אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי הוזמנו לבנין של הסוכנות היהודית בצפון ת"א כדי לערוך סדנת גיבוש וכיף לעובדות הסוכנות היהודית – פותחים עתיד. התוכנית של הסוכנות נועדה לצמצם את הפערים בחברה הישראלית תוך התמקדות בילדים ובני נוער.
הקבוצה הייתה הטרוגנית וכללה נשים דתיות לצד נשים חילונית כך שהיינו צריכים לשמור על האיזונים הנכונים. הפעילות כללה שפת גוף וגרפולוגיה.
 
משחק – דרך משחקי ידיים הכנסנו את העובדות מיד לעניינים לכל צחוק ותחרות "מי יכולה לעשות שני דברים מקבלים". 
 
שפת גוף – הדגמנו כיצד בנוי הרושם ראשוני דרך מופע "חשפנות". כיצד ניתן לזהות מישהו שלא בדיוק שלם עם מה שהוא אומר.נתנו טיפים גם על זוגיות ואיך מתבטאת שביעות רצון וביטחון עצמי במחוות הגוף. 
 
גרפולוגיה – העבודות התבקשו לכתוב לחתום על הלוח, ואנו פירשנו את היצירות המעניינות ביותר. הסקרנות הייתה רבה ולכן הכנסנו גם את נושא היצרים דרך הכתיבה. הסברנו על משמעות האזורים על פי גרפולוגיה, חשיבה, רגש, ויצר. הבנות התבקשו לרשום וכך יכלו להשוות בין כתבי היד, דבר שהיה מצחיק במיוחד זה כאשר ביקשנו את הנייר לממש וכך הן יכלו לבדוק איזה לחץ על הדף היה חזק יותר.
 
לקבלת המלצה ניתן ליצור קשר ישירות עם דנאור בנייד 052-6130060
 
הזמנת סדנת גיבוש ורעיונות לימי כיף, פיתוח עבודת צוות, ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים: במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.