אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי הוזמנו לבנין של הסוכנות היהודית בצפון ת"א כדי לערוך סדנת גיבוש וכיף לעובדות הסוכנות היהודית – פותחים עתיד. התוכנית של הסוכנות נועדה לצמצם את הפערים בחברה הישראלית תוך התמקדות בילדים ובני נוער.
הקבוצה הייתה הטרוגנית וכללה נשים דתיות לצד נשים חילונית כך שהיינו צריכים לשמור על האיזונים הנכונים. הפעילות כללה שפת גוף וגרפולוגיה.
 
משחק – דרך משחקי ידיים הכנסנו את העובדות מיד לעניינים לכל צחוק ותחרות "מי יכולה לעשות שני דברים מקבלים". 
 
שפת גוף – הדגמנו כיצד בנוי הרושם ראשוני דרך מופע "חשפנות". כיצד ניתן לזהות מישהו שלא בדיוק שלם עם מה שהוא אומר.נתנו טיפים גם על זוגיות ואיך מתבטאת שביעות רצון וביטחון עצמי במחוות הגוף. 
 
גרפולוגיה – העבודות התבקשו לכתוב לחתום על הלוח, ואנו פירשנו את היצירות המעניינות ביותר. הסקרנות הייתה רבה ולכן הכנסנו גם את נושא היצרים דרך הכתיבה. הסברנו על משמעות האזורים על פי גרפולוגיה, חשיבה, רגש, ויצר. הבנות התבקשו לרשום וכך יכלו להשוות בין כתבי היד, דבר שהיה מצחיק במיוחד זה כאשר ביקשנו את הנייר לממש וכך הן יכלו לבדוק איזה לחץ על הדף היה חזק יותר.
 
לקבלת המלצה ניתן ליצור קשר ישירות עם דנאור בנייד 052-6130060
 
הזמנת סדנת גיבוש ורעיונות לימי כיף, פיתוח עבודת צוות, ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים: במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.