק את תחושת "הביחד" והלכידות החברתית . 
.
דרך משחקי חברה, אימפרוביזציה, גרפולוגיה, שפת גוף, יוגה צחוק ופיתוח מצוינות נוכל להשתלב בכל אירוע חטיבתי או מרחבי שחברת תנובה תבחר כגון : 
ימי כיף לעובדים, ערב צוות, סדנאות מגבשות, פיתוח צוות עובדים, מסיבת פרידה, פעילות לעובדים, טקס עובד מצטיין ועוד.

סדנאות עבור: ערב מחלקה, פעילות פרידה, טקס הרמת כוסית, בחירת עובד/ת מצטיין/ת
 
סדנה משולבות לעובדים ומנהלים (סדנת הבית)
מתאים לכל תשלובת תנובה ממאמא עוף ועד קו החלב. 
נפתח במשחקים לחיזוק הקשר בין העובדים, נעבור לפענוח גרפולוגי של חתימות המנהלים, נלמד על רמת היצרים על פי הציורים, נמשיך לתחרות צחוק לשחרור מתחים, נסיים בטיפים בתחום שפת גוף שבין גברים לנשים. 
מטרת הפעילות - הנאה, לתת אתגר, לגבש, להצחיק ולגוון לעובדים.


סדנת גרפולוגיה לעובדים 
מופע קצבי בטעם "יופלה" מצחיק ומאחד. העובדים יחתמו על הלוח ואנחנו נאבחן מי עושה הכי הרבה "רוח", דרך
גרפולוגיה  נבדוק למי יש סגנון ישיר "לקו החלב". דרך הציורים נאתר את מצב "ההורמונים" של העובדים, ונחשוף מי "הפרה הדורשת" ונכתיר את "הפולניה" מבין החבורה. נבקש לרשום איחולים על הדף לגיבוש. 
מטרת הפעילות - הנאה, ידע חדש, התמקדות אישית, וגיבוש דרך פעילות כתיבה.
 
סדנת יוגה צחוק לעובדים 
בפעילות זה מותר להשתמש, בביצים,ירקות ופירות אך רק מתוצרת תנובה !!
נערוך מעגלי צחוק, תחרויות צחוק בזוגות, לא נוותר על תרגיל התרנגולות והביצים, נערוך משחקי ישיבה בסגנון סלט פירות, משחקי כריות, משם נעבור לפנטומימה, ואלתור, ונסיים במשחקי אסוציאציה מעניינים במיוחד. 
מטרת הפעילות -  לגבש דרך פעילות, לשחרר ממתחים ולתת כלים של צחוק להתמודדות מול לחץ ושחיקה.

סדנת שפת גוף וגיבוש
ההבדלים בשפת הגוף שבין גברים לנשים, רושם ראשוני, פרזנטציה, תדמית, המשחק לבדיקת חוסר יושר ועצבנות יתר, הפעלות בזוגות ובקבוצה לחיזוק התקשורת הבין אישית.
מטרת הפעילות.היא לחזק את המודעות העצמית לשפת הגוף והתקשורת בין העובדים.

סדנת אימפרוביזציה - משחקי אסוציאציה, פנטומימה, ג'יבריש, תנועה במרחב, משחקי תפקידים, תחרות "כוכב נולד". להוציא את השחקן שיש לכל עובד/ת.
מטרת הפעילות-  לשחרר, להצחיק ולשנות דפוסי חשיבה כנגד הקשיים בעבודה. 
.


סדנאות עבור פיתוח עבודת צוות 
 
סדנת פיתוח צוות חדש בתנובה- לצוות חדש או לעובדים חדשים שהצטרפו לצוות ותיק.
התמקדות בתקשורת בין אישית, הכרות אישית, נלמד על חשיבות עבודת צוות, משימות בזוגות, משימות בקבוצות, דיון, מסקנות.
 
סדנת פיתוח צוות וותיק בתנובה – מיועד לצוותים אשר הביצועים שלהם ירדו או שיש בעיות ברמה האישית שבין אנשי הצוות.
נתמקד ברמה האישית תוך שילוב של משחקי זוגות וקבוצות, נערוך תחרויות בין אנשי הצוות, ננתח את התובנות שעולות  מהתרגילים בשילוב עם מודלים אקדמיים, נבנה יחד עם העובדים דגם חדש לשיתוף פעולה. 
.
 
סדנאות העשרה 
 
סדנה לפיתוח מצוינות לעובדים בתנובה – מתאים למנהלים,עובדים, וכלל החטיבות
חשיבות הסקרנות כמו זה של ישראל שטאובר, ניהול זמן נכון, מנהיגות מעצבת, חשיבות שימור האנרגיה על פי "השטקר והמקרר", מודלים לחדשנות, תקשורת בין אישית.
 
סדנה בתקשורת בין אישית לעובדים בתנובה – סדנה מצחיקה עם הרבה תובנות.
שפת גוף בין גברים לנשים, שפת גוף בעסקים, נתינת משוב חיובי, רושם ראשוני, משחקי קירבה בזוגות ובקבוצות, סימנים לעצבנות וחוסר יושר, ועוד. 
 
להזמנת סדנאות לעובדים לעובדי/ות תנובה ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן להתקשר עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.