אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי הוזמנו לבנין של הסוכנות היהודית בצפון ת"א כדי לערוך סדנת גיבוש וכיף לעובדות הסוכנות היהודית – פותחים עתיד. התוכנית של הסוכנות נועדה לצמצם את הפערים בחברה הישראלית תוך התמקדות בילדים ובני נוער.
הקבוצה הייתה הטרוגנית וכללה נשים דתיות לצד נשים חילונית כך שהיינו צריכים לשמור על האיזונים הנכונים. הפעילות כללה שפת גוף וגרפולוגיה.
 
משחק – דרך משחקי ידיים הכנסנו את העובדות מיד לעניינים לכל צחוק ותחרות "מי יכולה לעשות שני דברים מקבלים". 
 
שפת גוף – הדגמנו כיצד בנוי הרושם ראשוני דרך מופע "חשפנות". כיצד ניתן לזהות מישהו שלא בדיוק שלם עם מה שהוא אומר.נתנו טיפים גם על זוגיות ואיך מתבטאת שביעות רצון וביטחון עצמי במחוות הגוף. 
 
גרפולוגיה – העבודות התבקשו לכתוב לחתום על הלוח, ואנו פירשנו את היצירות המעניינות ביותר. הסקרנות הייתה רבה ולכן הכנסנו גם את נושא היצרים דרך הכתיבה. הסברנו על משמעות האזורים על פי גרפולוגיה, חשיבה, רגש, ויצר. הבנות התבקשו לרשום וכך יכלו להשוות בין כתבי היד, דבר שהיה מצחיק במיוחד זה כאשר ביקשנו את הנייר לממש וכך הן יכלו לבדוק איזה לחץ על הדף היה חזק יותר.
 
לקבלת המלצה ניתן ליצור קשר ישירות עם דנאור בנייד 052-6130060
 
הזמנת סדנת גיבוש ורעיונות לימי כיף, פיתוח עבודת צוות, ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים: במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.