אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי התכנסו עובדות חברת תגבור לטקס סיום של השנה החולפת וקבלת תעודות הוכרה מטעם החברה. האירוע התקיים בעיר ראשון במבנה של "יד שרה". כך לאחר חלוקת התעודות ויציאה לארוחה קלה חזרו "הנשים" והתחלנו במופע. הנושאים שהעלנו כללו :
 
תקשורת בין אישית
התחלנו את המופע בהדגשת חשיבות שפת הגוף ותקשורת לא מילולית כך התחלנו להתפשט ולהוריד את הבגדים, תוך דיון בסוגיה כיצד הדבר משפיע על הרושם הראשוני.
סגנון לבוש, עוצמת הקול, שפת הגוף המונעת בין פתיחות לסגירות וכיצד על הכול משפיעה התרבות.
 
אינטואיציה הנשית
הראנו כיצד האינטואיציה עובדת ועוזרת בפענוח מצבים הקשורים לסגנון תקשורת. 
 
גרפולוגיה
גרפולוגיה היא ראי הנפש וכדי לא לבזבז זמן התחלנו לעלות את העובדות אל הלוח בכדי לבדוק את מצב הרוח. נתנו טיפים מעולם כתב היד, והעלנו תכונות ראשונית מיתוך החתימה. לא פסחנו על היצרים והספקנו לגלות דברים מאוד מעניינים.
 
העצמת נשים
הוכחנו כי יש נשים שיכולות לעשות שני דברים טכניים בו זמנית ומדוע נשים קולטות מהר יותר סיטואציות חברתיות מאשר הגברים, אינטליגנציה חברתית וקצת על האסטרוגן הפכו את המופע להרבה יותר מעניין.
 
קבלת המלצה
לקבלת המלצה מפי ורד מחברת תגבור ניתן להתקשר ישירות לנייד 050-8290511
 
הזמנת סדנאות לעובדים
להזמנת סדנאות גיבוש לעובדים, ימי כיף, ערבי צוות , טקס עובד מצטיין ופרידה ניתן ליצור איתנו קשר בטלפונים הבאים :במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן ליצור קשר עד 22:00 בלילה)
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.