אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום ראשון התקבצו עובדי חברת "הנדסה שיטות" במסעדת דרבי בר בתל אביב בכדי להרים כוסית לשנה החדשה ולערוך סדנת גיבוש למהנדסים, הנדסאים אשר ברוב הזמן לא נמצאים יחד עקב פריסת פרויקטים ארצית.
חשבנו שמהנדסים הם אגוז קשה לפיצוח אך שיתוף פעולה בין הגברים היה יוצא מגדר הרגיל.  
החדר הפרטי במסעדה התאים מאוד לעשיית הסדנא בגלל המרחב הגדול שהיה בו, כך ניתן היה להפעיל את המהנדסים גם "מחוץ לכיסא". לפניכם פירוט ההפעלות בסדנת הגיבוש.
 
פעילויות כללה
משחקי רגלים בזוגות
תחרות התבוננות
טקס המילה הטובה
שרשרת אנושית
תרגילי ידיים
 
שפת גוף
תחרות הנואם המוכשר ביותר
שפת גוף בין נשים לגברים
כיצד נבנה רושם ראשוני
סגנון תקשורת אפקטיבי
 
גרפולוגיה
פירוש חתימות
עודף "טוסטסטורון" על פי הכתב
סימנים ששווה לקחת על פי גרפולוגיה.
 
בסיום הסדנה המהנדסים המשיכו לארוחה כיד המלך ועד שהמנות הגיעו ענינו על מגוון רחב של שאלות הקשורות לשפת גוף וגרפולוגיה. סדנאות לחברות יכולת להתמקד בתקשורת הבין אישית, בפיתוח עבודת צוות, או בשניהם ועדין להיות קלילות, מהנות ומצחיקות. 
  
קבלת המלצות
דנה חדד הזמינה אותנו לאירוע ותשמח להמליץ ניתן להתקשר אליה לנייד 052-4044406
.
הזמנת סדנאות לפיתוח צוות
לרעיונות וקבלת הצעות לעריכת סדנאות גיבוש ניתן ליצור קשר בהתאם לטלפונים הבאים.
ישירות לנייד שלנו 050-5711160 (עד 22:00) או טלפון במשרד 03-5590868
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.