אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי הוזמנו לבנין של הסוכנות היהודית בצפון ת"א כדי לערוך סדנת גיבוש וכיף לעובדות הסוכנות היהודית – פותחים עתיד. התוכנית של הסוכנות נועדה לצמצם את הפערים בחברה הישראלית תוך התמקדות בילדים ובני נוער.
הקבוצה הייתה הטרוגנית וכללה נשים דתיות לצד נשים חילונית כך שהיינו צריכים לשמור על האיזונים הנכונים. הפעילות כללה שפת גוף וגרפולוגיה.
 
משחק – דרך משחקי ידיים הכנסנו את העובדות מיד לעניינים לכל צחוק ותחרות "מי יכולה לעשות שני דברים מקבלים". 
 
שפת גוף – הדגמנו כיצד בנוי הרושם ראשוני דרך מופע "חשפנות". כיצד ניתן לזהות מישהו שלא בדיוק שלם עם מה שהוא אומר.נתנו טיפים גם על זוגיות ואיך מתבטאת שביעות רצון וביטחון עצמי במחוות הגוף. 
 
גרפולוגיה – העבודות התבקשו לכתוב לחתום על הלוח, ואנו פירשנו את היצירות המעניינות ביותר. הסקרנות הייתה רבה ולכן הכנסנו גם את נושא היצרים דרך הכתיבה. הסברנו על משמעות האזורים על פי גרפולוגיה, חשיבה, רגש, ויצר. הבנות התבקשו לרשום וכך יכלו להשוות בין כתבי היד, דבר שהיה מצחיק במיוחד זה כאשר ביקשנו את הנייר לממש וכך הן יכלו לבדוק איזה לחץ על הדף היה חזק יותר.
 
לקבלת המלצה ניתן ליצור קשר ישירות עם דנאור בנייד 052-6130060
 
הזמנת סדנת גיבוש ורעיונות לימי כיף, פיתוח עבודת צוות, ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים: במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160. 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.