אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סדנה לעובדי מקורות נסמכת גם על ההיסטוריה של הארגון. חברת מקורות הוקמה בשנת 1937 והיא מספקת קרוב לשמונים אחוז מכלל מי השתייה בארץ ושבעים אחוז מצריכת המים במדינה.
 
פרויקט המוביל הארצי נחשב לאחד ההצלחות הגדלות ביותר של המפעל הציוני ומקורות. הרעיון להקמתו היה של ארתור רופין בשנת 1939 ובשנת 1964 הסתיימה בנייתו .
 
אנו נפיק עבורכם ימי כיף, סדנאות גיבוש, מסיבות פרידה, ערב צוות זוגות, והרמת כוסית.
מחלקת ארגון ומינהל, משאבי אנוש, יחידת תכנון ופיתוח, מזכירות העובדים הארצית. לרשותכם מגוון של סדנאות והרצאות המותאמים על פי סוג האירוע וכמות העובדים .
 
סדנה משולבות לעובדי מקורות – נשלב מספר סגנונות, שפת גוף, גרפולוגיה, משחקי צחוק. הסדנה מתאימה ליום כיף, ערב חברה, מסיבת פרידה ועוד.
נתחיל במשחקים לחיזוק התקשורת הבין אישית ושיתוף פעולה בסגנון ™WaTech. נבדוק על פי גרפולוגיה מי מבין העובדים הוא בעל מספר "קידוחים הגבוהים", נתייחס להבדלים שבין גברים לנשים ואת רמת הטסטוסטרון נבחן על פי הלחץ העיפרון, משחקי אלתור ופנטומימה יגלו את מי נשלח לתוכנית "היוריקה". 
 
סדנה לפיתוח צוות לעובדים חדשים – סדנאות המותאמות לעובדים חדשים.
משימות הכרות בין המועמדים או העובדים, תחרויות בין צוותים לזיהוי סגנונות מנהיגות, התמקדות בחשיבות עבודת צוות, ובתקשורת בין אישית.
 
סדנה לפיתוח צוות לעובדים וותיקים – סדנאות לעובדים ולשיפור עבודת צוות.
תרגילי אמון, משימות בצוותים, השלבים בעבודת צוות, קיום דיון פתוח, הסקת מסקנות, כתיבת התובנות והסכמה עליהם.
 
סדנת גרפולוגיה לעובדי מקורות–מופע חשפנות ערב צוות של עובדים וותיקים.
איזה שימושים היום יש לגרפולוגיה, נבדוק את מצב היצרים על פי הציורים, נלמד מי מהעובדים משתמש "במתקני סינון מקורים", מי אוהב "לשאוב מידע", ודרך החתימות נדע את מי כדי לשלוח "למעבדה".
 
סדנת פיתוח מצוינות לעובדי מקורות – סדנא המתאימה לכלל העובדים.
סיפורי השראה לפיתוח מצוינות כדוגמת, תומס אלווה אדיסון תפקיד השער כשואב המים, מודל FFF, ניהול זמן נכון, סגנונות מנהיגות, הנעת צוותים, תרבות שירות, דמיון מודרך.
 
סדנת יוגה צחוק לעובדי מקורות– טוב עבור לחץ ושחיקה לעובדים וותיקים  
נפתח את תחנות שאיבת הצחוק, נערוך תחרויות צחוק בין העובדים, נשתמש במשחקי כריות, כיסאות, שולחנות, פנטומימה, נריח את הפרחים רגע לפני מי הקולחין, נדגים את תפקיד התרנגולת "בחברה ירוקה".
 
סדנת שפת גוף לעובדי מקורות – סדנא המתאימה לכל העובדים בארגון.
שפת גוף בין גברים לנשים, תפקיד הרושם הראשוני בעסקים, עמידה מול קהל, שיטת הסנוויץ לנתינת משוב, משמעות לחיצות הידיים, תפקיד העיניים, סימנים לחוסר יושר ועצבנות.
 
להזמנת סדנה לעובדי מקורות עבור ערב צוות, פיתוח עבודת צוות, ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.