אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
לאזור העליון בגרפולוגיה יש תפקיד משמעותי! הוא מסמל את הקוד המוסרי של הכותב/ת, העקרנות והאידיאלים שאיתו האדם מתמודד ביום יום ועד כמה יהיה מוכן לוותר או להגמיש את האידאלים שלו. זהו האזור שעל פי זיגמוינד פרויד "הסופר אגו" נכנס לפעולה.
 
פירוש האות ל על פי חלק מהגרפולוגים או שיטת "המיקרו גרפולוגיה" מסמל את דמות האב. לאחר שנשאלתי במהלך ההרצאות על הנושא וכיוון שהוא לא פשטני, הגעתי למסקנה שצריך להביא דוגמאות של כתבי יד שיארו באור חדש את הנושא.
 
לפניך ארבע כתבי יד שונים שבהם אנשים דווחו או כתבו על יחסם כלפי דמות האב. בזמן הקרוב יוכנסו דוגמאות נוספות. 
 
 
דוגמא 1 - לא בקשר עם אבא ביולוגי 
במילה הסופית "ביולוגי" האות ל כמעט ולא מתרוממת                   
בדוגמא 1 האות "ל" מיוצגת במילה "שלך" ובמילה "לא", "ביולוגי"
מהירות הכתיבה היא איטית. 
 
הלולאה שצריכה להסתיים בקוו הסופי למטה כמעט ואינה קיימת 
הדבר עלול להעיד על ניתוק מדמות האב כפי שגם נכתב. 
 
חדי העין יבחינו בוודאי שבמילה "ביולוגי" האות ב קטנה והאות "ו" נצמדת לאות "ל" כששלושת האותיות הסופיות גדולות מה שגם מעיד על הרגישות כלפי המיילה הטעונה שנכתבה.
 
 
דוגמא מספר 2 - "גדלתי בלי אבא" 
 
בדוגמא 2 האות "ל" מיוצגת במילים "לי", ובמשפט "גדלתי בלי אבא".
ישנו קוו חוטי המייצג את האות "ל". החוטיות מבטא רגישות.
אין עיגול בתחילת האות "ל" באזור התחתון דבר המייצג "הדחקת הרגש"
גם בסוף האות אין חצי עיגול המסמל על פי "מיקרו גרפולוגיה" ניתוק מדמות האב. 
 
 
דוגמא 3 חתימה - השם של אבא באמהרית
דוגמא 3 -האות "ל" מיוצגת במילה "של".
 
העיגול בתחילת האות חסר מה שמלמד על פי "מיקרו - גרפולוגיה" על "הדחקה רגשית".
בסוף האות הירידה לחצי עיגול לא שלמה המעיד ברמת "מיקרו גרפולוגיה" על נתק.
 
פירוש החתימה בהקשר של אבא 
האבא של הכותבת נשאר באתיופיה. בצורה מודעת היא החליטה לחתום כשהשם שלו מתנוסס בחתימה. החתימה נחתמה בלועזית - כתב געז. 
 
 
 
דוגמא 4 - יחסים תקינים עם האבא 
דוגמא 4 את האות "ל" אנו פוגשים במילה "לגן", "התלהבות"
כתב היד מהיר ואוורירי. 
 
הראש החתוך על פי הפירוש "מיקרו גרפולוגי" מסמל על ציפיות מהאבא שלו התגשמו. אין עיגול בתחילת האות דבר המרמז על "הדחקת הרגש".
הכותבת צינה שגם לגבי האב וגם לגבי האם היחסים תקינים לחלוטין
 
לפני מספר ימים נתקלתי בכתב שבו האות "ל" באזור העליון הייתה חתוכה לגמרי כששאלתי נאמר שיש יחסי כבוד עם האב אבל אין נתק. לכן חשוב להיות מאוד זהירים בקביעה בנוגע למערכת היחסים. 
 
 
איך תכניסו את הגרפולוגיה לחיים שלכם
גרפולוגיה הוא כלי חשוב לבדוק את האישיות, האופי, המזג ואפילו "שריטות".. הכתב הוא "תבנית נוף אישיותו וקורותיו" של האדם, זהו סיפור החיים עד לרגע שבו הכתיבה הסתיימה. 
 
גם אם אינך גרפולוג/ גרפולוגית מומלץ מאוד להסתכל עוד רגע על כתב היד, להעריך את יצירת האומנות הכתובה, להתבונן ולשאול "מה כתב היד הזה עושה לי" האם הוא מתחבר לאדם שאני מכיר או לא, להקשיב איזה קול יוצא ממנה חזק או חלש, לגעת בתחושה או בוורבציה שהוא עושה וכך להעזר בו בקבלת החלטה. 
 
ניתן להזמין הרצאות מרתקות וסטירליות רק על פי דוגמאות או סדנה מחברת ומשעשעת עם עשרות משתתפים/ות. 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.