אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי התכנסו עובדות חברת תגבור לטקס סיום של השנה החולפת וקבלת תעודות הוכרה מטעם החברה. האירוע התקיים בעיר ראשון במבנה של "יד שרה". כך לאחר חלוקת התעודות ויציאה לארוחה קלה חזרו "הנשים" והתחלנו במופע. הנושאים שהעלנו כללו :
 
תקשורת בין אישית
התחלנו את המופע בהדגשת חשיבות שפת הגוף ותקשורת לא מילולית כך התחלנו להתפשט ולהוריד את הבגדים, תוך דיון בסוגיה כיצד הדבר משפיע על הרושם הראשוני.
סגנון לבוש, עוצמת הקול, שפת הגוף המונעת בין פתיחות לסגירות וכיצד על הכול משפיעה התרבות.
 
אינטואיציה הנשית
הראנו כיצד האינטואיציה עובדת ועוזרת בפענוח מצבים הקשורים לסגנון תקשורת. 
 
גרפולוגיה
גרפולוגיה היא ראי הנפש וכדי לא לבזבז זמן התחלנו לעלות את העובדות אל הלוח בכדי לבדוק את מצב הרוח. נתנו טיפים מעולם כתב היד, והעלנו תכונות ראשונית מיתוך החתימה. לא פסחנו על היצרים והספקנו לגלות דברים מאוד מעניינים.
 
העצמת נשים
הוכחנו כי יש נשים שיכולות לעשות שני דברים טכניים בו זמנית ומדוע נשים קולטות מהר יותר סיטואציות חברתיות מאשר הגברים, אינטליגנציה חברתית וקצת על האסטרוגן הפכו את המופע להרבה יותר מעניין.
 
קבלת המלצה
לקבלת המלצה מפי ורד מחברת תגבור ניתן להתקשר ישירות לנייד 050-8290511
 
הזמנת סדנאות לעובדים
להזמנת סדנאות גיבוש לעובדים, ימי כיף, ערבי צוות , טקס עובד מצטיין ופרידה ניתן ליצור איתנו קשר בטלפונים הבאים :במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן ליצור קשר עד 22:00 בלילה)
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.