אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי התכנסו עובדות חברת תגבור לטקס סיום של השנה החולפת וקבלת תעודות הוכרה מטעם החברה. האירוע התקיים בעיר ראשון במבנה של "יד שרה". כך לאחר חלוקת התעודות ויציאה לארוחה קלה חזרו "הנשים" והתחלנו במופע. הנושאים שהעלנו כללו :
 
תקשורת בין אישית
התחלנו את המופע בהדגשת חשיבות שפת הגוף ותקשורת לא מילולית כך התחלנו להתפשט ולהוריד את הבגדים, תוך דיון בסוגיה כיצד הדבר משפיע על הרושם הראשוני.
סגנון לבוש, עוצמת הקול, שפת הגוף המונעת בין פתיחות לסגירות וכיצד על הכול משפיעה התרבות.
 
אינטואיציה הנשית
הראנו כיצד האינטואיציה עובדת ועוזרת בפענוח מצבים הקשורים לסגנון תקשורת. 
 
גרפולוגיה
גרפולוגיה היא ראי הנפש וכדי לא לבזבז זמן התחלנו לעלות את העובדות אל הלוח בכדי לבדוק את מצב הרוח. נתנו טיפים מעולם כתב היד, והעלנו תכונות ראשונית מיתוך החתימה. לא פסחנו על היצרים והספקנו לגלות דברים מאוד מעניינים.
 
העצמת נשים
הוכחנו כי יש נשים שיכולות לעשות שני דברים טכניים בו זמנית ומדוע נשים קולטות מהר יותר סיטואציות חברתיות מאשר הגברים, אינטליגנציה חברתית וקצת על האסטרוגן הפכו את המופע להרבה יותר מעניין.
 
קבלת המלצה
לקבלת המלצה מפי ורד מחברת תגבור ניתן להתקשר ישירות לנייד 050-8290511
 
הזמנת סדנאות לעובדים
להזמנת סדנאות גיבוש לעובדים, ימי כיף, ערבי צוות , טקס עובד מצטיין ופרידה ניתן ליצור איתנו קשר בטלפונים הבאים :במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן ליצור קשר עד 22:00 בלילה)
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.