אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סדנה לעובדי מקורות נסמכת גם על ההיסטוריה של הארגון. חברת מקורות הוקמה בשנת 1937 והיא מספקת קרוב לשמונים אחוז מכלל מי השתייה בארץ ושבעים אחוז מצריכת המים במדינה.
 
פרויקט המוביל הארצי נחשב לאחד ההצלחות הגדלות ביותר של המפעל הציוני ומקורות. הרעיון להקמתו היה של ארתור רופין בשנת 1939 ובשנת 1964 הסתיימה בנייתו .
 
אנו נפיק עבורכם ימי כיף, סדנאות גיבוש, מסיבות פרידה, ערב צוות זוגות, והרמת כוסית.
מחלקת ארגון ומינהל, משאבי אנוש, יחידת תכנון ופיתוח, מזכירות העובדים הארצית. לרשותכם מגוון של סדנאות והרצאות המותאמים על פי סוג האירוע וכמות העובדים .
 
סדנה משולבות לעובדי מקורות – נשלב מספר סגנונות, שפת גוף, גרפולוגיה, משחקי צחוק. הסדנה מתאימה ליום כיף, ערב חברה, מסיבת פרידה ועוד.
נתחיל במשחקים לחיזוק התקשורת הבין אישית ושיתוף פעולה בסגנון ™WaTech. נבדוק על פי גרפולוגיה מי מבין העובדים הוא בעל מספר "קידוחים הגבוהים", נתייחס להבדלים שבין גברים לנשים ואת רמת הטסטוסטרון נבחן על פי הלחץ העיפרון, משחקי אלתור ופנטומימה יגלו את מי נשלח לתוכנית "היוריקה". 
 
סדנה לפיתוח צוות לעובדים חדשים – סדנאות המותאמות לעובדים חדשים.
משימות הכרות בין המועמדים או העובדים, תחרויות בין צוותים לזיהוי סגנונות מנהיגות, התמקדות בחשיבות עבודת צוות, ובתקשורת בין אישית.
 
סדנה לפיתוח צוות לעובדים וותיקים – סדנאות לעובדים ולשיפור עבודת צוות.
תרגילי אמון, משימות בצוותים, השלבים בעבודת צוות, קיום דיון פתוח, הסקת מסקנות, כתיבת התובנות והסכמה עליהם.
 
סדנת גרפולוגיה לעובדי מקורות–מופע חשפנות ערב צוות של עובדים וותיקים.
איזה שימושים היום יש לגרפולוגיה, נבדוק את מצב היצרים על פי הציורים, נלמד מי מהעובדים משתמש "במתקני סינון מקורים", מי אוהב "לשאוב מידע", ודרך החתימות נדע את מי כדי לשלוח "למעבדה".
 
סדנת פיתוח מצוינות לעובדי מקורות – סדנא המתאימה לכלל העובדים.
סיפורי השראה לפיתוח מצוינות כדוגמת, תומס אלווה אדיסון תפקיד השער כשואב המים, מודל FFF, ניהול זמן נכון, סגנונות מנהיגות, הנעת צוותים, תרבות שירות, דמיון מודרך.
 
סדנת יוגה צחוק לעובדי מקורות– טוב עבור לחץ ושחיקה לעובדים וותיקים  
נפתח את תחנות שאיבת הצחוק, נערוך תחרויות צחוק בין העובדים, נשתמש במשחקי כריות, כיסאות, שולחנות, פנטומימה, נריח את הפרחים רגע לפני מי הקולחין, נדגים את תפקיד התרנגולת "בחברה ירוקה".
 
סדנת שפת גוף לעובדי מקורות – סדנא המתאימה לכל העובדים בארגון.
שפת גוף בין גברים לנשים, תפקיד הרושם הראשוני בעסקים, עמידה מול קהל, שיטת הסנוויץ לנתינת משוב, משמעות לחיצות הידיים, תפקיד העיניים, סימנים לחוסר יושר ועצבנות.
 
להזמנת סדנה לעובדי מקורות עבור ערב צוות, פיתוח עבודת צוות, ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.